Skocz do zawartości
Mirek17

claas dominator 68 opinia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
Mirek17    0

Witam mam okazję kupić kombajn claas dominator 68 rocznik 1983 i nie wiem czy jest dobrą maszyną do pracy w polu. Chodzi mi konkretnie czy części można łatwo dostać do tego modelu i jak sobie radzi w polu?

z góry dziękuje za odpowiedzi.

pozdrawiam

zenas    6

:blink: cześci bez problemu jest już dużo,nowe i używane,zamienniki są tanie porównywalne z tymi od Bizona,natomiast orginalne są drogie ale cholernie trwałe :D

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Wiadomość z agroFakt.pl

PiotrJolda    0

Witam panow wlasnie kupilem dominatora68 zapowietrza mi sie,gdzie moze byc problem pompka czy instalacja silnik perkins 120 koni.Bardzo prosze o podpowiedzi.

PiotrJolda    0

Witam panow wlasnie kupilem dominatora68 zapowietrza mi sie,gdzie moze byc problem pompka czy instalacja silnik perkins 120 koni.Bardzo prosze o podpowiedzi.

pawel100474    3

Witam mam pytanie gdzie kupiłeś który rocznik jaki stan bo jestem na kupnie a co do zapowietrzania to może być wina gumek na przewodach ja tak miałem w mf wymieniłem wszystkie i jest ok.Pozdrawiam.

PiotrJolda    0

Witam kupilem go w czwartek,mam go juz w domu r.84przywieziony z niemiec od 1wlasciciela 3400mt stan oceniam na bd.Ladnie utrzymany tylko nie ma kabiny , ale mamy consula tez bez kabiny 20 lat takrze nie rozpaczam za bardzozo,za to cena byla troche nizsza.Pola troche doszlo wiec czabylo cos zmienic na wiekszego,paczylem za rekordem ale trafil sie ten kupilem go za nowym korczynem,facet ma komis z maszynami.Mam nadzieje ze dobrze wybralem okarze sie w rzniwa,a consul na sprzedarz pojdzie.Pozdrawiam.

pawel100474    3

Witam kupilem go w czwartek,mam go juz w domu r.84przywieziony z niemiec od 1wlasciciela 3400mt stan oceniam na bd.Ladnie utrzymany tylko nie ma kabiny , ale mamy consula tez bez kabiny 20 lat takrze nie rozpaczam za bardzozo,za to cena byla troche nizsza.Pola troche doszlo wiec czabylo cos zmienic na wiekszego,paczylem za rekordem ale trafil sie ten kupilem go za nowym korczynem,facet ma komis z maszynami.Mam nadzieje ze dobrze wybralem okarze sie w rzniwa,a consul na sprzedarz pojdzie.Pozdrawiam.

Witam a dokładnie w jaka miejscowość bo mieszkam niedaleko od korczyna a można wiedzieć z kąt ty jesteś.Pozdrawiam.

pawel100474    3

Sokolnia 35 ja jestem z podkarpacia pozdrawiam.

Dzięki ja mieszkam od Sokoliny 10km i znam się z tym sprzedawcą i też oglądałem tego claasa domimatora on ma 3.6m to ten z olx zamówiłem u niego takiego tylko młodszego i z kabiną a ten z Domaradz z Podkarpackiego nie był lepszy ja mam 440MF ale chcę coś nowszego i trochę większego życzę bez awaryjności i pozdrawiam.

Napewno drozszy,a czy lepszy to niewiem,ten z sokolni mial wymienione prawie wszystkie bagnety ,wszystkie cepy,cały odrzutnik słomy nowe gorne sito tak ze nie jest chyba zle,tylko ma wiecej mth czas pokarze,a tobie jak sie widział.

pawel100474    3

Napewno drozszy,a czy lepszy to niewiem,ten z sokolni mial wymienione prawie wszystkie bagnety ,wszystkie cepy,cały odrzutnik słomy nowe gorne sito tak ze nie jest chyba zle,tylko ma wiecej mth czas pokarze,a tobie jak sie widział.

Myślę że jest warty swojej ceny ja rozglądam się za trochę nowszym ale też mi się podobał. Pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez manul090
      Przed remontem kombajn palił olej przez co szedł niebieski dym. Po wymianie pierścieni i uszczelki pod głowicą wcale nie chce zapalić co może być przyczyną nie zapowietrza się . Z wlewu oleju jest przedmuch
    • Przez 12145
      Witam, nigdzie nie mogłem znaleźć tego tematu więc postanowiłem utworzyć nowy. Zwracam się do Was z prośbą/ zapytaniem gdzie znajduje się regulacja obrotów prędkości nagarniacza w Claas'ie Mercator'ze 70/75. W katalogu nic nie mogę znaleźć, w internecie też nic nie zobaczyłem. Pozdrawiam, i proszę o w miarę szybkie odpowiedzi.
    • Przez Krisman1985
      Witam. Problem pojawił się wczoraj, mianowicie po zakończonym koszeniu szykowałem się do powrotu do domu. Wyjechałem  na drogę i z dwójki chciałem wrzucić na trójkę ale nie wskoczyła. Później ciężko było wbić dwójkę ale w końcu się udało. Dziś rano kilka razy próbowałem wrzucić trójkę ale bez efektu, dwójka wchodzi normalnie. Może ktoś miał podobny problem ? I zna rozwiązanie :-) Dodam że chodzi o dominatora z hydrostatem.

• Przez XaWi
      Witam kupiłem mercatora w tamtym sezonie i bez przyspieszacza jedynka jak i wsteczny nie ciągnął a pod obciążeniem tym  bardziej lecz po dodaniu przyspieszacza jedynka jechała lecz wsteczny pod górkę nie. Wymieniłem w tym roku oba pasy jezdne i dalej jest to samo przyspieszacz na zero i na wstecznym nie wyjadę pod mała górkę czy na jedynce jak pszyspieszacz jest na zero to przez granicę nie przejdę. Dodam że docisk jest na sprężynie. Proszę o poradę 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.