robo

New Holland TD5050

Polecane posty

karolci13    27

Kolego pierwsze słyszę o trzech predkościach WOM w tym modelu! Ja ma oferte na to samo wyposażenie- 112 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danek3tr    0

ja tez mam tę oferte z Lipna Agrohandel !.

teraz jestem bez mapy i wyglada na to że mnie robia w h.... ;[

kolego od tego NH za 112 Netto bardzo prosze o kontakt

dnapierala-1990@o2.pl

chciałbym porozmawiać przez telefon bo wychodzi na to że mozna go kupić taniej a ja mam dzis jechać podpisać umowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

ja też byłem w lipnie i mi powiedzieli że td5050 cenią katalogowo 118890 netto+PNEUMATYKA 6000+2750 SIEDZ.PNEUM+1700DODATKOWA SEKCJA ROZDZIELACZA

 

a czy ktoś wie czy można mieć rozłączalną pneumatykę bo z tego co wiem to chodzi non stop -diler nie wiedzial-szkoda ją tłuc np.przy orce.Na allegro są takie za ok. 4500 ale według dilera muszą mieć homologację NH żeby ją mogli zamontować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorro    7

panowie wie ktoś jak sie ściąga osłony boczne na desce rozdzielczej w td5050? są tam jakieś wkręty czy czeba tylko mocno pociągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanrolnik    1

mam niefortunne pytania:

To jest rewers hydrauliczny tak ??

Mechaniczny był w podłodze ?

a elektro mechaniczny na jakiej zasadzie sie włacza?

czy ten na zdjęciu można właczać bez sprzęgła i czy jest lepszy od elekt.hydr?

Z góry dzieki za odpowiedzi do tych nie fortunnych pytań :D .

post-14422-0-50886800-1340983195_thumb.png

Edytowano przez romanrolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlito1108    0

ELEKTRO HYDRAULICZNY JAK SAMA NAZWA MÓWI jest załaczany elektryczne a hydrauliczny poprzez linke a czy lepszy niby kazdy sie boi tej elektryki ale teraz juz tak wszytko rozwiniete ze niema co sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honest    2

danek3tr co Ci po upustach i negocjacjach jak i tak jak wynegcjojujesz dużo to potem Ci odbiją na serwisie?

Najlepiej idź tam gdzie masz najbliżej do serwisu i gdzie jest dobry serwis a nie 2 chłopa na krzyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlito1108    0

POSIADA ktos pług 4 skobowy obracalny AGRO-MASZ przy NH TD 5050????????????????????????????????????

Edytowano przez pawlito1108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danek3tr    0

no i dziś byłepm po tego NH td5050 i do domu nawet nie dojechałem. po 20 km jazdy zatrzymałem się na skrzyżowaniu właczam ten cały rewers hydrayliczny załaczany mechanicznie a traktor nie jedzie poprostu zero reakcji na załączanie rewersu więc dzwonię po serwis. Przyjechali i nagle wszystko gra :/ no to jadę dalej i co za 15 km to samo zdarzenie więc znowu serwis zanim przyjechali to znowu było ok ale tym razem serwis zabrał traktor :( a ja zostałem tylko z fakturą do zapłacenia :( i co wy na to ?????

 

przyznaję ze dopuki jechał byłem bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

A co to za firma Ci sprzedała, że do domu jechałeś sam ciagnikiem? Pewnie Ci zrobią i będzie chodzić sprawnie. Znajomi mają TD5030 i TD5050 z tym nowym rewersem i wszystko gra. Dużo lepszy od starego.

Edytowano przez wysoki24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danek3tr    0

Nie będę ujawniał nazwy firmy bo to mogło by być pomłówienie :( czy coś. Powiedzieli mi że to pierwszy taki prsypadek u nich a serwis narazie sam nie wie co jest:( może jutro sie dowiem coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

Jak tylko dobry serwis mają to powinieneś być zadowolony. W obecnych czasach przy nowoczesnym sprzęcie nie cena, nie nawet marka a dobry i szybki serwis jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas15    0

I jak ten rewers się spisuje?

Edytowano przez lukas15

Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gesy    5

Witam,wie ktoś czy serwis ma jakiś określony czas na usunięcie usterki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekin26    0

Witam mam pytanie do użytkowników NHTD5050 mianowicie czy daje sobie rade z pługiem obracalnym 3y skibowym poetinger???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj