strzymek

Dopłaty 2010

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kika    0

A decyzję z jakiej daty miałeś.

 

A decyzję z jakiej daty miałeś.

Do Henius91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Ja decyzje dostałem na początku grudnia a kasy jeszcze na koncie nie ma...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

kurde jutro mam notariusza mialem miec kase z doplat na pole ale niestety agencja standardowo sie zachowuje... trzeba bedzie lokaty uruchomic <_<


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danil    0

Witam. Decyzje mam z 30.11.2010 i dzisiaj kasa na koncie. lubuskie powiat żarski. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

Wczoraj wpłyneły dopłaty mamy decyzja z listopada. U mnie juz komplecik :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzych2007    0

decyzja z 6-12-2010r. - Kasy nie ma, podkarpackie


Ursus 1014, c-385, c-360, MTZ-82, DT-75, koparka Białoruś, Agregat Rabe Werk 250, Claas Mercator 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

U nas ani dopłat bezpośrednich, ani za rolnośrodowiskowe nie widać. W grudniu przyszło zawiadomienie że z powodów administracyjnych wydawanie decyzji i wypłata odciągnie się w czasie. śmiech na sali normalnie. Okolice Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Ja mam mało ziemi a decyzję o dopłatach dostałem pod koniec listopada. Kasa na koncie znalazła się 10 grudnia. Mieszkam w kujawsko-pomorskim.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKOWRON    1

ja mam decyzje z 19-11-2010 i kasy BRAK ,, kurcze strasznie cieżko agencji wychodzą te przelewy :( podkarpackie

 

a co najlepsze sasiedzi którzy nie mają nic wspólnego z rolnictwem ale POLE mają i są według agencji producentami rolnymi juz dawno zapomnieli o kasie i juz zacierają rece na nowy nabór :/:/:/ normlanie ręce opadają :/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cooler2010    6

Ktoś dostał decyzje przed 25 listopadem i kasy jeszcze nie dostał czy tylko ja taki pominięty przez tych debili? ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej76    0

Ktoś dostał decyzje przed 25 listopadem i kasy jeszcze nie dostał czy tylko ja taki pominięty przez tych debili? ;[

oj nie tylko ty sasiad ma decyzje z 10 listopada i kasy nie ma ja mam z 23 listopada i nic

 

oj nie tylko ty sasiad ma decyzje z 10 listopada i kasy nie ma ja mam z 23 listopada i nic

a jaki rejon jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bos    6

Jes jes jes dzis dostalem wkoncu decyzje z obszarowki...teraz wystarczy poczekac z dwa miesiace i bedzie kasa..to jest te ich super tepo..niech ich..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JurekS    5

Moj ojciec - 55 ha decyzja 19 listopad kasa na koncie dzisiaj, ja - 35 ha decyzja 01 grudzień kasy jeszcze nie ma. Pozdro ze śląskiego.

 

Wczoraj przyszłą i moja kasa - mam już komplet. Pozdrawiam i życze szybkiego spływu pieniążków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

no doczekalem sie decyzja z 6 grudnia kasa dzisiaj wplynela przed sekunda sprawdzalem ;)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj