Lukaszjarm

kioti dk901c opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lukaszjarm    4

witam potrzebuje opini uzytkownikow ciagnika kioti .

chcialbym sie dowiedziec jak one sie sprawuja .

lub co innego moglbym kupic za ok 120 tys brutto z klima i rewersem o mocy ok 90km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Za tyle kasy można nabyc jeszcze Farmtrac'a 690 lub Belarusa 952 i 952.3

(w MTZ z tego co się orientuje to rewers kosztuje 6tys. i podobnie klima też ok 6tys.)


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Hmm... Case Jx lub New Holland TD ale za tyle to najwyżej 82konne modele

lub Zetor Proxima 85 w każdym klima występuje jako opcja za którą należy dopłacic


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

A może valtra A?np A92?Albo jakiś SDF?


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

valtra A ma podobno to samo sprzeglo co polmot h i zefir 85 a mechanik mowil ze sa bardzo slabe te sprzegla bo sie bierznie wycieraja po 1 tys mth .tylko nie wiem czy to prawda

a co to jest SDF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeladnik    0

Koncern SAME DEUTZ-FAHR czyli marki ciągników Lamborghini, DEUTZ-FAHR i SAME czyli srebrne zielone i czerwone i podobno drogie części przeglądy, naprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

A nie myślałeś o kubocie?

Jest wygodna ma db ergonomię klima w standardzie i jest bardzo bardzo zwrotna nphttp://moto.allegro.pl/nowy-japonski-ciagnik-kubota-m8540-gratis-skuter-i1261434940.html lub mniejsza http://moto.allegro.pl/kubota-nowy-japonski-m-7040-i1255543524.html :D


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

A może coś ze stajni Farmtrac:

FARMTRAC 685 DT- 82KM- 126.690 brutto jak się nie mylę to już jest z klimą w standardzie.

FARMTRAC 690 DT- 88KM- 131.650 brutto

Jak masz jakieś pytania odnośnie wyposażenia dodatkowego lub interesuje cię cena innego modelu po pisz do mnie to ci odpowiem bo mam cennik Famrtrac z tego roku aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

a ja proponuje Landini Alpine 85GT - 81 KM , 4 cyl , skrzynia biegów 30/30 z rewersem , 2 predkosci wom , naped wlączny elektrochydraulicznie , wydatek pompy 81 l w rozmiarach podobny do landiniego , jest to ciągnik przznaczony do gospodarst jako pomocniczy , jest niższy od ciągników tej mocy , dlatego pasuje do obor , wzrotny bardzo , naped carraro chyba ze cos cięzszego tej samej mocy to polecam Landnini 5-100H ma on 92 KM , 4 cyl turbo PERKINS , maksymlany kąt skrętu to 55o a reszta to podobne sterowanie do wczesniejszego


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrMetkaJD    0

u mnie taki kioti jezdzi z siewnikiem do buraków srawuje się rewelacyjnie a spalanir to podobno jest bomba. Ma już 620mth (robi tylko przy siewie buraków cukrowych,cykori i czasem zasieje żepak) Zero awari, tylko serwis nawet żadnych pierdów niebyło wymieniane przy siewie spala 7-9l/h

 

A nie myślałeś o kubocie?

Jest wygodna ma db ergonomię klima w standardzie i jest bardzo bardzo zwrotna nphttp://moto.allegro.pl/nowy-japonski-ciagnik-kubota-m8540-gratis-skuter-i1261434940.html lub mniejsza http://moto.allegro....55543524.html��wink.gif

słyszałem że kuboty właśnie też są oszczędne jak juz bież kubotę albo weź sobie kioti jeśli ci pasuje ja bym właśnie to kupił jeszcze bym zastanowił się nad case jx i new holland td.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zbig
      Prosze o informacje o traktorze Kioti DK 451C.Czy bedzie nadawał sie do sadownictwa.
    • Przez robcio3dz
      Jak macie kioti to piszcie o wadach i zaletach i czy warto takiego kupić???
       
       
      Powód Edycji: pisanie z duzej litery, edytowane przezNikita_Bennet
    • Przez Kala3452
      Witam wszystkich mam pytanie czy miał lub ma ktos doczynienie z kioti rx7320 mam ochote kupic ten sprzet tylko nikt nic nie wie na temat tego ciagnika znalazłem oferte kioti z ładowaczem za 117brutto jest to 4cyl 73km jesli ktos by miał cos na tem był bym wdzieczny z góry dzieki pozdrawiam!!!
       
       
       
       
       
    • Przez Kris94
      Witam,
      Mam pytanie dotyczące ciągników Kioti. Jestem młodym rolnikiem i dopiero zaczynam przejmować gospodarstwo po rodzicach. Mamy 22 ha ziemi co obrabiamy trzema ciągnikami. C330, C360 i MTZ 82. Złożyłem wnioski na młodego rolnika w tym roku, z nowego naboru i myślę nad zmianą ciągnika na nowy. Mamy trochę owoców, głównie truskawki a ja zamierzam pójść też w stronę warzyw i myślę nad nowym ciągnikiem do transportu bo do przetwórni mamy 17-20km w jedną stronę a przy większej ilości trochę kursów w roku zrobi. Myślałem nad Kioti RX7320 bo myślę że z 12-14 ton by sobie poradził a prędkość maksymalną ma prawie 38km/h jednak nie wiem czy te 73km nie będzie za dużo do innych prac typu rozsiewacz nawozów, opryskiwacz, sadzarka, pielnik, z którymi radzi sobie nawet C330 i nie wiem jakie byłoby spalanie przy takich lżejszych pracach (chciałbym ciągnik dość dobrze wykorzystać, żeby był bardziej uniwersalny). Drugą opcją jest poprawienie stanu technicznego MTZ-a i jego do transportu a do wszystkich innych prac zamiast c330i c360 - Kioti NX5510 który wydaje się bardzo fajną maszyną, silnik 3-cylindrowy 1800ccm, 55km, bardzo zwrotny, biegi pełzające (co jest przydatne przy choćby sadzarce) i spalanie też myślę że powinno być małe.
      Co sądzicie o tych modelach Kioti RX7320 i NX5510 ? Są na forum użytkownicy i mogliby coś powiedzieć o tych ciągnikach ? Sorry że się tak rozpisałem ale chciałem dość dokładnie opisać moją sytuację.
      Pozdrawiam i liczę o jakieś opinie, rady.
    • Przez zbig
      Ma ktoś na forum z rolnikow ten model traktora jest to nowsza wersja DK451C proszę o opinie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj