Skocz do zawartości
lukman2

Pompa wtryskowa Ursus C-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
Adi96    906

Gdzieś jakby powietrze się dostaje do pompki i zapowietrza się.Też miałem podobny problem w c-360 tylko ciągnik mi nie gasł a buszowało paliwo odstojniku.Przyczną okazała się nie równa powierzchnia w miejscu przykręcenia pompki ręcznej dałem podkłakę miedzianą i problem znikł,może być jeszcze problem u  ciebie z pompka zasilająca 

deco1985    0

W sumie to napisałem niedokładnie w pierwszym poście bo napisałem, że wymieniłem ręczną pompkę a ja już wymieniłem całą pompę zasilającą na nową.

Gdyby było coś nie tak z zasilającą to sobie tak myślę, że zapowietrzone byłyby już filtry, a ja mam tylko zapowietrzoną pompę wtryskową.

Pixel0126    14

Witam, chciałbym się dowiedzieć w którą stronę kręcić śrubką od regulacji dawki paliwa aby ją zmniejszyć. :)

Wiadomość z agroFakt.pl

mam pytanie odnośnie początku wtrysku w c 330 . według otworów w kole zamachowym początek wtrysku zgrywa się z pierwszym otworem ale wtedy paliwo idzie na 2 wtrysk od rozrządu .tłok jest też prawie w górze. czy to właśnie dla drugiego cylindra ustawia się początek wtrysku w c 330?

Pigmei    71
Napisano (edytowany)

Przypadkiem nie masz w tym ciągniku silnika z c 328  lub wału korbowego od niego? Różnica polega na tym, że 328 ma 2 miejsca na kołki osadcze (przeciwlegle)  i można założyć koło "odwrotnie" ,a c330 na 1 kołek. Tak wygląda to w tych starszych silnikach /fota z neta/

640667007_1_644x461_sprzedam-kolo-zamach

Edytowano przez Pigmei

to 330m z 90 roku i silnik nigdy nie był zmieniany. chciałem zobaczyć czy mam dobrze ustawiony początek wtrysku a tu mi na pierwszym cylindrze od chłodnicy wychodzi przesunięcie o 180 stopni. dopiero po sprawdzeniu na drugim pasuje w otwory

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yaboll
      Witam co sadzicie o tym zeby załozyc wtrykiwacze od poloneza dokładnie koncowki wtryskiwaczy do c330m ? słyszałem ze duzo daja
    • Przez denis667
      Witam mam takie pytanie :
      Czy silnik z ursusa c-330 pasuje bez wielkich przeróbek do c-325 ?
    • Przez tata1
      Witam
      Na jesieni oddałem pompę wtryskową do regeneracji. Mechanik twierdzi że wymieniał sekcje. Wtryskiwacze są nowe założone (warszawskie) i ustawione. A mimo to ciągnik ciężko zapala, szczególnie w zimie. Na zimnie kręci ze 20 sekund i wychodzi biały dymek, po czym wreszcie zapala. Jak ciepły to prędzej. czemu tak się dzieje? CO może być.
    • Przez 330CUrsus
      Witam. Czy orientujecie się jakie są najlepsze i lepsze zestawy naprawcze do C-330(chodzi o silnik).Bo w dzisiejszych czasach to można kupić i za 120 zł ale to Chińskie i nie chcę nawet na to patrzeć.Myślałem o tych z Krotoszyna.Czy do wyjęcia tłoków trzeba zdejmować wał korbowy?I czy da się ocenić jego kondycję bez zdejmowania go? Z góry dzięki.Pozdro
    • Przez Butu
      Witam. Przez drobną nieuwagę, zapomniałem wlać wody do chłodnicy. Jechałem na przegląd ciągnika. Podczas jazdy zaczęło go lekko chwytać, zmienił trochę głos. Zatrzymując traktor, okazało się, że jechałem bez wody. Przejechałem około 1-1,5km - Ursus c335. Dolałem gorącej wody, aby nie pękł blok. Odpalił bez żadnych problemów, po czym zajechałem spokojnie do domu. Czy mogło się coś stać? coś pęknąć?

Proszę o pomoc