Skocz do zawartości
Mirek17

claas dominator 68 opinia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
Mirek17    0

Witam mam okazję kupić kombajn claas dominator 68 rocznik 1983 i nie wiem czy jest dobrą maszyną do pracy w polu. Chodzi mi konkretnie czy części można łatwo dostać do tego modelu i jak sobie radzi w polu?

z góry dziękuje za odpowiedzi.

pozdrawiam

zenas    6

:blink: cześci bez problemu jest już dużo,nowe i używane,zamienniki są tanie porównywalne z tymi od Bizona,natomiast orginalne są drogie ale cholernie trwałe :D

Wiadomość z agroFakt.pl

PiotrJolda    0

Witam panow wlasnie kupilem dominatora68 zapowietrza mi sie,gdzie moze byc problem pompka czy instalacja silnik perkins 120 koni.Bardzo prosze o podpowiedzi.

PiotrJolda    0

Witam panow wlasnie kupilem dominatora68 zapowietrza mi sie,gdzie moze byc problem pompka czy instalacja silnik perkins 120 koni.Bardzo prosze o podpowiedzi.

pawel100474    3

Witam mam pytanie gdzie kupiłeś który rocznik jaki stan bo jestem na kupnie a co do zapowietrzania to może być wina gumek na przewodach ja tak miałem w mf wymieniłem wszystkie i jest ok.Pozdrawiam.

PiotrJolda    0

Witam kupilem go w czwartek,mam go juz w domu r.84przywieziony z niemiec od 1wlasciciela 3400mt stan oceniam na bd.Ladnie utrzymany tylko nie ma kabiny , ale mamy consula tez bez kabiny 20 lat takrze nie rozpaczam za bardzozo,za to cena byla troche nizsza.Pola troche doszlo wiec czabylo cos zmienic na wiekszego,paczylem za rekordem ale trafil sie ten kupilem go za nowym korczynem,facet ma komis z maszynami.Mam nadzieje ze dobrze wybralem okarze sie w rzniwa,a consul na sprzedarz pojdzie.Pozdrawiam.

pawel100474    3

Witam kupilem go w czwartek,mam go juz w domu r.84przywieziony z niemiec od 1wlasciciela 3400mt stan oceniam na bd.Ladnie utrzymany tylko nie ma kabiny , ale mamy consula tez bez kabiny 20 lat takrze nie rozpaczam za bardzozo,za to cena byla troche nizsza.Pola troche doszlo wiec czabylo cos zmienic na wiekszego,paczylem za rekordem ale trafil sie ten kupilem go za nowym korczynem,facet ma komis z maszynami.Mam nadzieje ze dobrze wybralem okarze sie w rzniwa,a consul na sprzedarz pojdzie.Pozdrawiam.

Witam a dokładnie w jaka miejscowość bo mieszkam niedaleko od korczyna a można wiedzieć z kąt ty jesteś.Pozdrawiam.

pawel100474    3

Sokolnia 35 ja jestem z podkarpacia pozdrawiam.

Dzięki ja mieszkam od Sokoliny 10km i znam się z tym sprzedawcą i też oglądałem tego claasa domimatora on ma 3.6m to ten z olx zamówiłem u niego takiego tylko młodszego i z kabiną a ten z Domaradz z Podkarpackiego nie był lepszy ja mam 440MF ale chcę coś nowszego i trochę większego życzę bez awaryjności i pozdrawiam.

Napewno drozszy,a czy lepszy to niewiem,ten z sokolni mial wymienione prawie wszystkie bagnety ,wszystkie cepy,cały odrzutnik słomy nowe gorne sito tak ze nie jest chyba zle,tylko ma wiecej mth czas pokarze,a tobie jak sie widział.

pawel100474    3

Napewno drozszy,a czy lepszy to niewiem,ten z sokolni mial wymienione prawie wszystkie bagnety ,wszystkie cepy,cały odrzutnik słomy nowe gorne sito tak ze nie jest chyba zle,tylko ma wiecej mth czas pokarze,a tobie jak sie widział.

Myślę że jest warty swojej ceny ja rozglądam się za trochę nowszym ale też mi się podobał. Pozdrawiam.

witam ponownie jakie obroty powinny byc na mlocarni przy dominatorze 68,i jaki olej zalac do silnika perkins6 120 koni,prosze o podpowiedz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adiksutil16
      Witam. Parę dni temu kupiłem Dominatora(jak w temacie) Jest to mój pierwszy Claas i nie wiem za bardzo co do czego służy. Mam prośbę, prześlę zdjęcia i jakby ktoś z was mógłby mi napisać co do czego służy.

Jakbyście mogli pisać np.
      1. wajha od tego i tego
      2....

A tak samo z kontrolkami np.
      L1 kontrolka od tego i tego

Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez stasek2
      silnik w moim clasie (perkins 6 cylindrowy-mercator 60) na pełnych obrotach cały czas dymi na czarno tak jakby szczelał tym dymem tak pyrkał na czarno, od połowy obrotów do pełnych. Na wolnych niema wcale dymu, nie bierze oleju , pali na dotyk. Kupiłem go 8 lat temu z niemiec i tak było od początku. 3 lata temu robiłem silnik nowe cylindry tłoki pierścienie, głowica podcierane zawory(szczelne nie wypalone), pompę i wtryski robiłem już u trzech fachofców i każdy mówi że jest ok.

pomóżcie co to za przyczyna
    • Przez wojtek918
      Witam. Moim problemem są wibracje podczas jazdy na przyspieszeniu ( jak przyspieszacz jest na maksa lub w położeniu prawie na maksa) nie zależenie czy jest to 1 czy 2 czy 3 bieg a także niezależnie od tego jakie są obroty silnika. Wibracje te są strasznie wkurzające bo sprawiają wrażenie jakby kombajn miał się zaraz rozpaść. Jak pracuję bez przyspieszenia to wszystko jest w porządku. Co może być przyczyną takiego stanu. Kombajn to Claas dominator 86.
    • Przez Lukasz82
      Szukam informacji na temat wydajności dominatora 56? Podajcie ile ton na godzinę skosi jakiego zboża albo ile ha/godz przy jakim plonie. Jakieś opinie też można dorzucić.
    • Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??