robo

New Holland TD5050

Polecane posty

barteklegia    4

Witam!

 

Do ilu atmosfer nabija wam ciśnienie w td? U mnie po regulacji zaworem max 1,5. Da sie to jakoś przestawić żeby było standardowo około 8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty113    1

w td ale na czym w silniku? jeśli tak to zapewne miske trza olejową ściągać coby podregulować jak w większości silników zresztą z tego co pamiętam to w silniku te ok 1,5 atm ma być

ja dalej z tą hydrauliką mam problemy tylko 100Atm na wyjściach a jak przygazuje na zimnym to nawet do 300 dochodzi

regulowałem już i nic nie pomaga był serwis to stwierdzili że uszczelniacze napewno na zaworach tych w pokrywie  kazali przywieść na serwis ale jak mi powiedzieli że ok 1400zł ma to kosztować to stwierdziłem że sam to zrobie , więc wimontowałem te zawory z pokrywy zawiozłem do nich powymieniali uszczelniacze i jest jeszcze gorzej, boje sie że to pompa padła a nie mam czym sprawdzić więc sie z serwisem przeprosiłem i jutro tam jade zobaczymy co powiedzą


chyba że o pneumatyke chodzi no to u mnie jest ok.7 atm i jak spuszcze powietrze bo nawet pare miesięcy i nic nie ucieka to w ciągu może 0,5 min. i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty113    1

nie wiem ile MTH ale podejrzeewam zawór jakiś

może powieszony?

jak mnie  w szkole uczyli kilkanaście lat temu to sprężarka chyba ok 12 atm powinna bić

 


nie doczytałem odnośnie skali ale prubowałeś hamować przyczepami?

bo skale masz za nisko na zegarze może?

jak piszesz że skala do 2,5 to masz aż za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistsz    0

Witam. Może ktoś się orientuje jak się ma w TD 5050 WOM na 1000 to ile dać obrotów silnika aby kręcił tak około 540.


\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Na zegarach masz oznaczone,u mnie jest na żółto pokazane.

Geesy urwała się śruba od mocowania ładowacza tam pod spodem.

Teraz się zrobił większy problem bo padł wom, nie miał siły zagrabiarki kręcić. Koszt około 4000zł po 1200mth w tym wom może pracował z 200mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistsz    0

Tak karol2 I u Mnie jest na zegarach te 540E tylko że ja tej opcji WOM nie mam. Ja mam 540/1000 i w tej opcji są inne tryby Tak przynajmniej mi się wydaje, ale mogę być w błędzie tylko po co wtedy w opcjach za dopłatą tę 540E jest?

 

Edytowano przez mistsz

\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reazer    1

miał ktoś problem z podnośnikiem ze po jakiejś półtorej godziny pracy nie chciał podnosić?

udaje się to tylko robić tylko tym "liftomarickiem" ale rączka już nie...

po ostygnięciu gdy ciągnik postoi wszystko wraca do normy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistsz    0

Ja miałem coś podobny problem z podnośnikiem, tylko mi i lftomatic też nie działał jak olej się zagrzał. Przyjechał serwis zabrał ciągnik wymienił jakiś ring który przy składaniu na fabryce przycięli i teraz od 4 lat wszystko działa, ponoć 6 sztuk  z tego miesiąca montażu to miało.

 


\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Zmieniał ktoś rozstaw tylnych kół w tym ciagniku. Mam 102 a musze mieć min 115-116 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistsz    0

Witam. Chciałbym zamontować hamulce pneumatyczne i tu moje pytanie czy ktoś to robił. czy są gotowe zestawy do danego modelu czy trzeba dorabiać i ile to kosztuje?


\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek8606    0

Mi krzyknęli 9k jak brałem ciągnik w 2012, a teraz z montażem niemieckiej to krzyknęli 6,5k  


Zakupiłem pasę JD 575 i potrzebuję instrukcję obsługi. Może ktoś takową posiada? Będę wdzięczny za pomoc.
Mój e mail: marek180686@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistsz    0

Mi też z montażem  w NH  6000(jakoś w maju), ale słyszałem że jakaś firma robi to za max 3000 do wszystkich typów i marek

Jak brałem nowy to mi chcieli 8000

 


\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piasekmoto    0

Witam,
poszukuje opini o td5.85, przymierzam się do zakupu i może znajde w tym temacie właścicieli owego modelu. Co o nim powiecie? jak z awariami i serwisem? Co potrafi? potrzebuje maszyny do transportu i tu pytanie ile tak naprawde potrafi się rozpędzić? Pisałem w temacie o tym modelu ale tam cisza;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty113    1

czy w nh td 5030 i td5 85 trzeba wciskac sprzegło przy właczaniu wom?

 

u mnie w td 5050 nie trzeba bo sie włącza hydraulicznie zresztą jak zgasze ciągnik i ciśnienie w hydraulice zaniknie to sama "wajcha" sie wyłączy   a jak u ciebie to nie wiem

co do moich problemów z podnośnikiem to na serwisie doszli po 3 dniach i moje podejrzenia sie sprawdziły _pompa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty113    1

niestety tak - ich pomyłki kosztowały mnie ponad 3500 razem oczywiście z nową pompą no i filtrem plus olej tylko nie wiem czemu aż 7l poszło (3oddali w bańce i oczywiście 10l policzyli)

ale jak im mówiłem że najprawdopodobniej pompa siedzi to stwierdzili że niemożliwe przy tych MTH (ok 350 było wtedy) i szukali od końca

sam sprawdzałem ciśnienie manometrem tylko nie miałem takiego coby do pompy bezpośrednio podłączyć bo sam bym to zrobiłł w 1 dzień za 1200 zł (czyli pompa) bo u nich na serwisie 1600 kosztowała ale jak zamontowali i mi dzwonili to oczywiście im powiedziałem że taniej widziałem to oni na to że mi ją mogą wymontować zpowrotem i starą założyć  tyle że jakbym miał im jeszcze za przekładke płacić to stwierdziłem żeby lepiej już nic nie ruszali

jeden plus że godzin pracy mniej policzyli przy targowaniu bo normalnie jak pytałem to 140 + vat

Edytowano przez jacenty113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj