robo

New Holland TD5050

Polecane posty

Julek19    0

Gratulacje!i jak wrażenia? czy jest szybsza reakcja rewersu hydraulicznego przy rozgrzanym ciągniku jak przy zimnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWELEK1108    0

Fotki wstawię na tygodniu narazie mało jeździłem ale wrażenia z jazdy są super ogólnie ciągniczek super i mam nadzieje ze tez tak będzie chodził ,a co do rewersu to reakcja troszkę długa ale i tak sto razy lepsze to niż mechaniczny co do MINUSÓW nie przykładają się do malowania ,chodzi o to ze nie które elementy są z niewidocznych niby stron niedomalowane, ale najważniejsze żeby chodził ,teraz czekam na tura i resztę maszyn i oczywiście na wiosnę i do pracy

 

noto gratuluje i bez awaryjności . Tak rano ci dostarczyli ?

dostarczyli mi go wczoraj czyli PIĄTEK 13 mam nadzie że będzie to szczęsliwy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWELEK1108    0

i jak wrażenia nowych posiadaczy NH TD 5050 w jakich gospodarstwach bedziecie ich używacz i w jakim sprzecie bo mnie ostatnio nastraszyli ze ciezko mu bedzie w pługu 4 obracanej AGRO-MASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

W obracanych to raczej będzie mu ciężko....

Ja mam 24 swojej i 14dzierzawy ale będzie pracował pewnie tylko w ładowaczu pługach i agregacie podorywkowym, resztę pewnie będzie robił tak jak do tej pory TD80D:

-kosiarka samssz 2.10

-zgrabiarka pronar 4.2

-przetrzasacz pronar 5.3

-plugi unia 4 zagonowa 35cm(td 80 całkiem dobrze sobie radził przez 3 lata

-agregat 3.20 unia

-agregat podorywkowy 2.1unia

-prasa metal-fach

-owijarka samozaładowcza rolmako

-rozsiewacz 850 unia

-włuka 5m

-rozrzutnik warfama 6t

-wycinak do kiszonek

-beczka 6tys

-przyczepa 8t, pronar6t, i platforma do bel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

ja na twoim miejscu puki gwarancja to praktycznie we wszystkich maszynach ^^ takich jak agregat itp

Edytowano przez Jakub667

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

To jak to jest z tym rewersem hydraulicznym? To jest on na linki jak to wcześniej w postach pisali? Jeździłem takim z tym rewersem niezła maszynka, zamówiłem taki TD5050 147tys. brutto to jakoś sporo drożej od tego co wcześniej pisał że zamówił za 133tys. Pytaliście o grzałki płynu w tym ciągniku czy jest taka możliwość, bo mi powiedzieli że zakładali w serii T5000 ale jak będzie można to założą gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julek19    0

tak, sterowany jest mechanicznie linkami. ma on podobno dwa sprzęgła: sprzęgło główne od zmiany biegów jest suche a sprzęgło od rewersu jest mokre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wumis    0

Panowie a nie lepiej zastanowić się nad kupnem o niebo lepszej maszyny,myślę o kubocie ,maszyna rewelacja rewers bez sprzęgła sprzęgło wielotarczowe mokre"wieczne",skręt nie do pobicia np.7040 ma skręt 3,4m bez hamulca,klima siedzenie pneum.Ito wszystko w standarcie.I to wszystko robione w jednej fabryce Osaka Japan.Warto przemyśleć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Kubota tej mocy to spokojnie ze 170tys. Kolego Andzin gdzie go bierzesz ,że tak drogo? Mój w te mrozy nie był palony bo pasze wstawiam td 80 wsiadłem do niego niedawno i tylko dotknął ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

Biorę w Warpolu. Niby to opcja ze wszystkim co ma oprócz radia, bo może i grzałkę nawet wstawią. No może i trochę drogo ale co poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

tak, sterowany jest mechanicznie linkami. ma on podobno dwa sprzęgła: sprzęgło główne od zmiany biegów jest suche a sprzęgło od rewersu jest mokre.

 

 

nie wiem Panowie co wasi dilerzy pili i palili, ale podobnie debilnej ciemnoty wciskanej swoim klientom to już dawno nie słyszałem :D

 

heh-dwa sprzęgła w ciągniku:) długo będę się jeszcze z tego śmiał :P


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Założyłem dzisiaj na swojego td50505 ładowacz z metal-fach 1300kg zasuwa aż miło :)

Andzin a nie masz w pobliżu innego dealera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

No akurat nie ma tylko warpol. Coś na podlasiu chyba jest ale to drogo i daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Ja jestem z podlasia i powiem Ci ,że za 135 to kupisz go z max wyposażeniem, chyba że teraz tak podrożały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlito1108    0

Koledzy kupiłem do mojego NH T5050 pług AgroMasz PO4 (4 skibowy obracalny) i jest problem nie chce podnosić trzeba używać gazu a jak się juz zagrzeje to lipa całkiem będzie pług waży 1100kg czy to normalne czy może coś źle w ciągniku ustawione dodam że ciągnik nowy

Edytowano przez pawlito1108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

mój brat przez 2 lata td95 orał 4 obracanymi lemkena i potem rok 4 kuhna chodził jako tako ale wiem ze na koniec też cos sie skarżył że słabo mu podnosi...

według mnie 4obracane są trochę za ciężkie do tak małego ciągnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matas22    0

Byłem dzisiaj oglądać td5050 tylko bez pneumatyki w wyposażeniu to cena 136tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roter    3

pawlito1108 napewno masz jakąś usterkę. TD5050 normalnie podnośi 4kę obrotową typu np. Ibis L 3+1. Sugeruję zadzwonić na serwis, bez dodawania gazu Ci go podniesie.

 

zetorr6441 co to jest "full wypas"? z przednim TUZ ? 135 zł netto?

Edytowano przez roter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Kolega miał taki problem z podnośnikiem jak opisujecie w swoim TD5050- do wymiany był jakiś zawór przy pompie czy rozdzielaczu- nie pamiętam już dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj