grześ77

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zubron2048    1

Ja to rozkładam pod beton jako izolacje np.posadzki i tym podobne


Ursus 2812+Case 845 XL plus+MF 3065=zgrana ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

My w worki 50 kg po saletrze,wkladamy w jeden worek i zawsze moga sie do czegos przydac,Czasem do przykrycia ogorkow jak jest przymrozek itp..


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzecho106    0
ja po prostu zostawiam je bo może się do czegoś przydadzą ale część spalam

ja robie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

U nas przyjeżdża co roku wiosną gościu i kupuje worki :D Muszę się jeszcze spytac co on z nimi robi :D


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

ode mnie worki 50 odbiera facet który ma stolarnie. ładuje sobie w nie trociny i wióry a co dalej z tym robi to już niemam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My w tych workach trzymamy np. folie po kiszonce z kukurydzy albo ładujemy w nie ziemniaki, jeżeli się zużyją to je palimy. Niezbyt dobry sposób na pozbywanie się worków, ale firma która zbiera śmieci w naszej wsi takich rzeczy nie przyjmuje :)


Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie na śmieci, i głównie na materiały które zostały po jakiś pracach murarskich czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

u nas jest sprzęt do utylizacji! wszystko tam idzie a najlepiej to bale słomy(kostka) i takie worki na jedna noc by stykly


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kevin25    185

u mnie worki są wykorzystywane często do śmieci ale tez i do trocin i żwiru


JD 1640
Ursus C-360
Ursus C-330M
Siła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

ja to napycham smieciami i pale,a le i tak jest ich duzo u mnie :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MTZ1    0

To ciekawe co piszecie ale u mię podczas kontroli Agencja pytała się gdzie mam worki po nawozach mówię że sprzedałem do firmy która je przetwarza,to chcieli kwit z tej firmy czy aby na pewno tam oddałem ale pech chciał że takowy posiadałem i temat się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Gdzie w Lublinie lub okolicach można sprzedać worki i inne plastiki

Sprzedawca jest zobowiązany przyjąć opakowania nie tylko po opryskach i po nawozach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
To ciekawe co piszecie ale u mię podczas kontroli Agencja pytała się gdzie mam worki po nawozach mówię że sprzedałem do firmy która je przetwarza,to chcieli kwit z tej firmy czy aby na pewno tam oddałem ale pech chciał że takowy posiadałem i temat się skończył.

Trza było baranom powiedzieć że jedynym nawozeniem jest to co nasrają przelatujące ptaki i nigdy nie zdarzyło się by było inaczej zrzucane jak luzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markpp    1

My utylizujemy w kotle C.O. a jak są potrzebne to do jakiś pierdół typu uszczelnienie drzwi i tym podobne.


JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ KUPIĆ SIĘ NIE DAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA?... Oportunisto pier******...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti565    2

u mnie dzwoni się do firmy zajmującej się tymi sprawami przyjeżdża kontener ładuje się wszystko od folii po nawozach po folię z bel i po sprawie problem z głowy :) a słyszałem taki przypadek że rolnik folie po belach palił w centralnym i mu piec po jakimś czasie zatkało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel74    0

A ja ubijam w nim słome i zjeżdżam z górki :):):)

Zart :)

A tak na powarznie to rozcięty worek dobrze nadaje się pod posadzke, ale ja w większości utylizuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

kolega prosił mnie abym znalazł mu firmę która odbierze worki po big bagach i przejrzałem cały temat. Ja też mam worki, sznurki i inne odpady których się nie pali - no qr** po prostu są rzeczy których się nie pali ani nie wyrzuca do lasu czy w dół - zwłaszcza po nawozach i opryskach. Nie wiesz co zrobić z opakowaniami czy workami ?? oddaj do firmy w której kupiłeś a jak nie chcą wziąć to zmień firmę. Sory ale jak bym zobaczył że sąsiad wiezie przyczepę śmieci do lasu czy na spalenie to ... zresztą sąsiad by tego nie zrobił. A druga sprawa to jeśli macie dzieci które w szkole uczą się o ochronie środowiska a w domu widzą jak tatuś rozpala super mega toksyczne ognisko ?? WSTYD PANOWIE WSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Prosze o opinie na ten temat ,tych którzy stosują tą forme nawożenia.
    • Przez adasku10
      Nawożenie.
      Dotychczas zastosowano:
      - styczen: 250 kg k2o 60% bo byly braki potasu
      - styczeń: 2.5 tony wapna granulowanego bo slabe ph bylo. 
      Dziś poszła włóka polowa.
      Proponowane nawozenie:
      - 200 kg polidap  w podsiewacz + kizeryt ????
      - 200 kg canvil z mg przedsiewnie
      - kizeryt przedsiewnie ?????
      - ponownie sól potasowa ??????
      Pytania: 
      1. Czy dając 200 kg DAPU w podsiewacz moge wysiac dodatkowe 100kg (pozostalosc) np. 2 tyg przed siewem i agregat ? Ile moge dosypac kizerytu do tego 200 kg DAPU w podsiewacz ? 
      2. Czy wysiewajac sol 60 % w styczniu, moge jeszcze cos dorzucić przedsiewnie czy sobie odpuscic ? 
      3.  Ile kizerytu i kiedy dac (podsiewacz, przedsiewnie) ? Czy zakwasza on glebe ?
      4. Czy 200 kg canvilu z mg przedsiewnie to dobra dawka? (biorac pod uwage, ze 200kg Dapu w podsiewacz i 100 kg dapu 2 tygodnie przedsiewnie. Czy mozna go dawac na nieuregulowane ph?
      Lekki chaos wiem, ucze sie dopiero Panowie. Pomozcie. 
    • Przez Szymon11231
      Witam posiadam do sprzedazy podany w linku humus najwyzszej jakosci, 100% oryginalny. Chętnych zapraszam do zapoznania się z ofertą. https://m.olx.pl/905511601/?bs=olx_pro_listing
    • Przez kdorcia
      Czy normalną rzeczą jest to , że nawóz saletrzak zakupiony pod koniec lipca 2023 do stycznia tego roku zamienił się w pył? Firma od której go zakupiłem twierdzi ,że nawóz był zbyt długo przechowywany.



    • Przez velFoka
      Witam. Panowie do czego podobny jest Vervactor? Bo nie ma w tabeli Bogball takiego nawozu i nie mam czym zmierzyć gęstości żeby ustawić rozsiewacz.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj