robo

New Holland TD5050

Polecane posty

nowy333    0

to chyba mało sie targowales

ja mam na koniec pazdziernika a zamawialem we wrzesniu

td 5050

pneumatyka

klima radio

haki

przedni tuz plus obciazniki na tuza

rewers elektrohyd...

kola tyl 480

cena 116 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

Tylko jeszcze oprócz wyposażenia do tego NH dorzucili mi trzy przeglądy gratis, pełny bak, beczkę z 60litrami oleju hydraulicznego i zachachmęciłem cały bagażnik gratisów tj koszulek,czapeczek, smyczy, kubków itp. Poza tym przywiozą go dwa miesiące przed terminem bez zaliczki czy jakiejkolwiek wpłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osibuhaj    16

a co myślicie o tej ofercie

1. NEW HOLLAND TD 5050

moc 95 KM; poj. 4500 cm

napęd 4x4;

instalacja pneumatyczna;

obciążniki przednie

kabina wentylowana i ogrzewana; klimatyzowana , radio

skrzynia 12x12 40 km/h

hydraulika 61 + 27 układ wspomagania

przedni TUZ (POMAROL)

 

Cena netto: 120 000,00 PLN

Stawka VAT: 23%

Cena brutto: 147 600,00 PLN

ile moge wynegocjować upustu?złożyłem na niego wniosek!albo w co go jeszcze wyposażyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

Marklowice? Śląskie?

A traktor doposaż w najszersze ogumienie i fotel pneumatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

A to że jak wbijesz na zumi Urbanowice woj śląskie to wiesz skąd jestem :D :D :D . U Wrońskich bierzesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osibuhaj    16

TAK U wrońskich a z których Urbanowic jesteś z po tych?cz te drugie?

co myślisz o tym zestawie

1. Ciągnik rolniczy NEW HOLLAND TD 5050

moc 95 KM; poj. 4500 cm

napęd 4x4;

instalacja pneumatyczna;

obciążniki przednie

kabina wentylowana i ogrzewana; klimatyzowana , radio

skrzynia 12x12 40 km/h

hydraulika 61 + 27 układ wspomagania

przedni TUZ (POMAROL)

 

Cena netto: 120 000,00 PLN

Stawka VAT: 23%

Cena brutto: 147 600,00 PLN

 

 

2. Prasa zwijająca DF 1,8 V

- łańcuchowo-walcowa - rotor

- wiązanie siatką i sznurkiem

- szerokość podbierania 2,1m

- ogumienie 400/60-15,5

- automatyczne smarowanie łańcuchów

 

Cena netto: 55 000,00-pln

Stawka VAT 23%

Cena brutto: 67 650,00-pln

nato złożyłem wniosek!

brałeś tam jakiś maszyny?

Edytowano przez osibuhaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

kolego a za TUZ ile ci liczą bo jak coś koło 7tys to za to dostaniesz już do tego NH TUZ Zuidberga i jak bierzesz TUZ to nie bierz przedniego obciążenia bo oni chyba 3tys jak dobrze pamiętam sobie cenią za niego a sam sobie dorobisz coś na przedni TUZ do niego. Za to weź do niego rewers EH. i chociaż bez Tura to weź obciążenie na koła do tyłu bo ten ciągnik jest lekki i będzie ci się wtedy lepiej pracowało wiem to z własnego doświadczenia bo 2 miesiące mieliśmy bez obciążenia na tył na koła i potem jak nam dowieźli to po założeniu czuć różnice.4 lampy robocze z tyłu też bardzo przydatne, niech ci jeszcze koguta zamontują przydaje się. jak coś mi do głowy przyjdzie to napisze

 

Edytowano przez ChiquitaB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osibuhaj    16

za przedni TUZ (POMAROL) 6000zł rozważam właśnie cz lepiej nie brać tura bo przydał by mi się :unsure:

dzięki za porade

Edytowano przez osibuhaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

Kolego, u Wrońskich to brałem już maszyny ale traktor pierwszy raz. Ogólnie firma jak najbardziej pozytywna, oferta na traktor jak najbardziej do przyjęcia jeszcze jakiś grosz spuszczą powiedz tylko że Case z Włosienicy k.Oświęcimia złożył Ci ofertę na JX95 za podobne pieniądze i powinno im to dać do myślenia :) a jak nie opuszczą ceny to coś Ci dorzucą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy333    0

a co myślicie o tej ofercie

1. NEW HOLLAND TD 5050

moc 95 KM; poj. 4500 cm

napęd 4x4;

instalacja pneumatyczna;

obciążniki przednie

kabina wentylowana i ogrzewana; klimatyzowana , radio

skrzynia 12x12 40 km/h

hydraulika 61 + 27 układ wspomagania

przedni TUZ (POMAROL)

 

Cena netto: 120 000,00 PLN

Stawka VAT: 23%

Cena brutto: 147 600,00 PLN

ile moge wynegocjować upustu?złożyłem na niego wniosek!albo w co go jeszcze wyposażyć?

a rewers elektro-hydrauliczny??? ja zamowilem z podobnym wyposazeniem za 116 i oczywiscie z rewersem elektr-h..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k61wp    0

wolałbym TUZ z firmy Polagra Płońsk (poza sprzedażą NH produkują tez TUZY)


 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aRTUraRTUr    2

Jestem użytkownikiem td5050 od 1,5 roku. mam przepracowane 700mth. AWARIE Które mi się przytrafiły to:

-zaciął się zawór od pompy hydraulicznej

-ciągłe problemy z hamulcami (płyn hamulcowy dostawał się do przedniego mostu)

-zawiesił mi sie wtrysk co skutkowało tym ze trzeba było wyjmować pompę bo ciężko to było zdiagnozować

-padła pompka zasilająca

-i masa drobnych awarii typu bezpiecznik pęknięty przewód powrotu oleju z pneumatyki

ogólnie kicha straszna. Nawet siedzenie zaczęło tak skrzypieć że nie można wysiedzieć w kabimie.

Jeśli zastanawiacie się nad td to przemyślcie sprawę bo moja opinia jest taka ze te ciągniki są dobre ale jak stoją na placu.

Dodam jeszcze ze te awarie miały miejsce po gwarancji oprócz incydentu z hamulcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWELEK1108    0

witam ja mam w zakupie takiego td5050 z klimatuzacją i rewersem elektrohydraulicznym, haki, za 134000 brutto

to dobra cena czy nie?

i jeszcze pytanie ile w standardzie ma wydajnosci podnosnik?

do niego tura z metalfach,pług 4 skibowy obrotowy agro masz,agregat z hydropakiem 2,7m,scierniskowy na 6 łapek

da rade z tymi maszynami?

ziemie mam 3-4 klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

bez problemu ale nie wiem jak w pługu będzie jak masz ciężkie ziemie to może stękać ale bądźmy optymistycznie nastawieni najwyżej szerokość roboczą zmniejszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWELEK1108    0

No pług ma regulacje i zapotrzebowanie mocy pisze niby od 90KM jesli sie nie myle a ziemie to lekkie raczej

 

Caps Lock

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

jak lekkie to da rade w sumie udźwignąć powinien bez problemu raczej. U mnie lemken opal co mam w galerii na maks rozstawiony to na cięzkiej ziemi pod gore nie pamietam ale 2 i 2 jechalem albo 3 i spalil tez sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julek19    0

cena za***ista, ale ty jesteś pewny że on posiada rewers elektrohydrauliczny a nie hydrauliczny? przymierzam się do zakupu TD5050 na mokrym sprzęgle. Ostatnio jeździłem takim u dealera i reweers miał pod kierownico hydrauliczny. Trochę długo reagował na zmianę kierunku jazdy. Dealer tłumaczył mi ze to są zawory hydrauliczne sterowane mechanicznie a nie jak w serii T - elektrohydraulizczny, który reaguje bardzo szybko na zmianę kierunku jazdy bez sprzęgła

Edytowano przez Julek19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj