strzymek

Dopłaty 2010

Polecane posty

Gość   
Gość

Dzisiaj dzwoniliśmy do banku i pieniądze są już na koncie, ale niechcieli powiedzieć ile. Decyzja była z 11 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

podlasie, powiat Hajnówka dopłat brak, decyzja z grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONA77    13

świętokrzyskie, decyzji brak , i jak co roku czytam że tylko jeszcze 5% rolników nie dostało dopłat i ja zawsze jestem w tym procencie co dostają na końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Rolno-środowiskowe i ONW jeszcze w 2010 a reszta dzisiaj - decyzja z połowy stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

pow. sochaczewski. Nie widać ani żadnej decyzji, ani żadnych pieniędzy. Po prostu NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak jak napisałem wyżej decyzje były z 11 lutego a pieniądze otrzymałem najpierw za ONW 4 marca  a za bezpośrednie pieniądze były już w piątek 11 marca na koncie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

Tysiące rolników w KUJ-POM otrzymało decyzję o przesunięciu wydania...decyzji o dopłatach do 30 kwietnia.


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

Tysiące rolników w KUJ-POM otrzymało decyzję o przesunięciu wydania...decyzji o dopłatach do 30 kwietnia.

ja też:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bububear    1

Może trochę odejdę od tematu. W lutym byłem w ARiMR i jakaś pani rozmawiała z pracownikiem agencji, na koniec rozmowy zadała takie pytanie:

-Dostałam decyzję o dopłatach i jeszcze nie mam pieniędzy, a mój sąsiad dostał decyzje dwa tygodnie później i już ma. Może mi pan powiedzieć, od czego to zależy.

Pan pracownik zamyślił się, spojrzał w dal nieobecnym wzrokiem i wyrzekł słowa które przewróciły mój świat do góry nogami:

-Od szczęścia, proszę pani, od szczęścia!

Dlatego na przyszłość życzę wszystkim szczęścia w kontaktach z ARiMR. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby teraz kasa na konto wpłynęła bo już dawno poszła w dal.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jopi1991    3

witam mam tkaie pytanie. Przepisalem synowi czesc ziemi na program mlodego rolnikaa na tej ziemi obowiazuja mnie dopplaty obszarowe oraz program rolno srodowiskowy. COS musze zrobic zeby te doplaty nie przepadly ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

Około 3 tys. rolników wciąż czeka na wydanie decyzji o dopłatach za 2010 rok i raczej nie uzyskają jej przed 30 kwietnia, gdyż agencja nadal nie dysponuje danymi by je wyliczyć.


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

Dostałem list, że została przeprowadzona kontrola i, że wszystko się zgadza.

PS. Nic nie wiedzieliśmy o żadnej kontroli :D

Decyzji jak nie było tak niema... dopłat też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez Bonex157
      Cześć, 
      Chciałbym zgłosić działki do doplat 1 raz.  Przeprowadzi mnie ktoś przez ten proces 
    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj