Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bynio

jaki claas 90 KM i za ile

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
rafalkom555    13

aleś się rozpisał ;[

nowy, stary a może jakis zabytek z 2002roku lub 2003roku :D

nowy? axos? pytaj, akurat mam gazetke z opisem wszystkich axosów ;[

Wiadomość z agroFakt.pl

Libero    16

Cena Ariona 410Cis kręci się coś przed 200tys :D

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

rafalkom555    13

norma ECE R 24:

axos 320: 86km

axos 330: 90km

ceny nie znam, nie pisze w ulotce, niby duża format A4 42strony a ceny nie ma, bo praktycznie nikt nie podaje ;[

a arion to jest już wyższa szkoła jazdy :D

bynio    0

zobaczymy , narazie mam jeszcze czas żeby wybrać jakąś markę ale nie ukrywam że Claas Axos 330 jak narazie nie został wykreslony z listy kandydatów. dzis powiedzieli mi że kosztuje ok 130 tyś netto w wersji podstawowej. ciekawe ile będzie kosztował po nowym roku....

rafalkom555    13

jeśli claas przełoży trwałość z kombajnów w traktory to będzie dobrze :D

podobają mi sie te claasy :)

wszystkie axosy maja taką samą pojemność silnika, średnice cylindra, skok tłoka, a moce inne, heh

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez artur04c
      Witam , gdzie mogę znaleźć service manual do Ariona serii 600? Ewentualnie service manual przedniej miękkiej osi? bo nie wiem czy trzeba ściągać przednią oś żeby dojść do mechanizmu różnicowego bo troszkę tam ciasno. Pozdrawiam.  
    • Przez bartas19
      Witam jak w temacie. Jechałem z prasą rolującą ciągnik zdechł i d*pa blada. elektryka ok. Pompa wtryskowa ok. Pompka zasilająca nowa a ten gnój nie chce odpalić. Jakieś pomysły????
    • Przez artur04c
      Witam, potrzebuję katalog części do Claas Arion 640 do przedniej miękkiej osi, ponieważ nie znam numerów katalogowych. Pozdrawiam. 
    • Przez zyzek
      Orientuję się ktoś może, co może być przyczyną delikatnego stukania (jakby coś w środku się odbijało) w okolicy tylnego WOMu? Odbijanie nasila się przy ruszaniu na niskich obrotach. Coś w środku wpada w wibracje i słychać to wyraźnie we wnętrzu ciągnika. Dźwięk ustaje gdy wyłączy się WOM (wysprzegli). Gdy nie jest wysprzeglony, a tylko prędkość ustawiona na N problem występuje. Ustaje tylko po wysprzegleniu. 
      Spotkał się ktoś z podobnym problemem? Da się to zdiagnozować lub naprawić bez demontowania kabiny i rozbierania połowy ciągnika?

• Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki Claas.