robo

New Holland TD5050

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawlito1108    0

CIĄGNIK KUPIŁEM NOWY 3 miesięczny firma karcz w Sandomierzu i ma wadę fabryczna nie podnosi mi pługa i nie obraca sprawdzałem takim samym ciągnikiem kolegi i wszystko ok ja chce w pole jechać i mniemam czym niema jakiegoś paragrafu na nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Przecież bez niczego powinni zrobić to na gwarancji... Odmówili ?? Może postarasz rzecznikiem praw konsumenta a nawet możesz się udać i zasięgnąć porady...

Edytowano przez ursuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlito1108    0

NIE TO ze odmówili tylko poprostu zwlekaja z przyjazdem ciągnik potrzebny zeby w pole jechac a tu pługa nie podnosi i nie obraca i jest lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

Zajrzyj do umowy i poszukaj jaki jest czas reakcji serwisu. wysłałeś pisemnie do nich pismo reklamacyjne albo mailem? siadaj dzisiaj i pisz maila. siadaj koło południa i pisz maila. jutro zrób to samo jesli nadal nie bedzie reakcji. w następnym mailu postrasz ich ze pojdziesz do prawnika po poradę i nei wykluczas skierowania sprawy na drogę sądową. jesteś miękki i mają cię w d*pie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Może lepiej normalnie pocztą za potwierdzeniem odbioru... jeśli by doszło do tych sądów to zawsze jakiś dokument jest ... oczywiście warto sobie kopię zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

Ale mailem zostaje tak samo ślad, i myślałem o faxie do którego podczepić potwierdzenie nadania. w sądzie nie liczy się rozsądek tylko papierologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

Czyli wygląda na to że Karcz ma bardzo słaby serwis. W obecnych czasach serwis jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

Dzwoń do nich i powiedz że rozkraczył się ciągnik nie podawaj przyczyn tylko niech przyjeżdżają i robią bo tu w pole czas ruszać a niema czym a jak nie to pojedz do dilera i bierz pierwszy lepszy z placu i powiedz " dopóki nie zrobicie to ja będę tym robił " ;[ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlito1108    0

WITAM byli dzis podkrecili mi cisnienie bo było za małe na 185 i teraz podnosi i obraca ale jak sie rozgrzeje to trzeba gazu poprostu pług AGRO MASZ jest do niego za duży wazy 1100kg i to na niego za wiele choc powiem wam ze ma duze odkładnice i pieknie kryje co do jazdy to daje spokojnie rade na 1 bieg 3 zakres radzi sobie spoko choc to wiosenna orka taka nie głęboka 3 klasa ziemi ,poprostu podnosnik jest w nim za słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlito1108    0

WITAM mam pytanie odnosnie pracy nh td5050 jakim biegiem jezdzic z agregatem uprawowo-siewnym 2,7m agregat AGRO-MASZ sienik POZNNIAK oraz jakim biegim w pługu 4 obracalna AGRO-MASZ ?

bo chodzi dobrze na 1 na 3 zakresie ale mówili ze za cieżko zeby 3 na 2 zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

Dzisiaj stukneły mojemu smerfowi 200 setki praktycznie już roczek mało trochę

Edytowano przez Jakub667

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djlysy    2

jak myślicie czy nh td 5050 będzie sobie dawał sobie rade na troche górkowatych terenach z agregatem uprawowo-siewnym [agromasz(łapki+dwa wały strunowe)+poznaniak]zestaw 3m oraz z talerzówką agromaszu 3m z wałem strunowym, a także z pługiem 5 skib.? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlito1108    0

ja mam taki zestaw tylko 2,7m i jak sie olej rozgrzeje to z pełnym siewnikiem zboza troszke ma problem ponosic a ciągnąc to bez problemu sobie daje rade a pług 5 skib spokojnie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

koledzy mam taki problem od dłuższego czasu z tłumika na karoserię wywala jakiś syf tak jakby sadza jak myślicie czego to może być przyczyna pomóżcie

Edytowano przez Jakub667

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

Witam. Czy użytkuje ktoś dłużej to mokre sprzęgło i wypowie się jak się ono spisuje, bo słyszałem od dilera że lubią gubić ciśnienie i rewers nie chodzi, czy ktoś jest w stanie potwierdzić tą informacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

witam.mam do kolegów pytanie,diler za td5050 z klimą,hyd.rew.,pneumatyką trzy pary hydrauliki,pneum.siedzeniem,gumy 360/24 i 460/34 zaproponował 130 tys.netto.wedlug postów powyżej to dużo więcej i teraz nie wiem czy tak podrożały czy trochę przesadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlito1108    0

NO SPORO CI POWIEDZIAŁ JA ZAPŁACIŁEM 137TYS BRUTTO BEZ PNEUMATYKI, i siedz pneu

 

mam taki problem ze jak zapnę pług 4 skiby obrotówka to na każdym biegu (na szybszych większe)są drgania przy obrotach 1400-1700 czuć bardzo na kierownicy w kabinie maska się trzęsie to chyba nie normalne ???

bo ci popaprani serwisanci powiedzieli ze to takie przejście największy moment osiąga i takie tam bzdety a mi się wydaje ze to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

te drgania są wywołane przez opony a dokładnie protektor występują zależnie od szybkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danek3tr    0

witam i przyłączam się do tematu

ja dzisiaj odwiedziłem kilku dilerów NH i mam ofertę TD5050 z pełnym wyposażeniem za 118 tys NETTO i pierwszy przegląd gratis. Moje pytanie to czy jest to dobra oferta ??

PS. kolega opisuje drgania w swoim NH może za duże ciśnienie w oponach masz bo dowiedziałem się dzisiaj że te NH maja nisko ciśnieniowe opony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danek3tr    0

pewnie że ta :)

NH TD 5050

klimatyzacja

rewers hydraulicny

przednie obciazniki

3 prędkoći WOM 540, 540E, 1000

instalacja hamowania przyczep jedno i dwu obwodowa

podnośnik mechaniczny

skrzynia biegów mechaniczna

elektrohydrayliczne załączanie przedniego napędu

elektrohydrayliczne załączanie załączanie blokady mostów

podstawowa wydajność pompy hydraulicznej

2 pary wyść hydrauliki

komplet zaczepów

opony przód 370 r 24 tył (nie pamiętam :(

 

raczej nic szczególnego nie pominąłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus5030    1

a bez jnstalacji pneumatycznej jle by kosztował ,czy mozna jeszcze coś urwać zamuwiłem td5030 za 126000 brutto z klimą rewersem hydraulicznym i pneumatyką 1 obwodową i jeszcze opcjalną pomoą hydrauliczną w agrobardzie ale zastanawiam się nad zmianą na 5050 bo jest mocniejszy i większa pojemność silnika jle morze kosztować bo sie nie pytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danek3tr    0

ja się pytałem i instalacja kosztuje 4600 tak mi powiedzieli i że to jest opcja bo oni sami montuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj