Skocz do zawartości
strzymek

Dopłaty 2010

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bos    0

U mnie ciagle nic..no ale w powiecie suwalskim nadal ciezko spotkac szczesliwca z jakakolwiek decyzja..widac nasza agecja cos nawalila...zreszta jak juz pisalem co roku pozniej dostaje kase..na poczatku dostawalem w grudniu potem w styczniu nastepnie byl luty a ostatnio marzec wiec teraz pewnie bedzie maj...

marek1977    27

W tym roku kasa za obszarówkę wpłyneła 2 grudnia,w zeszłym była 1 grudnia ,ale w pierwszym roku dopłat po kontroli było 30 czerwca ,myślałem że już zapomnieli.Czekam jeszcze na rolnośrodowiskowe!!!.

Wiadomość z agroFakt.pl

stasiex    23

Decyzję dostałem 2 tygodnie temu, a dzisiaj kasa na koncie ;[ . Prawdę mówiąc mocno się zdziwiłem...

Filipoo    14

no u mnie tez kasa od wczoraj na koncie  :)w zeszłym roku była chyba 4 grudnia  :)to teraz wydawać juz dziaisj zaczelismy skromnie ropy kupiliśmy tak na przezimowanie sto litrów jutro po wózek do konia i szukam tura do c-360 moze ma ktoś??  ;[

rafalkom555    13

a u mnie decyzji nie ma :) a przydało by się $$$ na nawóz :lol: i środki ochrony roślin ;[ a rolnośrodowiskowe już nie będą, mieliśmy szczęście że chyba w 1roku tego programu korzystaliśmy, bo później to coraz mniej dawali :lol:

MTZ892    0

u mnie decyzja w piątek przyszła za obszarówke więc nie długo kasa na koncie będzie Zachodniopomorskie

darek1972    45

U mnie ciagle nic..no ale w powiecie suwalskim nadal ciezko spotkac szczesliwca z jakakolwiek decyzja..widac nasza agecja cos nawalila...zreszta jak juz pisalem co roku pozniej dostaje kase..na poczatku dostawalem w grudniu potem w styczniu nastepnie byl luty a ostatnio marzec wiec teraz pewnie bedzie maj...

Więc jestem szczęśliwcem, 2 grudnia już było wszystko na koncie, u mnie co roku coraz szybciej mimo poprawki w tym roku

Nikita_Bennet    100

warmińsko-mazurskie - decyzja R-S była i kasa jest ale to grosze, obszarówka - decyzji nie ma więc i na kasę znowu przyjdzie czekać ;)

marekgizio    1

U mnie też kasa była drugiego na koncie, a decyzja dzień wcześniej.

ONW to ze 2 czy 3 tygodnie temu przyszło.

lukasz27    2

ONW dostałem ze dwa tygodnie temu rolnośrodowiskowe tydzień temu - kasa na koncie, decyzja na dopłaty bezpośrednie przyszła w piątek czekam na kasę.

wolowik    22

Z dzisiejszych danych wynika że wypłacono już 33% rolników ale tylko 29% wypłat czyli raczej płacą mniejszym. :rolleyes: To taki wniosek na podstawie danych ze strony ARiMR.

Miras258    0

jestem z lubelskiego.znam kilka osób ktore ma juz kase na koncie a niektóre dostały dopiero decyzje. U nas jak narazie cisza :rolleyes:

SIEWCA    24

Zamiast decyzji o przyznaniu dopłat dostałem protokół z kontroli CC na miejscu w dniu 28 sierpnia choć ja nikogo z kontrolujących nie widziałem. Tyle dobrze, że wszystko jest okey.

iron    392

a ja decyzję ONW dostałem 11 listopada a kasy ni ma ;) a pare dni temu dostałem decyzję za obszarówki.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.