Skocz do zawartości
lukman2

Pompa wtryskowa Ursus C-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
Adi96    875

Gdzieś jakby powietrze się dostaje do pompki i zapowietrza się.Też miałem podobny problem w c-360 tylko ciągnik mi nie gasł a buszowało paliwo odstojniku.Przyczną okazała się nie równa powierzchnia w miejscu przykręcenia pompki ręcznej dałem podkłakę miedzianą i problem znikł,może być jeszcze problem u  ciebie z pompka zasilająca 

deco1985    0

W sumie to napisałem niedokładnie w pierwszym poście bo napisałem, że wymieniłem ręczną pompkę a ja już wymieniłem całą pompę zasilającą na nową.

Gdyby było coś nie tak z zasilającą to sobie tak myślę, że zapowietrzone byłyby już filtry, a ja mam tylko zapowietrzoną pompę wtryskową.

Pixel0126    14

Witam, chciałbym się dowiedzieć w którą stronę kręcić śrubką od regulacji dawki paliwa aby ją zmniejszyć. :)

Wiadomość z agroFakt.pl

musisz wkręcić tą śrubę wtedy zmniejszamy. Ale nie za dużo pół obrotu robi dużą różnicę. Dokładnie w prawo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 330CUrsus
      Witam. Czy orientujecie się jakie są najlepsze i lepsze zestawy naprawcze do C-330(chodzi o silnik).Bo w dzisiejszych czasach to można kupić i za 120 zł ale to Chińskie i nie chcę nawet na to patrzeć.Myślałem o tych z Krotoszyna.Czy do wyjęcia tłoków trzeba zdejmować wał korbowy?I czy da się ocenić jego kondycję bez zdejmowania go? Z góry dzięki.Pozdro
    • Przez Jozeph
      Witam. Mam problem z moim ursusem. Gdy jest minusowa temperatura nie chce palić i dymi białym dymem. Jaka jest tego przyczyna?
    • Przez krystianadamczyk1
      mam pytanie ile wody miesci się w układzie chłodzenia ursusa c 330. prosze o odp
    • Przez StankowskiRobert
      Witam nie wiem jak odkręcić wąż od pompy hamulcowej odprowadzjący płyn z pompy w kabinie w zetorze 7245.
    • Przez sygala
      Witam
      Czy zawory powinny wystawac z płaszczyzny głowicy czy mają być schowane, bo u mnie własnie są utopione w gnieździe jakies 2-3 mm ??