Skocz do zawartości
strzymek

Dopłaty 2010

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kika    0

A decyzję z jakiej daty miałeś.

A decyzję z jakiej daty miałeś.

Do Henius91

Wiadomość z agroFakt.pl

michalk    22

kurde jutro mam notariusza mialem miec kase z doplat na pole ale niestety agencja standardowo sie zachowuje... trzeba bedzie lokaty uruchomic <_<

danil    0

Witam. Decyzje mam z 30.11.2010 i dzisiaj kasa na koncie. lubuskie powiat żarski. Pozdrawiam.

robert812    51

U nas ani dopłat bezpośrednich, ani za rolnośrodowiskowe nie widać. W grudniu przyszło zawiadomienie że z powodów administracyjnych wydawanie decyzji i wypłata odciągnie się w czasie. śmiech na sali normalnie. Okolice Warszawy.

LeF    24

Ja mam mało ziemi a decyzję o dopłatach dostałem pod koniec listopada. Kasa na koncie znalazła się 10 grudnia. Mieszkam w kujawsko-pomorskim.

SKOWRON    0

ja mam decyzje z 19-11-2010 i kasy BRAK ,, kurcze strasznie cieżko agencji wychodzą te przelewy :( podkarpackie

a co najlepsze sasiedzi którzy nie mają nic wspólnego z rolnictwem ale POLE mają i są według agencji producentami rolnymi juz dawno zapomnieli o kasie i juz zacierają rece na nowy nabór :/:/:/ normlanie ręce opadają :/:/:/

Cooler2010    5

Ktoś dostał decyzje przed 25 listopadem i kasy jeszcze nie dostał czy tylko ja taki pominięty przez tych debili? ;[

andrzej76    0

Ktoś dostał decyzje przed 25 listopadem i kasy jeszcze nie dostał czy tylko ja taki pominięty przez tych debili? ;[

oj nie tylko ty sasiad ma decyzje z 10 listopada i kasy nie ma ja mam z 23 listopada i nic

oj nie tylko ty sasiad ma decyzje z 10 listopada i kasy nie ma ja mam z 23 listopada i nic

a jaki rejon jestes?

Bos    0

Jes jes jes dzis dostalem wkoncu decyzje z obszarowki...teraz wystarczy poczekac z dwa miesiace i bedzie kasa..to jest te ich super tepo..niech ich..........

JurekS    4

Moj ojciec - 55 ha decyzja 19 listopad kasa na koncie dzisiaj, ja - 35 ha decyzja 01 grudzień kasy jeszcze nie ma. Pozdro ze śląskiego.

Wczoraj przyszłą i moja kasa - mam już komplet. Pozdrawiam i życze szybkiego spływu pieniążków.

michalk    22

no doczekalem sie decyzja z 6 grudnia kasa dzisiaj wplynela przed sekunda sprawdzalem ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.