strzymek

Dopłaty 2010

Polecane posty

jacus    3035

WITAM CZY JEST GDZIES PUBLIKOWANE TO ILE BIERZE DOPŁAT?KEIDYS TO BYLO NA STRONIE ARIMR.GOV.PL ale teraz jakos to zablokowali...kots zna moze jakis inna strone?

przepisy sie zmienily i teraz nie wolno tego publikowac-jeden niemiecki rolnik zlozyl skarge w brukseli i sad tak nakazal.

u nas juz nowe wnioski przysylaja,

kolezanka dostala decyzje w poludnie,a po poludniu kasa na koncie i ja musze sprawdzic czy nic nie przyszlo.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki21l    5

Wniosek na dopłaty na 2011r przyszedł na tate, w miedzyczasie przepisał gospodarke, co ma zrobic z tym wnioskiem ? Nastepca ma go napisac na siebie ?

wczoraj gdy donieśliśmy resztę dokumentów w sprawie RS, i przeniesienie zwierząt na mnie czyli MR, no i wiadomo nr producenta i nr gospodarstwa, i tak pani powiedziała że jak przyjdzie wniosek z danymi ojca to ni hu_a go nie ruszać, przyjść z nim do arimr i oni ci dadzą załączniki do wniosku

; oświadczenie o zbożach i oświadczenie o płatność zwierzęcą, i jeszcze jakieś oświadczenie zależy co tam we wniosku deklarowane jest, i oczywiście otrzymasz puściutki wniosek do wypełnienia, dopiero za rok będzie cały z twoimi danymi , słowa pani z ARIMR

Edytowano przez suzuki21l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Jezeli wnosek przyszedł na ojca, to na mapkach skreślasz jego dane i wpisujesz swoje i w kazdym miejscu zmienionym dajesz swój podpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

wczoraj gdy donieśliśmy resztę dokumentów w sprawie RS, i przeniesienie zwierząt na mnie czyli MR, no i wiadomo nr producenta i nr gospodarstwa, i tak pani powiedziała że jak przyjdzie wniosek z danymi ojca to ni hu_a go nie ruszać, przyjść z nim do arimr i oni ci dadzą załączniki do wniosku

; oświadczenie o zbożach i oświadczenie o płatność zwierzęcą, i jeszcze jakieś oświadczenie zależy co tam we wniosku deklarowane jest, i oczywiście otrzymasz puściutki wniosek do wypełnienia, dopiero za rok będzie cały z twoimi danymi , słowa pani z ARIMR

 

Wiec nie wypisywac tylko jechac do ARiMR, dzieki ;)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vrykoulakas zapytaj poprostu kierownika co sie dzieje,bedziesz maial info z pierwszej reki;)

Edytowano przez mareckii2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
Decyzja 13 12 2010 Warmińsko-Mazurskie 48ha kasy brak

Decyzja z 6-12-2010 i kasy też brak i też warmińsko .....


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Ja mam decyzje z końca listopada a pieniędzy brak ;[


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

31 stycznia poplony i zrównoważone, a głównych brak choć dezyzja od miesiąca jest, a może i dłużej. Podlaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W piątek 11 lutego w końcu otrzymalliśmy decyzje z bezpośrednich i onw. Ciekawe ile przyjdzie poczekać na pieniądze? Oby do końca marca wypłacili chociaż jedną część. 

 

Warmińsko-mazurskie 23ha.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

W piątek decyzja obszarówki.RS na razie brak.Pow.lubelski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szulc    0

Dziś dostałem walentynkę od arimr, zobaczymy kiedy będzie przelew na konto. gm.Lublin

Edytowano przez szulc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolek12    82

To i tak jestescie szcześciarzami mi sie sni po nocach ze listonosz decyzję niesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5286

decyzje to ja miałem już na początku grudnia a pod koniec roku miałem kase, tak samo było z RŚ, ale co dziwne to dziś listonosz-ka przyniosła mi już nowy wniosek + mapki do wypełnienia na ten rok :blink:


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bonex157
      Cześć, 
      Chciałbym zgłosić działki do doplat 1 raz.  Przeprowadzi mnie ktoś przez ten proces 
    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez margoo78
      Czy ktoś zna więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu silosów zbożowych? Zastanawiam się, czy będzie się to wiązać z jakimś cyrografem na 5 lat.
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj