Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zimny90

Zetor 12145+ TUR 5 warfama

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
zimny90    1

Witam!

Kupiłem tura do zetora 12145, joystick, amortyzator.....wszytsko ładnie pięknie ale zastanawia mnie mysl czy nie mógłby on chodzic szybciej?zmieniłem filtry hydrauliki i przyspieszył sporo ale czy nie mozna założyc jakiejs wydajniejszej pompy czy cos?ogolnie tur sparawuje sie ok i nie narzekam mimo ze to tylko POLMOT;)z góry dziękuje za jakies porady

Kamil1998    85

a czemu za wolno ci chodzi? ja mam Tur 4 na 7745 i nie jest źle.

Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

zimny90    1

a czemu za wolno ci chodzi? ja mam Tur 4 na 7745 i nie jest źle.

Z ciekawości pytam czy idzie jakoś przyspieszyć jego działanie ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Nikita_Bennet    118

albo wydajeniejsza pompa (wątpie aby dało się jakąś dobrać) albo siłowniki z tłoczyskami o mniejszej średnicy bo zużyją mniej oleju ale wetdy spadnie udźwig.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

katator    116

A pompę o jakim wydatku oleju masz teraz w zetorze? Bo jak masz orginalną 41l/min to bez żadnego problemu można założyć pompę o wydatku 55l/min taką jak montowali ostatnio w ciężkich ursusach.

Nikita_Bennet    118

chyba każdy obecnie już wymienił pompę na tzw "wzmocnioną" :mellow:

pzdrwm Nikita_Bennet
                                                              Sir A C. Clarke

Nikita_Bennet    118

no takie oczywistości jak czysty olej w skrzyni, nowe filtry, sprawna pompa, rozdzielacz znaczy się ogólnie hydraulika to chyba "zimny90" już sprawdził :)

pzdrwm Nikita_Bennet
                                                              Sir A C. Clarke

zimny90    1

czyli wychodzi ze jest wszytsko ok bo mam tzw wzmocnioną pompe, nowe filtry, i wlany nowy olej latem. Wiecie to moze przewrażliwienie bo w ładowarce hydraulika śmiga mi super i jak sie przesiąde na zetora to pewnie dlatego wydaje mi sie wolno;)ale powiem ze jak olej gorący w skrzyni to szybciej chodzi tur.

zimny90 co ty przyrównujesz łądowarkę do zetora człowieku jaką tam masz pompe hydrauliczną ?? kilka razy pewnie ma większa wydajność   . Więc nie ma co sie martwić to tylko przewrażliwienie 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez rafnas190
      Witam,
      Zwracam się z pytaniem do użytkowników forum czy w Waszym gospodarstwach jest zapotrzebowanie na takie urządzenie jak waga do ładowacza lub ładowarki aby można było ważyć materiały przewożone ładowaczem/ładowarką, np. pasza dla zwierząt itp. dokładność ważenia +/- 25kg proszę o opinie w tym temacie. Oczywiście cena w okolicach 5-6 tyś zł.  
    • Przez farmer_89
      Witam, rozgladam sie za ladowaczem czolowym do zetora proximy 90 pomozecie jaki wybrac? patrze te tansze typy solid badz metal technic czy sa one dobre? bedzie uzywany na 20 ha i 30 sztuk bydla i czy wszystkie maja rame pod spdem montowane do tylu ciagnika bo slyszalem ze niektore maja mocowanie tylko do tylu i co zauwazylem to maja dżojstik do sterowanie na błotniku a niektóre przy kierownicy które rozwiązanie jest wygodniejesze?
    • Przez LubieRolnictwo1993
      Może ktoś wie dlaczego linki od Joysticka do rozdzielacza nie chcą się ruszać mianowicie podłączyłem wszystko dobrze i nie da się ruszać dopiero przy użyciu siły minimalnie się ruszają co może być nie tak ? Może być coś w rozdzielaczu zatarte czy to raczej linkii ? Ps. Ładowacz czołowy nie jest nowy .
    • Przez Samiec
      Witam,

chcę kupić chytak do bel. Mam TUR-8 Pol-mot na zetorze Forterra 11441. Chwytaków na allegro jest wiele. Zastanawia mnie, że są do wyboru jedno i dwu siłownikowe. Przypuszczam ,że przy dwu siłownikowym łapy nie rozchodzą się równomiernie, a co za tym idzie precyzyjna praca i odpowiednie ustawianie będzie utrudnione.
      Jakie są wasze doświadczenia? Jakie gdzie kupiliście chwytak?

Ten chwytak jest najbliżej mnie do kupienia, ale zastanawiam się co ze siłownikami?
      http://www.strzoda.pl/nowe-maszyny-rolnicze/chwytak-do-bel-30.html

Dzięki za odpowiedzi.
    • Przez ghanew
      Głównie problem mam w tym że nie wiem na czym polega przycisk w yoisticku na 3 sekcje no bo mam tura na 3 sekcje i mam zamiar do rozdzielacza dołączyć yoistick no ale jest tak że yoistck ma - pierwsza sekcja lewo prawo - druga sekcja przód tył - 3 sekcja elektrozawór na przycisku <<<< no i pytanie jak to działa ten elektrozawór i jak go używać

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.