Skocz do zawartości
Kogut

Dach na chlewni..

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Dach
Kogut    1

Witam. Mam na chlewni eternit i chciałbym go wymienić. Jak sądzicie co będzie lepsze: eurofala czy zwykła trapezówka. Wiadomo koszty też są ważne.

ChiquitaB    53

Trapezówka kosztuje 21zł T18 bo taką kupowałem nie dawno szerokość 110cm krycia a długość do 12 m bardzo prosta w montażu:)

Wiadomość z agroFakt.pl

Kogut    1

A nie wiem nie słyszałem o tym. A właśnie jak to jest: Kupiliśmy z żoną gospodarstwo rolne miesiąc temu, czy możemy starać się o jakieś wsparcie ze środków UE.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez abuk14
      Jak myślicie co jest lepsze do chlewni na tuczniki?? Mi się wydaje, że głęboka ściółka byłaby najlepsza w tym wypadku. Sam już nie wiem.
    • Przez Agromario27
      Witam planuje przerobić obore na ruszta trudne do wykonania można jakieś podpowiedzi albo fotki z prac przebudowy
    • Przez Micho264
      Dzień dobry interesuje mnie orientacyjny koszt budowy tuczarni dla 200 sztuk tucznika. Wiem że bardziej opłaca się większa liczba, ale znam mozliwości swojego gospodarstwa i wiem że będę w stanie wyprodukować paszę dla takiej ilości nie większej. Tuczarnie budował bym sam, bez żadnej firmy.
    • Przez matias95
      Witam serdecznie.
      Zakupiłem kilka dni temu mieszalnik pasz, a raczej elementy mieszalnika pionowego.  Byłby ktoś chętny do skanu lub zdjęć instrukcji obsługi(napraw) mieszalnika firmy Zuptor? Potrzebuje tego, gdyż przywieźliśmy go w częściach i teraz pasuje to jakoś złożyć w całość i dorobić/dokupić brakujące części.
      Pozdrawiam 
    • Przez Ezekiel
      Dzień dobry, chciałbym zorientować się ile około wyniosła by mnie chlewnia na 30 loch, 140 tuczników. Lochy stały by pojedynczo byłoby 10 stanowisk porodowych. Wszystko na ściółce.