robo

New Holland TD5050

Polecane posty

pawlito1108    0

pawlito1108 napewno masz jakąś usterkę. TD5050 normalnie podnośi 4kę obrotową typu np. Ibis L 3+1. Sugeruję zadzwonić na serwis, bez dodawania gazu Ci go podniesie.

 

zetorr6441 co to jest "full wypas"? z przednim TUZ ? 135 zł netto?

a ile taki ibis l 3+1 wazy bo ten to 1100kg i jeszcze mam problem z obrotem pługa wic to moze naprawde cos z hydraulika pojebane

 

Kolega miał taki problem z podnośnikiem jak opisujecie w swoim TD5050- do wymiany był jakiś zawór przy pompie czy rozdzielaczu- nie pamiętam już dokładnie.

a da rade zebys sie dowiedział co tam do wymiany było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Roter miałem na mysli:

pneumatyke, haki, mokre sprzeglo z rewersem przy kierownicy, klima,obciązniki na tył, i takie drobnostki jak : radio, kogut, poszezone blotniki tylne, 4 halogeny i gniazdo do podlaczenia np panela od belarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Przy rozdzielaczu ciągnika jest zawór od podnośnika- wyglądem przypominający nakrętkę o wymiarach ok 5cm długości, 2cm średnicy- to jest wkręcone w rozdzielacz a do tego jest przykręcona rurka od hydrauliki. Nieprawidłowe działanie tego zaworu powodowało że ciągnik słabo podnosił. Wymiana tego zaworu rozwiązała problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlito1108    0

chodzi o tą sróbke co jest na wierzchu ? przy prawym ramieniu podnosnika? ona niby jest od regulacji predkosci opoadania podnosnika ze niby jak cos ciezsze to wkrecic ja trzeba to wolniej podnosnik opoda i na odwrót...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Co do podnoszenia to masz może przy NH ładowacz czołowy? jakbyś miał możliwość to sprawdź jakie masz ciśnienie w układzie hydraulicznym.

A co do obrotu to wydaje mi się jakbyś źle podpiął węże. Nie podpiąłeś jednego pod spływ oleju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlito1108    0

Co do podnoszenia to masz może przy NH ładowacz czołowy? jakbyś miał możliwość to sprawdź jakie masz ciśnienie w układzie hydraulicznym.

A co do obrotu to wydaje mi się jakbyś źle podpiął węże. Nie podpiąłeś jednego pod spływ oleju?

mam 4 wyiscia 2 zielone 2 niebieskie i podpiąłem pod oba niebieskie wiec co moze byc zle?

a tura niemam ale bede miał

 

Nie widziałem tego na żywo ale podejrzewa że wygląda to mniej więcej tak http://www.sklep-gre...ducts_id/174078 I to jest wkręcone do rozdzielacza a dalej jest przykręcona rurka.

a niemasz namiaru na tego kolege?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yanki    0

z tymi kolorkami na zaślepkach to uważaj bo ja miałem je pomieszane, czyli nie tak założone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekkk    8

Czy jak zamawiacie swoje ciągniki to zwracacie uwage na marke opon. Bo będąc u dilera i rozmawiając z nim zauwarzyłem ze są i na kleberach,trelleborgach,continentalach,godjerach.Wszystko w jednej cenie.W rozmiarze 480/70/30 i 320/70/24 ,bo ten interesuje mnie najbardziej, były continental i trellborg.Continental tak wzrokowo wydlądał na szerszą. Jak uwarzacie,która z tych dwóch marek była by lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

To ten TD5050 podniesie agregat uprawowo-siewny 3m waga około 1300kg plus zboże. Na youtube widziałem to ciągają. Bo we wcześniejszych postach że słaby podnośnik że na zwolnicach i że te ramiona słabe i że jeszcze przełamać się może. Np taka C-360 podnosi tyle aż przód w górze i ramiona całe i jakoś nie przełamany. To jak to z tymi ciągnikami zachodnimi jest co one z plasteliny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatKaz95    1

Mamy w Szkole 2 TD5050 i są bardzo dobre. Z Poznaniakiem i Polonezem 3 metrowym idzie lekko. Do tego ciągną jeszcze Ibisa 3 skibowego i też dają radę :D


www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

"Leciutka" różnica jak w tym kawale-" Woła Władimir Putin dowódcę swoich Specsłużb:

- Debilu! Prosiłem Cię, żebyś ładnie przywitał Litwinienkę w Londynie?

- Taaakkk.... - wyjąkał przestraszony generał.

- I o co jeszcze Cię prosiłem?

- Hmmmm....

- Miałeś dać mu kilka dobrych rad?

- Rad... Polon... co za różnica? Ja tam towarzyszu Putin Maria Skłodowska -

Curie nie jestem..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatKaz95    1

Faktycznie T5050 a nie TD5050 mój błąd :)


www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karban    33

Witam, jak się sprawuje tem hydrauliczny rewers u nowych użytkowników? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlito1108    0

rewers super sprawa zimą jest na zimnym silniku opóźniona reakcja ale teraz jak już ciepło to bez najmniejszego problemu i szybko reaguje ogólnie ciągnik td5050 jest super tylko żeby miał ze 110KM za ta kasę było by super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMOxD11    10

To jak to jest z tym rewersem hydraulicznym? To jest on na linki jak to wcześniej w postach pisali? Jeździłem takim z tym rewersem niezła maszynka, zamówiłem taki TD5050 147tys. brutto to jakoś sporo drożej od tego co wcześniej pisał że zamówił za 133tys. Pytaliście o grzałki płynu w tym ciągniku czy jest taka możliwość, bo mi powiedzieli że zakładali w serii T5000 ale jak będzie można to założą gratis.

Ja mam zamówionego NH TD5050 za 145tyś. pneumatyka, haki, klima, komplet zaczepów, rewers hydrauliczny, radio. A ile musisz czekasz na NH, bo ja 3-4 miesiące. Troche długo no ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Ja swojego zamówiłem 16 grudnia i 11stycznia juz był na placu :)

Zrobiłem tylko 25mth wszystkie z ładowaczem i jak narazie jestem bardzo zadowolony z mokrego sprzęgła :)

Faktycznie jak jest zimno to reakcja dłuższa ale po kilku min jest dziala juz szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMOxD11    10

No ale twój musiał stać na placu u dilera i może dla tego tak szybko był. Mój ma przyjść prosto z Fabryki ;)

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Gdyby był na placu to ani dnia bym nie czekał:P

W papierach jest ,że 29grudnia 2011 był robiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlito1108    0

witam użytkowników nh td 5050 mam pytanie tak przy obrotach 1400-1600 troche podskakuje czy to normalne?jak juz wejdzie na wyzsze obroty sie uspokaja

i jeszcze jedno czekam juz okoł 3 tyg na przyjazd serwisu co zrobic zeby ich pogonic bo dzwonie codziennnie i nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlito1108    0

ze on słaby to wiem mam problem z podnosnikiem chce wyjezdzac w pole ale niema jak a oni zwlekaja nieda sie gdzies zadzwonic wyzej i ich pospieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

też czekam na serwis już nie wiem ile czasu koło miesiąca żeby jeszcze na gwarancji przyjechali , ale diler powiedział że nie mają teraz czasu bo każdy ich pogania z uruchomieniami maszyn , ale powiedzieli mi że do puki nie przyjadą to i tak będzie robione na gwarancji bo liczy się od daty zgłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

witam użytkowników nh td 5050 mam pytanie tak przy obrotach 1400-1600 troche podskakuje czy to normalne?jak juz wejdzie na wyzsze obroty sie uspokaja

i jeszcze jedno czekam juz okoł 3 tyg na przyjazd serwisu co zrobic zeby ich pogonic bo dzwonie codziennnie i nic?

 

 

A gdzie dokładnie kupiłeś ciągnik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj