Zaloguj się, aby obserwować  
MrValterka

Mieszanie olejów w Valtrze

Polecane posty

MrValterka    4

Witam, mam pytanie jaka jest nazwa oleju hydrauliczno-mostowego w n-kach, a czy jak kupie taki sam olej tylko np. w Miksolu(firma w naszej okolicy co dorabia oleje) a nie w servisie valtry to nie zrobi się zupa z oleju ?


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrValterka    4

@asharot nie wiem czy dorabia czy co, ale idziesz do nich mówisz taka nazwa i oni ci dają olej o tej nazwie :D


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11
:D nie wiem jak w Valtra ale JD nie trawi kombinowanych olejów przekładniowo-hydraulicznych,dlatego proponował bym ci zakup takiego oleju jak zaleca producent,masz tam także wyszczególnione zamienniki i tego się trzymaj,a będziesz zadowolony z maszyny ;[

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

Z jakim kolwiek dorabianiem oleju to bym bardzo uważał swojego czau w mojej okolicy w składnicach pojawiały się dziwne tanie zamienniki mówię o akurat o hipolu wyglądało to tak że siadł mi wzmacniacz w zetorze to się okazało że ole wogóle nie miał właściwości myjących sam jako taki był czysty jak nowy a zębatki i tarcze jakby smołą oklejone ale jeśli kupisz oryginalnie zapakowany olej np z shela (ja tak zrobiłem) czy ktoś tu pisał o oleju orlenowskimpowinno być wszystko ok wszak w instrukcji obsługi są podane parametry olejów i tego trzeba się trzymać a o olejach to dużo pisałem w temacie awaryjność valtry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Lepiej kup oryginalny valtry albo odpowiednik shella bo tak to zaoszczędzisz parę złotych a możesz sobie narobić kłopotu... do przedniej osi zamiast Valtra LS 80W-90 możesz zastosować shell Spirax 90LS

 

Ile ty masz już mth że musisz olej w przodzie wymieniać?? czy to dopiero na 100mth?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Myśle o zakupie wozu paszowego i mam pytanie. Czy pasza nie bedzie się grzała gdy bede robił TMR co drugi dzień? W zime to napewno nie ale w miesiace letnie?
    • Przez statham
      jak dodajecie premiks do mieszalnika? czy robice przedmieszki?
    • Gość
      Przez Gość
      Dwie koncepcje. Pierwsza wywożenie obornika na ściernisko, wymieszanie go agregatem talerzowym, gdzie będzie tak  czekał na orkę wykonaną przed siewem. Druga koncepcja to przejechanie ścierniska agregatem, obornik zaś wywożony dopiero przed orką. Co lepiej zastosować? W pierwszym przypadku, obornik będzie równomiernie rozłożony w profilu glebowym i częściowo rozłożony, a w drugim będą ograniczone do minimum straty azotu.  
    • Przez mens
      ile godzin wytrzymują skrzynie biegów i sprzegło w valtrach skrzynia hitech 
    • Przez livebird
      Orientuje się ktoś czy można mieszać Saletrzak 27 z saletrosanem 26?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj