strzymek

Dopłaty 2010

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JurekS    5

Moj ojciec - 55 ha decyzja 19 listopad kasa na koncie dzisiaj, ja - 35 ha decyzja 01 grudzień kasy jeszcze nie ma. Pozdro ze śląskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

U Mnie decyzja początek grudnia - kasy na kącie nie ma do dziś :(

 

z tego co widzę to dziś trochę "rzucili" kasy z dopłat ;) ktoś wie kiedy znowu rolnikom zrzucą znów resztki z pańskiego stołu <dopłaty> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

zapomnialem wczoraj napisac, dopłaty przyszły wreszcie :rolleyes:


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMOK102    0

Mam decyzje z 22 listopad i kasy brak do dziś -zresztą od drugiej tury wyborów 5 grudnia na cały bank nie było 1przelewu -podobno dają gdzie była powódż nam potrzeba ale poszkodowanym pewnie jeszcze bardziej -tylko poco ta propa anda że 80% rolników dostanie w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

plotki u nas powodzi nie było a kasa spływa od pocztku grudnia


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damix    2

W końcu w tym tygodniu się doczekałem, kase już mi przelali :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMOK102    0

A decyzja z jakiej daty

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1827

Decyzja ONW 1 październik 2010 - kasa na koncie 26 październik 2010

Decyzja obszarowe 22 grudnia 2010 - kasy jeszcze brak

Podlaskie ;)

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek26    5

U mnie prawie każdy dostał już decyzje i kase na konto, tylko że mają po 10 ha, u mnie prawie 50ha, w agencji kazali pytać o decyzje z początkiem lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bos    6

Ja nadal czekam na decyzje o mojej wsi to chyba zapomieli :huh: A dzisiaj w programie tydzien minister mowil ze do konca lutego powinni prawie wszyscy dostac doplaty..tylko ja juz od ostatnich doplat to mu nie wierze..poza tym to byl zadowolony z tepa przekazywania doplat i z siebie.. brak slow..przynajmniej tych cenzuralnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Jak na razie to tylko ONW - decyzja i kasa na koncie , resztą naszych pieniędzy pewnie łatają dziurę w budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam21    0

to co nie ulaga watpliwosci to to ze decyzje moga wydawac praktycznie do czerwca,

 

natomiast gorzej będzie z płatnościami za 2011rok, sytuacja z niezatwierdzonym budżetem UE daje dużo do myślenia, na pewno będą opóźnienia z dopłatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

Mam decyzje z 22 listopad i kasy brak do dziś -zresztą od drugiej tury wyborów 5 grudnia na cały bank nie było 1przelewu -podobno dają gdzie była powódż nam potrzeba ale poszkodowanym pewnie jeszcze bardziej -tylko poco ta propa anda że 80% rolników dostanie w grudniu

podobno ;[ to nieprawda u nas byla powodz i pare decyzji przyszlo przed swietami,a kasy nie ma dalej przynajmniej w naszym banku, ja nie mam nawet decyzji a kontroli nie bylo zadnych ,pewnie woderow nie mieli.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomalok    2

Dziś kasa na koncie, dużo osób w mojej okolicy dziś dostało przelewy, zachodniopomorskie powiat Sławno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

decyzja z 7 grudnia a kasy dziś na koncie nie ma :(


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cooler2010    6

Za bezpośrednie decyzja 25-11-2010 na koncie pusto

ONW 20-10-2010 decyzja a na koncie miesiąc pózniej

Sąsiedzi na około już dostali a ja czekam chyba jako ostatni w wiosce :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

decyzja z 7 grudnia a kasy dziś na koncie nie ma :(

ja tez z mam z 6 i nic... <_<


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jachu1985    0

u mnie chodza pogłoski ze strzymali wypłate dopłat z nowu ;[

 

decyzja za bezpośrednie z dnia 16.12.2010 a kasy dalej niema...

tak samo jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Rolnośrodowiskowe i ONW dziś kasa wpłyneła, głównych jeszcze brak decyzje z 16.12.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Dostałem decyzję na bezpośrednie - kasy nie widać - jedyny plus - na dłużej starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez TomZet
      Witajcie. 
      Z tego co udało mi się do tej pory wyczytać od 2023 zasady przyznawania premii dla młodego rolnika ulegną znacznym zmianom. 
      Pierwsza z nich to powiększenie dotacji z 150 na 200 tysięcy. 
      Kolejna bardzo ważna, ale chyba jeszcze nie potwierdzona to brak wymaganej ziemi. Do tej pory rolnik musiał w ciągu 9 miesięcy od otrzymania pozytywnej decyzji powiększyć gospodarstwo do minimum średniej województwa lub kraju.  Dzisiaj wiemy, że najprawdopodobniej ten wymóg niknie, zostanie zastąpiony nieco większą niż dziś wielkością ekonomiczną gospodarstw. 15 tysięcy euro. 
      Co sądzicie o tej zmianie? 
    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj