Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
agravator

Termostat C-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agravator    0

Witam!

Mam pilne pytanie, jak zamontować termostat w C330? Grzybkiem w stronę chłodnicy czy w stronę bloku?

z góry dzięki

pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Hiddenly    0

Witajcie mam pytanie gdzie w c330 znajduje się termostat bo pękł mi przewód doprowadzający wode z chłodnicy i zdjąłem stare przewody i nigdzie w środku niema termosattu (w tych przewodach) boje sie ze gdzies mi wyleciał jak szłem z rurkami czy on znajduje sie gdzieś indziej czy go zgubiłem ;/?

pawelll48    272

Ale mogło go po prostu nie być ;) Jak kupiłem C-360 to była bez termostatu.

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)

5 lat minęło :P

Hiddenly    0

termostat jest w samym srodku czy gdzies z brzegu powinien byc bo w środku coś tam jest nie widać dokładnie a z brzegu co sie kabla zakłada niema nic

tytyrytyxDD    0

Przepraszam że pisze tutaj ale za bardzo nie wiem o co chodzi na tym portalu .

Potrzebuje pomocy!

Czy mógłby ktos doradzic mi jak robi sie pasze dla kaczek tucz ?

Baardzo jest mi to potrzebne ale nigdzie nie mogę znaleźc jak sie ją robi .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Michu999
      Witam
      Drodzy Państwo,
      Proszę o odpowiedź czy sekcje pompy wtryskowej od URSUSA c-330 pasują do C-328. Pytam bo podczas remontu pompy  wtryskowej do C-328 okazało się że były założone sekcje z C-360. Chce aby pompa była zrobiona jak należy. 
      Pozdrawiam
    • Przez krystianadamczyk1
      mam pytanie ile wody miesci się w układzie chłodzenia ursusa c 330. prosze o odp
    • Przez usiu4513
      witam jak wyczyscic bak w ursusie c 330? na spodzie i na sciankach jest duzo syfu :// zatyka on kranik przez co ciagnik traci na mocy bo niedostaje odpowiedniej dawki paliwa . ten syf wyglada jak trociny i jeszcze na spodzie zrobiła sie jakaś maż prosze doradzcie
    • Przez pawelus
      Witam . Mam problem ze swoją c 330m1988 rok . 

2 tygodnie  temu odebrałem  silnik z remontu kapitalnego ponieważ poszła woda do oleju . " remont robiła firma z długoletnim doświadczeniem ."
      zamontowałem silnik jak trzeba  , odpaliłem , wszystko fajnie strasznie żywy  , ładnie wchodził na obroty .

zrobiłem może z 2 mth na pusto jeżdżąc ogladając moje pola . 

no i w pewnym momencie coś w  silniku szczeliło i zblokowało koła i zgasł . 

Silnik już wogóle nie odpali .   nawet podczas wrzucenia np 6 biegu i delikatnym pchnięciu  nic sie nie obraca . 
      czyżby poszedł wał korbowy ?

Jestem ciekaw co moze być przyczyną . po świętach pasuje w pole jechać a tutaj nie ma czym ...  Pozdrawiam 

• Przez kierowca
      Witam wszystkich posiadam c 330 i mam pęknięty blok koło pompy wtryskowej tu gdzie znajduje sie tabliczka znamionowa (niżej wtrysków) i mam pytanie czy da się to skleić bo mi woda wycieka.dziękuje wszystkim za odpowiedzi.