Mirek17

claas dominator 68 opinia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mirek17    0

Witam mam okazję kupić kombajn claas dominator 68 rocznik 1983 i nie wiem czy jest dobrą maszyną do pracy w polu. Chodzi mi konkretnie czy części można łatwo dostać do tego modelu i jak sobie radzi w polu?

 

z góry dziękuje za odpowiedzi.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11

:blink: cześci bez problemu jest już dużo,nowe i używane,zamienniki są tanie porównywalne z tymi od Bizona,natomiast orginalne są drogie ale cholernie trwałe :D


Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrJolda    0

Witam panow wlasnie kupilem dominatora68 zapowietrza mi sie,gdzie moze byc problem pompka czy instalacja silnik perkins 120 koni.Bardzo prosze o podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrJolda    0

Witam panow wlasnie kupilem dominatora68 zapowietrza mi sie,gdzie moze byc problem pompka czy instalacja silnik perkins 120 koni.Bardzo prosze o podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel100474    31

Witam mam pytanie gdzie kupiłeś który rocznik jaki stan bo jestem na kupnie a co do zapowietrzania to może być wina gumek na przewodach ja tak miałem w mf wymieniłem wszystkie i jest ok.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrJolda    0

Witam kupilem go w czwartek,mam go juz w domu r.84przywieziony z niemiec od 1wlasciciela 3400mt stan oceniam na bd.Ladnie utrzymany tylko nie ma kabiny , ale mamy consula tez bez kabiny 20 lat takrze nie rozpaczam za bardzozo,za to cena byla troche nizsza.Pola troche doszlo wiec czabylo cos zmienic na wiekszego,paczylem za rekordem ale trafil sie ten kupilem go za nowym korczynem,facet ma komis z maszynami.Mam nadzieje ze dobrze wybralem okarze sie w rzniwa,a consul na sprzedarz pojdzie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel100474    31

Witam kupilem go w czwartek,mam go juz w domu r.84przywieziony z niemiec od 1wlasciciela 3400mt stan oceniam na bd.Ladnie utrzymany tylko nie ma kabiny , ale mamy consula tez bez kabiny 20 lat takrze nie rozpaczam za bardzozo,za to cena byla troche nizsza.Pola troche doszlo wiec czabylo cos zmienic na wiekszego,paczylem za rekordem ale trafil sie ten kupilem go za nowym korczynem,facet ma komis z maszynami.Mam nadzieje ze dobrze wybralem okarze sie w rzniwa,a consul na sprzedarz pojdzie.Pozdrawiam.

Witam a dokładnie w jaka miejscowość bo mieszkam niedaleko od korczyna a można wiedzieć z kąt ty jesteś.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel100474    31

Sokolnia 35 ja jestem z podkarpacia pozdrawiam.

Dzięki ja mieszkam od Sokoliny 10km i znam się z tym sprzedawcą i też oglądałem tego claasa domimatora on ma 3.6m to ten z olx zamówiłem u niego takiego tylko młodszego i z kabiną a ten z Domaradz z Podkarpackiego nie był lepszy ja mam 440MF ale chcę coś nowszego i trochę większego życzę bez awaryjności i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno drozszy,a czy lepszy to niewiem,ten z sokolni mial wymienione prawie wszystkie bagnety ,wszystkie cepy,cały odrzutnik słomy nowe gorne sito tak ze nie jest chyba zle,tylko ma wiecej mth czas pokarze,a tobie jak sie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel100474    31

Napewno drozszy,a czy lepszy to niewiem,ten z sokolni mial wymienione prawie wszystkie bagnety ,wszystkie cepy,cały odrzutnik słomy nowe gorne sito tak ze nie jest chyba zle,tylko ma wiecej mth czas pokarze,a tobie jak sie widział.

Myślę że jest warty swojej ceny ja rozglądam się za trochę nowszym ale też mi się podobał. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie jakie obroty powinny byc na mlocarni przy dominatorze 68,i jaki olej zalac do silnika perkins6 120 koni,prosze o podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Szymi195
      Mam pytanie do posiadaczy megi, ile realnie hektarow w godzine wykosi zakladajac plon ok 6-9t
      Rozgladam sie za takim kombajnem i zalezy mi na rzetelnych informacjach
    • Przez romanwiatr
      Chcę przesiąść się BIZONA na CLASSA w cenie do 130 tys. Pracował będzie na około 100 ha na na ziemi z wydajnością pszenicy 6 t/ha oraz na słabych.
      Rozważam Dominatora 98 sl heder 4,5m, ale znalazłem też 108 sl z hederem 4,5m z takim hederem ponieważ mam dużo przejazdów (jeżdżę droga z hedrem), a następnie dokupić sam heder 6m i na większe kawałki.
      Biorę pod uwagę też Commandera 114 CS ale on ma heder 5,1m  i obawiam się czy dam rade poruszać się nim po drodze, czy będę musiał za każdym razem zdejmować heder i zastanawia mnie jego dość duża pojemność .
      Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane.
       
    • Przez m_i_c_h_a_l
      Cześć,
      Czy ma ktoś jakiś patent na wyjęcie łożyska z rozdrabniacza słomy?
      Nie da rady podejśc ściągaczem a od środka jest zbyt mało miejsca aby czymkolwiek je wybić.
       
       


    • Przez adiksutil16
      Witam. Parę dni temu kupiłem Dominatora(jak w temacie) Jest to mój pierwszy Claas i nie wiem za bardzo co do czego służy. Mam prośbę, prześlę zdjęcia i jakby ktoś z was mógłby mi napisać co do czego służy.
       


       
      Jakbyście mogli pisać np.
      1. wajha od tego i tego
      2....
       
      A tak samo z kontrolkami np.
      L1 kontrolka od tego i tego
       
      Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez krowazie
      Wkupię heder do kombajnu class dominator 88 sl o szerokości 3.90 lub 4.5 metra. Wesołych świąt 
      I jeszcze jedno pytanie czy to jest prawda że dominatory miały różne szerokości gardzieli ? Gadałem z mechanikiem i tak powiedział 
      nowy nabytek 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj