Skocz do zawartości

Polecane posty

Bartek72511    45

Tak jak w temacie. Chodzi mi czym różnią się te dwie wersje??:D bo np 3090 i 3610 mają zbliżone moce ale czy czymś sie różnia czy tylko mocą??;[

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Łatwiej napisać czym się nie różnią :D

Generalnie 36xx to ciągnik o klasę większy, wspólne elementy to chyba tylko kabina i skrzynia dynashift, nie wiem jak jest z silnikami w 30xx, w 36xx siedzą Perkinsy 1006, w większych modelach Valmety.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W 36xx były, zapomniałem o tym:) ale do tej klasy ciągnika lepszym wyborem jest dynashift.

beret1990    24

te ciągniki różnią się silnikami i gabarytami, w serii 30xx są Perkinsy a w 36xx valmety a gabarytami to tak jakbyś porównał teraz JD 5080r i 6130comfert, moc ta samo, wyposażenie też ale gabarytowo duża różnica, zastanów się dobrze nad MF:} miałem 3125 9 lat i wiem troszkę o nich :D

pawelec    85

beret, piszac ze miales 3125 przez 9 lat, chcesz powiedziec ze odradzasz MFa z tej serii?

SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ciastko
      Witam otóż zastanawiałem się czym różnią się modele Zetorów 5211 robionymi na eksport i tymi krajowymi. Nie mam na myśli różnice w wyposażeniu czy wspomaganiu bo tyle wiem. Chodzi mi o jakieś większe udogodnienia związane z mechaniką (silnik, skrzynia biegów).
      P.S. Czy w ciągnikach eksportowych była różnica mocy? Jeśli taki temat istnieje to ja go nie znalazłem.
      Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez mirek18
      Witam serdecznie, 
      mam problem z hydrauliką w moim MF-255 działa w nim tylko jedno gniazdo zewnętrzne hydrauliki.  Przewody do rozdzielacza pod siedzeniem są sztywne (rurka). Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
    • Przez WojtekLewandowski
      Witam. Problem jest z ładowaniem w MF 8110. A dokładniej gdy dodam gazu zaczyna lepiej ładować. Na wolnych obrotach 12,5 V. Radio nie chce się włączyć, a lampy przygasają.
      Dodam tylko że regulator wymieniłem na nowy i sprawdziłem przewody.
    • Przez WojtekLewandowski
      Witam. Problem jest z ładowaniem w MF 8110. A dokładniej gdy dodam gazu zaczyna lepiej ładować. Na wolnych obrotach 12,5 V. Radio nie chce się włączyć, a lampy przygasają.
      Dodam tylko że regulator wymieniłem na nowy i sprawdziłem przewody.
    • Przez Dzidek122
      Witam. 
      Mam problem ze sprężarka w mf 255,bierze olej
      Nie jest mi potrzebna, dlatego chcę ją wymontowac, proszę o jakieś wskazówki 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.