Skocz do zawartości
ZirakS

Ursus 4514 - Wybita tylna dolna szybka!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
ZirakS    0

Czy ktoś wie ile kosztuje tylna dolna szyba do ursusa 4514? Jak taką szybkę zamontować? Ponieważ guma i metalowa szyna są przyspawane do ramy kabiny. Proszę o szybką pomoc.

Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

Szyby montuje się za pomocą sznurka.Na szybę nakładasz uszczelki, w uszczelkach jest taki rowek i tam oplatasz sznurkiem i przykładasz szybę do ramy.Jedna osoba dodusza szybę a druga powoli cięgnie za jeden koniec sznurka przez wszystkie rogi. Mi jak się zbiła to dociołem zwykłą szybę nie hartowaną.

ZirakS    0

Szyby montuje się za pomocą sznurka.Na szybę nakładasz uszczelki, w uszczelkach jest taki rowek i tam oplatasz sznurkiem i przykładasz szybę do ramy.Jedna osoba dodusza szybę a druga powoli cięgnie za jeden koniec sznurka przez wszystkie rogi. Mi jak się zbiła to dociołem zwykłą szybę nie hartowaną.

Wielkie dzięki za pomoc a może ktoś wie ile takie szyby kosztują? Firma stłuczonej szyby to GLASPO.

Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

ZirakS    0

Dzięki.

tomek926    3

no 30 złoty to nie bo prawie stówke kosztuje u nas w sklepie z cześciami do maszyn rolniczych, ciągników, kombajnów itp...

kris14    259

Uuu to przepłacasz, bo u mnie za 90zł masz tylną szybę otwieraną :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szmergiel
      Bardzo prosze o info gdzie moglbym dostaz zamkikompletne z klamkami do kabiny zamosc 97r.ursus 3512.na agromach w okolicy nie maja i nie miela a rzemioslo nie pasuje .W necie nie moge znalesc firmy co produkowala te kabiny a na tabliczce moge odczytac tylko zamosc i POM.Gdyby ktos mial jakas wiedze na temat to prosze pomuzcie :blink: Zaznacze ze jest to ta kabina z cienkim bialym dachem i z klamkami nie na wcisk guzika otwiranie tylko tak jak zykle gor dol.Z gory dzikuje za pomoz
    • Przez damian513
      Witam mam pytanie czy ktoś sie podjął wyciszeniu kabiny w tym ciągniku? Ciągnik z 2001 r i dość głośno w tych kabinach .Jakie maty wygłuszające byście polecili ? 
    • Przez MFpower
      Witam. Czy ktoś z Was malował felgi w urusach 3512 lub 4514\4512 chodzi mi o dopasowanie koloru felg i mnie nie są srebrne tylko białe i jaka farba by najbardziej była do tego koloru zbliżona. I drugie pytnie. Potrzebny mi blotnik tylny do 3512 z kabiną koja z siedzeniami po bokach wie ktoś gdzie można takie coś zdobyć ?
    • Przez Arkadinho
      witam! od jakiegoś czasu mam problem z licznikiem motogodzin, zauważyłem że od jakiegoś czasu się zatrzymał i chciałbym to naprawić ale nie wiem jak się do tego zabrać, gdzie ta linka jest puszczona? jeśli ktoś wie od czego muszę zacząć proszę o wskazówki  
    • Przez KMarek
      Witam
      Czy do mf 255 bedzie pasował licznik motogodzin np od c360 itp??? czy musi być taki jak sa zalecane (czyli ze wskazówka idącą od prawej strony w góre...)