Skocz do zawartości
pronarek

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone]

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

Benny25    0

U mnie tez pyka. Opada ale bardzo powoli. Wytarta jest sekcja w rozdzielaczu. W twoim przypadku moze byc tez nieszczelnosc w silowniku. A co do bzyczenia to zaczalbym od napedu pompy. Lozyska i sprzegielko. 

wieslaw16    46

Jeśli olej będzie za gęsty lub brak stanu to też takie bzyczenie słychać ,które się nasila w raz z obrotami silnika.

Tomasz2020    0

Witam jaki rozmiar ma sruba oczkowa co przykreca sie rurki do rozdzielacza hydraulicznego drugiej sekcji. Chodzi tylko o srednice bo chce dokupić weze hydrauliczne do plugu snieznego.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez mateunia19
      założyłem ten temat kiedyś ale nie mogę go znaleźć więc powtórzę. Ciągnik gdy jest zimny podniesie wszystko idealnie gdy natomiast pochodził z godzinkę przy agregacie czy talerzówce i często używało sie podnośnika następowały problemy, gdyż znacznie wolniej podnosił lub wo gule nie chciał wtedy musiałem zgasić silnik na sekundkę to znowu zaczął podnosić ale bardzo powoli. czym to jest spowodowane? jak to naprawić. Pompka ta co jest w szkrzyni pośredniej jest po regeneracji. Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Bobbi
      Witajcie. Proszę o poradę, bo jestem zielony w sprawach hydrauliki ciągnikowej... Pod które wyjście hydrauliczne w zetorze 8111 (mam ich 6) podpiąć pług obrotowy z jednym wężem? Pytam, bo muszę wymienić gniazdo (wszystkie czeskie) na euro, a nie chcę tego robić "na pałę"... A może wszystkie od razu wymienić? Do tych nie ma ani przejściówek, ani wtyczek... Podpowiedzcie, z góry dzięki.
    • Przez NABUCH
      Witajcie .Poszukuję złączek hydraulicznych do siłowników przyczepy o ile się nie mylę D46. Chciałbym dołożyć dodatkowe złącze kątowe 90st żeby przewód nie był taki przegięty . Byłem dzisiaj w agromie ale wszystkie złączki jakie mają są na tzw stożek a u mnie wszystkie są podobno starego typu czyli proste bez żadnego stożka i uszczelnienie następuje przez czoło a nie przez skos boków stożka. Wydaje mi się że połączenie stożka i prostego złącza będzie bardzo słabe . Poszukuję 2 złączek kątowych 90st męsko żeńska na gwint M22 o prostym typie łączenia a nie stożkowym . Proszę o podanie gdzie można coś takiego kupić Pozdrawiam Wojtek
    • Przez MateuszT25
      Witam

Orientuje sie ktoś jakie jest wyjście na wąż hydrauliczny w rozdzielaczu?