maroon

Gdzie sprzedać byczki ok 300 kg

Polecane posty

maroon    186

Witam Mam pytanie nie wiecie może kto skupuje byczki takie ok 300 kg? Jestem z okolic Giżycka na Mazurach i mam mały problem ze sprzedażą bo facet który zawsze ode mnie brał ma teraz problemy ze zbytem Dzięki za wszelkie sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal84    0

W zasadzie to ja też (łódzkie)od jakiegoś czasu słyszę że skończył się zbyt na te sztuki do 300kg, a szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Chowaj na duże.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A bydło je tylko zboże??

Mi dziś znajomy proponował trawę do ścięcia.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszekl    4

Witam Mam pytanie nie wiecie może kto skupuje byczki takie ok 300 kg? Jestem z okolic Giżycka na Mazurach i mam mały problem ze sprzedażą bo facet który zawsze ode mnie brał ma teraz problemy ze zbytem Dzięki za wszelkie sugestie

Takie byczki to się nazywa cielęcina (białe mięso) za taką sztukę można dostać 2-3x więcej niż za byka głównie ekskluzywne restauracje je biorą ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Można ale z tego co słyszałem białe mięso pochodzi od tych, które do tej wagi żywiły się tylko mlekiem matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMIK    5

Dokładnie byczki muszą być pojone mlekiem, żeby sprzedać je na białe mięso tak jak napisał mickas092. Ja w czwartek sprzedałem byczki krzyżówki 380 kg po 7.10zVATwiec cena nie zachwyca, mój odbiorca teraz nie za bardzo był zainteresowany zakupem ale w końcu wziął. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronarek82a    1

Teraz najbardziej się opłaca sprzedawać byki do 400kg. Na eksport do wloch. To nawet po 10.50 Tylko muszą być czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SimoN234    0

Witam. Ja chętnie bym kupił kilkanascie sztuk ale napisz jaka rasa i i za ile je sprzedajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj