Zaloguj się, aby obserwować  
grubymaro5

CLAAS MERKATOR 60

Polecane posty

krolik13    1

aby sie przekonać czy to dobra oferta to najlepiej jechać osobiście na ogledizny:)

ja posiadam Classa Mercatora 75 kupionego w tym roku i jestem bardzo zadowolony:)

posiadam też VOLVO BM S 830 i również jestem zadowolony ...a co do fasoli sądze że Volvo by było lepsze...tam wszystkie 3 rafy sa regulowane...

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubymaro5    0

ale do volvo nie ma pewnie części

no ale to w moim województwie ten claas


mf 255
case jx70
pług akpil 2+1
siewnik gaspardo 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chaner123    12

w województwie nie w województwie ta cena by mnie odstraszyła jak na te czasy . Mój ojciec 10 lat temu kupił mercatora 70 za 27tys. do tej pory u nas pracuje z zewnątrz dobre wygląda ale co w środku to już musisz się sam przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

u mnie jest od 12lat, te pieniądze wydane na niego to wróciły się juz kilka razy :)

rok produkcji jest na prawej feldze przedniego koła np. 2/72 to 2kwartał 72roku :huh: pisze tak, ale zamiast tego / jest kreska ułamkowa(kreska pozioma) i na górze kwartał a na dole rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolik13    1

Koledzy ja posiadam VOLVO i niech was nie przerazą to że ciężki dostęp do części bo tak wcale nie jest:) jeszcze nie miałem problemu z kupnem jakiejś części:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

ty świętokrzyskie a założyciel tematu dolnośląskie :blink:

ale trzeba pamiętać też ile km ma się do sklepu po ta część :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolik13    1

kolego rafalkom555 ja osobiście kupuje częsci ze sklepu który ma swoja siedzibe w Lubelskim ...ale nie ma teraz w tym żadnego problemu istnieją firmy kurierskie i wysyłki częsci sa możliwe za niewielka opłatą:blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolik13    1

mówisz ze sie czas liczy ja doskonale to wiem...

a z Lublinem jest tak...dzis zamawiasz jutro po południu otrzymujesz...w ostateczności czekasz 2 dni max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

dzis zamawiam jutro popołudniu otrzymuje, haha, to naprawdę w tym roku to chyba by nie wykosił jak by sie psuł często kombajn :P :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aru    0

Osobiście volovo bym nie polecał. Jakiś Claas lub ewentualnie MF

 

Volvo lubią robić niespodzianki w czasie żniw

Edytowano przez Aru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris82    74

niespodzianki to może każdy jeden zrobić,młócisz parę lat bez awarii a jak przyjdzie sezon to wszystko na raz się psuje :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aru    0

Jeżeli kombajn jest dopilnowany to nie ma prawa nic się popsuć, bardzo rzadko zdarzają się wyjątki.

 

Volvo jest takim kombajnem który nawet jako dopilnowany może nam niespodziankę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gofer017    0

Witam!

 

A ma ktoś może jakiś schemat elektryki do Mercatora 60? Szukam już jakiś czas i nie mogę znależć a bardzo by mi się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Ziel
      Witam,
      mam problem ze sciągnięciem połówki koła od młocarni, ślimak sciągnięty, klin też tylko koło ani drgnie. Było podgrzewane sciągaczem naciągane i bite młotem, ani drgnie..
      jest tam jeszcze jakieś zabezpieczenie?

    • Przez DarekGrzebyk
      Witam co może być przyczyną że zapycha się ciągle podajnik klosowy . Był wymieniany pasek od podsiewacza i to tej wymianie wydaje mi się że trochę za dużo zboza idzie na powrót przez co ten lancuch jak by się nie wyrabiał.  
    • Przez patataj_
      tak jak w temacie potrzebuje podstawowe dane regulacyjne tj. momenty dokręcania wału, kąt wtrysku (pompa rotacyjna cav) luzy zaworowe a najlepiej instrukcje obsługi i katalog części. Pozdrawiam i życzę udanych żniw.
    • Przez PrzemoO
      Mam problem z komputerem odpaliłem kombajn było ok a po chwili coś takiego




    • Przez Ziel
      Witam,
       
      Czy ktoś z was mógłby mi pomóc i przesłać parę wymiarów?
      Najlepiej jakby ktoś zmierzył wysokość zawieszenia nad ziemią przedniej osi ( na środku ) i z tyłu np sit.
      Wydaje mi sie że mam złe opony i sita za mocno są w poziomie co skutkuje gubieniem ziarna. 
      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj