Skocz do zawartości

Polecane posty

fezoi    48
27 minut temu, Nikita_Bennet napisał:

datafaktury - chyba ze 4 lata w nim robię a robię max 15 faktur rocznie.
Marudne jest wprowadzenie kontrahentów ale potem to to tylko parę kliknięć. Nie ma magazynów, pierdół, nie instaluje żadnego dodatkowego badziewia it

W tym programie zrobisz rejestry VAT i wyślesz jpk ?

Nikita_Bennet    101
1 godzinę temu, Thomas2135 napisał:

Ja wystawiłem rok temu młodemu rolnikowi fakturę na PESEL. NIPu nie miał nadanego i problemu nie miałem.

Ja wystawiałem w grudniu 2017r i na razie US sie nie czepnął, księgowej pokazywałem że jest na pesel dla rolnika indywidualnego.
Kumpel wystawił w 2017r roku dwie faktury na mego tatę - osoba prywatna bo braliśmy trochę łubinu i też cisza w US.

1 godzinę temu, fezoi napisał:

W tym programie zrobisz rejestry VAT i wyślesz jpk ?

Pewnie w płatnej wersji tak ale w lite nie da się, z JPK księgowa się grzebie, ja nie mam za bardzo czasu na to bo gospodarstwo to nie jedyna rzecz w moim życiu.

Edytowano przez Nikita_Bennet

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

martinezo    16
23 godziny temu, ksys napisał:

Ponawiam pytanie

e-mikrofirma, dostępny na stronie MF, tyle tylko, że póki co jest problem z wprowadzeniem faktury vat RR, ponieważ brak jest tam stawki VAT 7%

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"
    • Przez Biahu
      Witam. Od pewnego czasu bardzo nie pokoi mnie pytanie, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi.
      Choćbym nie wiadomo jak miał się rozpisywać, postanowiłem, że przejdę do konkretów.

Czy Nowoczesny Ciągnik ( załóżmy np. że jakiś ursus z 2015) może obsługiwać stare maszyny? Rotacyjną, przyczepy, zbierającą... itd. ?
      Te maszyny, którymi teraz operuję są obsługiwane przez ursus c 360. I na odwrót. Czy nowoczesna prasa rolująca, może być obsługiwana przez moją c 360?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Przez mrc1005
      Witam,

Miał ktoś z was styczność z "Zakładem Mechanicznym Jan Bareła" mieszczącym się w Woli Przerębskiej koło Przedborza pow. radomszczański woj. łódzkie? 
      Użytkujecie maszyny wyprodukowane przez ww firmę. Jak wygląda sprawa jakości i trwałości wykonania maszyn? Przymierzam się do zakupu pługa 3x35 do mojego ciągnika 62km i chciałbym poznać wasze opinie.

Dziękuję za odpowiedzi. 

Pozdrawiam
    • Przez RolPro10
      Znacie jakieś Bardzo dobre technikum mechanizacji rolnictwa w Małopolsce?