Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bynio

jaki claas 90 KM i za ile

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas

rafalkom555    13

aleś się rozpisał ;[

nowy, stary a może jakis zabytek z 2002roku lub 2003roku :D

nowy? axos? pytaj, akurat mam gazetke z opisem wszystkich axosów ;[

bynio    0

no nowy ciągnik nowy. jaki to ma silnik, pojemność itd. tak ok 90 KM i ile kosztuje . dzieki

Wiadomość z agroFakt.pl

rafalkom555    13

norma ECE R 24:

axos 320: 86km

axos 330: 90km

ceny nie znam, nie pisze w ulotce, niby duża format A4 42strony a ceny nie ma, bo praktycznie nikt nie podaje ;[

a arion to jest już wyższa szkoła jazdy :D

bynio    0

zobaczymy , narazie mam jeszcze czas żeby wybrać jakąś markę ale nie ukrywam że Claas Axos 330 jak narazie nie został wykreslony z listy kandydatów. dzis powiedzieli mi że kosztuje ok 130 tyś netto w wersji podstawowej. ciekawe ile będzie kosztował po nowym roku....

rafalkom555    13

jeśli claas przełoży trwałość z kombajnów w traktory to będzie dobrze :D

podobają mi sie te claasy :)

wszystkie axosy maja taką samą pojemność silnika, średnice cylindra, skok tłoka, a moce inne, heh

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez zyzek
      Mam pytanie do posiadaczy Celtisa:
      czy u Was także po włączeniu półbiegu skrzynia pracuje zauważalnie głośniej?
      Chciałbym się dowiedzieć, czy to normalne, czy coś niedobrego dzieje się ze skrzynią.

• Przez grzybu1
      Hej, 
      mam taki mały problem z moim claasem (arion 640 cmatic)... Po zmianie oprogramowania na nowsze claas przy zmianie kierunku jazdy wchodzi na obroty. Dla przykładu jedziemy do przodu 1 km/h zmieniamy kierunek jazdy i z obrotów np 1200 wchodzi na 1600 i utrzymuje takie przez dłuższą chwile. Pomaga dopiero całkowite puszczenie pedału jazdy .  Jest to denerwujące szczególnie kiedy co chwilę trzeba zmieniać kierunek jazdy a on podnosi obroty. We wcześniejszym programie tego nie bylo.  Jak jest u was i jaką macie wersję programu ? dodam, że na poprzedniej wersji programu był źle skalibrowany czujnik od poziomu paliwa w baku więc nie chciałbym do niej wracać.
      pozdrawiam
    • Przez przemek99
      chodzi mi o ich awaryjnoesc i dostep do czesci i ich cene?
    • Przez artur04c
      Witam, potrzebuję schematu bezpieczników i przekaźników do Ariona 640 w Cebis, podejrzewam, że do 620 630 będzie podobna instalacja. Głównie chodzi mi o światła, ale wypadało by resztę również poznać co do czego
    • Przez arion640cebis
      rozmawiałem z firmą która tuninguje ciągniki i polecali aby odłączyć powrót spalin na komore silnika ponieważ przedłuża to żywotność silnika