Skocz do zawartości
strzymek

Dopłaty 2010

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
strzymek    15

ponoć połowa uprawnionych do dopłat ONW dostała decyzje ? ja jeszcze nie słyszałem żeby ktoś w okolicy takową dostał a jak w innych rejonach polski?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bogdanek    0

Różnie bywa z tymi decyzjami. Chyba to zależy również od tego kiedy składało się wniosek. Poczekamy zobaczymy.

milanreal1    290

Tydzień temu dostałem decyzje o ONW, a na koncie jaszcze nie ma. Ale w ciągu 7 następnych dni się wyrobią.

farmermf    78

milanreal bajki gadasz, wcześniej jak 18 października nikt niedostanie kasy.Od tej daty mogą dopiero zacząć kasę przelewać.

qazi    57

a ktoś wie ile będą w tym roku wynosiły dopłaty w euro? chodzi mi o podstawową płatność, uzupełniającą i zwierzęcą

milanreal1    290

milanreal bajki gadasz, wcześniej jak 18 października nikt niedostanie kasy.Od tej daty mogą dopiero zacząć kasę przelewać.

A przepis ze 14 dni po decyzji będą pieniądze na koncie to co?

Lukaszjarm    4

14 dni ja czekalem 3 miesiace na doplaty rok temu to n ie jest regola ze odrazu wyplaca

mirasek    7

Nie ma takiego przepisu, w 14 dni to się możesz odwołać od decyzji :mellow:

denzel    12

najświerzsze informacje z ARiMR:

Stawki płatności bezpośrednich za 2010 rok będą przeliczane wg kursu 3,9847 złotych za 1 euro.

hubertuss    483

Mamy rok wyborczy psl ma niewielkie poparcie więc tak kapią kazdemu po troszke na pozostałą część i tak przyjdzie poczekać. Po decyzji kasa wcale nie musi być na koncie po 14 dniach to nie faktura.

Filipoo    14

u mnie tez z jakiś tydz temu przysza decyzja ja tam co roku całą kase mam w grudniu onw oczywiście predzej ale cieszy mnie to ze mama juz w grudniu przynajmiej łapie się na tani nawóz bo z rególy po nowym roku idzie w góre chociaz w tym tak nie było, nom w agrobiznesie gadali ze przyszpiesza wypłacanie kasy ale termin dokładny termin bedzie dopiero ustalony nie ma co się spieszyc bo i tak nic nie zrobimy by wczesniej dostac :mellow:

staszek    3

ja jak narazie decyzji nie mam i nie słyszę żeby ktoś dostał, ważne że kiedyś będą!

oby przed nowym rokiem się wyrobili to będzie ok. :mellow:

kasetka    0

Płatności bezpośrednie i ONW wypłacane są do końca czerwca roku następnego po tym w którym złożony był wniosek :mellow: nie ma reguły kto kiedy dostanie kasę, nie zależy to tez od tego kiedy owy wniosek został złożony, na poczatku terminu składania wniosków czy w dniu ostatnim. :P

Bos    0

Jestem z podlaskiego decyzji onw nie dostalem i nie slyszalem by ktos ze znajomych taka otrzymal no ale to jeszcze wczesnie...mozna spokojnie poczekac :)

tombar123    3

Ja dostałem decyzje ONW w środę. W czwartek dzwoniła babka z ARiMR i pytała o coś tam z wniosku (chodziło jej o ogród, że za mały aby dotację przyznać itp- mniejsza o to). Ja jeszcze wykorzystałem okazje i zapytałem jak się moje wnioski mają, to mówiła, że obszarówka zrobiona i już kończą mój wniosek rolnośrodowiskowy. Więc jest OK. Ja jestem zadowolony, no bo w tym roku nie miałem kontroli (kontrolowali mnie 3 razy przez 3 ostatnie lata, zawsze wszystko się zgadzało) no i kasa będzie szybciej, bo w ostatnich latach miałem pieniądze w okolicach marca-kwietnia, więc nieciekawie.

Pozdrawiam!

bambeeras    0

Decyzje na ONW dostałem tydzień temu. według tego co w Agrobiznesie usłyszałem to od 18 października będzie wypłacane. Żadnej reguły dwóch tygodni nigdy nie było. to co kiedyś usłyszałem od odeerowca jest 6tygodni od daty dostarczenia decyzji na przelanie kasy, ale i tak to się nie zawsze pokrywa z rzeczywistością.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.