Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"
    • Przez asdafi
      Przymierzam się do zakupu kilku maszyn z premii MR i mam pytanie czy ktoś poleci jakiegoś dobrego sprzedawce w świętokrzyskim?
      Jeśli chodzi o maszyny to byłby to zgrabiarka karuzelowa, opryskiwacz, rozsiewacz nawozu oraz owijarka.
      Wszystko raczej polskiej produkcji (samasz,sipma,metal fach, unia)
      Pozdrawiam

• Przez rafal11195
      Pisze w imieniu kolegi który poprosił mnie o dodatnie tematu.( sory za  Błąd w temacie , powinno być MGR).

"Witam poszukuje chętnych rolników z województwa Łódzkiego do wypełnienia bardzo krótkiej ankiety o ciągnikach rolniczych, potrzebne mi to jest do pracy magisterskiej z góry wszystkim serdecznie dziękuje."
      https://www.ankietka.pl/ankieta/205334/ankieta-na-temat-wyposazenia-gospodarstw-rolnych-w-ciagniki-rolnicze-w-powiatach-woj-lodzkiego.html
    • Przez Artaban
      Cześć! Jaki pług 2+1 polecacie? Chcę aby nie był na sztywnej ramie tylko resory, itp. Nie potrzebne mi obracane. 

Może ktoś ma do sprzedania takie? Województwo Podlaskie, okolice Gajewa, Knyszyna. Ważne żeby nie były "skoszone" i główne ramy były całe.