Skocz do zawartości
strzymek

Dopłaty 2010

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

jacus    100

WITAM CZY JEST GDZIES PUBLIKOWANE TO ILE BIERZE DOPŁAT?KEIDYS TO BYLO NA STRONIE ARIMR.GOV.PL ale teraz jakos to zablokowali...kots zna moze jakis inna strone?

przepisy sie zmienily i teraz nie wolno tego publikowac-jeden niemiecki rolnik zlozyl skarge w brukseli i sad tak nakazal.

u nas juz nowe wnioski przysylaja,

kolezanka dostala decyzje w poludnie,a po poludniu kasa na koncie i ja musze sprawdzic czy nic nie przyszlo.

suzuki21l    5

Wniosek na dopłaty na 2011r przyszedł na tate, w miedzyczasie przepisał gospodarke, co ma zrobic z tym wnioskiem ? Nastepca ma go napisac na siebie ?

wczoraj gdy donieśliśmy resztę dokumentów w sprawie RS, i przeniesienie zwierząt na mnie czyli MR, no i wiadomo nr producenta i nr gospodarstwa, i tak pani powiedziała że jak przyjdzie wniosek z danymi ojca to ni hu_a go nie ruszać, przyjść z nim do arimr i oni ci dadzą załączniki do wniosku

; oświadczenie o zbożach i oświadczenie o płatność zwierzęcą, i jeszcze jakieś oświadczenie zależy co tam we wniosku deklarowane jest, i oczywiście otrzymasz puściutki wniosek do wypełnienia, dopiero za rok będzie cały z twoimi danymi , słowa pani z ARIMR

Edytowano przez suzuki21l

poosa21    53

Jezeli wnosek przyszedł na ojca, to na mapkach skreślasz jego dane i wpisujesz swoje i w kazdym miejscu zmienionym dajesz swój podpis.

Wiadomość z agroFakt.pl

Wacek21    35

wczoraj gdy donieśliśmy resztę dokumentów w sprawie RS, i przeniesienie zwierząt na mnie czyli MR, no i wiadomo nr producenta i nr gospodarstwa, i tak pani powiedziała że jak przyjdzie wniosek z danymi ojca to ni hu_a go nie ruszać, przyjść z nim do arimr i oni ci dadzą załączniki do wniosku

; oświadczenie o zbożach i oświadczenie o płatność zwierzęcą, i jeszcze jakieś oświadczenie zależy co tam we wniosku deklarowane jest, i oczywiście otrzymasz puściutki wniosek do wypełnienia, dopiero za rok będzie cały z twoimi danymi , słowa pani z ARIMR

Wiec nie wypisywac tylko jechac do ARiMR, dzieki ;)

Vrykoulakas zapytaj poprostu kierownika co sie dzieje,bedziesz maial info z pierwszej reki;)

Edytowano przez mareckii2006

farmermf    78

31 stycznia poplony i zrównoważone, a głównych brak choć dezyzja od miesiąca jest, a może i dłużej. Podlaskie.

Thomas2135    1210

W piątek 11 lutego w końcu otrzymalliśmy decyzje z bezpośrednich i onw. Ciekawe ile przyjdzie poczekać na pieniądze? Oby do końca marca wypłacili chociaż jedną część. 

Warmińsko-mazurskie 23ha.

ksys    2

W piątek decyzja obszarówki.RS na razie brak.Pow.lubelski.

szulc    0

Dziś dostałem walentynkę od arimr, zobaczymy kiedy będzie przelew na konto. gm.Lublin

Edytowano przez szulc

marulekk    63

decyzje to ja miałem już na początku grudnia a pod koniec roku miałem kase, tak samo było z RŚ, ale co dziwne to dziś listonosz-ka przyniosła mi już nowy wniosek + mapki do wypełnienia na ten rok :blink:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez johny11901
      Witam . Mam pytanie tylko i wyłącznie do tych ,którzy już rozliczyli się z premi dla młodego rolnika lub są w trakcie tej procedury . Jakie dokładnie dokumenty i w jakim dokładnie czasie należy dostarczyć agencji ARIMR od dnia otrzymania premi , wcelu wywiazania się z umowy . w umowie jest to niby podane ale są pewne nieścisłosci co do terminu dostarczenia dokumentów.
    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost

dlaczego przecież w pierwszym kwartale 2017 roku będzie nabór a pula znowu została zwiększona

• Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez Angelo
      A co powiecie o tym zapisie: (tekst cytowany z najnowszego projektu)

§ 21
      W 2007 r. o pomoc mogą się ubiegać wyłącznie osoby, o których mowa w § 4.

Czyli:
      § 4
      1. Pomoc przyznaje się osobie fizycznej, która w dniu złożenia wniosku prowadzi działalność rolniczą, jednakże nie dłużej niż 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku.

Tak więc, kto nie jest właścicielem gospodarstawa (tzn. przed złożeniem wniosku o MR) to może zapomieć o premii w tym roku!!!
      Co proponujecie robić? Czekać, czy przepisywać gospodarstwo i składać wniosek?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?