• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez piotr\
      ciągnik john deere 1640 nie odpala. chodził do konca sezonu ,postał kilka dni . gdy przyszło go odpalić , to tylko kreci silnikiem i nie chce  załapać .
      Są założone  nowe wtryski , filtry ,nowa głowica w pompie wtryskowej , nowa pomka paliwa(ręczna) i nadal nie chce odpalić . Co robić Pomocy
    • Przez piotrklat
      Witam,
      Mam dwa JD 3050 i 2850 i w obu nie działa licznik motogodzin oraz obrotomierz. Czy ktoś wie co można zrobić lub zna mechanika z łódzkiego który umie to naprawić?
    • Przez piotr2691
      Witam użytkowników JD

rozpisałem się dosyć, ale najlepiej dużo pisać żeby pomagający wiedzieli jak jest

mam taki problem... w przeszłości miałem problemy z ciśnieniem (świeciła kontrolka manometra na stacyjce) zregenerowaliśmy pompę przednią (tłoczkową) niby coś się poprawiło, ale trzeba było dalej walczyć z hydrauliką i rozpołowiliśmy "grata" no i splanowaliśmy pokrywą pompy (pompa zębata o zazębieniu wewnętrznym) po czym skleiliśmy ją klejem i poskręcaliśmy wszystko tak jak było.

po odpaleniu ciągnika nic nie chodziło, tak jakby pogorszyło się ale przyczyną była rurka która miałą podawać olej do pokrywy z deklami (tam gdzie półbiegi sie przełącza i załacza wałek) ta rurka byłą troche źle zamocowana i wypadała, efekt był taki ze nie było ciśnienia na manometrze i nie był podawany olej do przedniej pompy, po tym etapie poprawiło siei było wszystko OK, ale po jakimś czasie przestał działaś układ kierowniczy, półbiegi na większych obrotach chodzą dobrze, lecz zaobserwowałem chwilowy ruch wałka WOM po przełączaniu półbiegów... WOM po załączeniu normalnie chodzi, ale gdy przełaczę półbieg, obojętnie czy na żółw czy zając to wałek się wyłącza, przeni działa i hamulce tak samo...

czy ktoś ma jakiś pomysł?? oleju jest chyba tyle ile ma być, nowy filtr jest założony, sitko wyczyszczone (te przez które zasysa olej pompa zębata)

ale co najdziwniejsze, przewód metalowy (rura ), która daje olej na układ kierowniczy i hamulce, ciśnienie z pompy tłoczkowej (idzie to od chłodnicy) strasznie drży, bardzo głośno ją słychać martwi mnie to...

proszę o pomoc, bo pogoda jest a nie umiem w pole wyjechać bo ciągnik stoi...
    • Przez Patryk212
      Witam mam jechać oglądać john deere 1640 z turem i jest taki problem, że nie działa tur i wspomaganie.Pan mówi, że wjechał do garażu i przestało działać. Co to może być? Jaki ewentualnie byłby koszt naprawy.
    • Przez ziutekrb
      Posiadam również inne broszury nie tylko 2850, ale również cała seria 50

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.