Driver33

problem z pulsatorem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Driver33    0

Sprawa wygląda tak mam dwukomorówka polską i jeden pulsator za szybko puka a właściwie zasuwa jak z kałacha by kto serią ciągnął, ;) krowa pewnie by się szybciej takim wydoiła ale strach podłączać sami rozumiecie. Wymieniłem membrany i uszczelki ale nie pomogło :) czy reguluje się go w jakiś sposób <_< bo zamiana na zregenerowany to koszta od 100 do 130 zł, a ja kapuchę to mam na razie na polu pod postacią pekinki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Warzna jest ilość oleju.

Było już gdzieś o pulsarach pisane....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdamigo6    0

Nie wiem czy to olej U mnie chodzi na petrygo bo w serwisie nie chcieli mi powiedzieć jaka to ciecz i ile jej wlać. Płyn jest między membramami jak je wymieniałeś to jeszcze raz rozbieraj z jednej strony i strzykawką do tej rurki wlej tyle co w jedną komorę jak będzie za wolno chodził to ulej trochę jak za szybko to dolej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Driver33    0

Oki zobaczę nie miałem czasu jeszcze bo warzywa robiłem phuf 230 kg fasoli szparagowej 500 pęczków włoszczyzny i 860kg pekinki. Ale jakoś poszło. Mam nadzieję że zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Kolego zrób tak, wlej borygo w wiaderko i zanurz pulsator w płynie i załóż pokrywy membran, i powinno być OK.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Driver33    0

Nie miałem dziś pod ręką ani borygo ani petrygo więc wlałem superolu cc30 i zaczął działać, puka w sam raz tylko troche mułowato, nie ma pełnego odbicia bo pewnie superol jest za gęsty. Jutro spróbuje z wiaderkiem i kulerem bo go używam nawet w mfie i ciapku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Fakt olej może być za gęsty.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Driver33    0

Na oleju dobrze chodzi ale jak jest wystarczająco ciepło, zalałem petrygo też jest git.

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

czy ktoś kupował oryginalny olej do pulsatora i czy może powiedzieć co to w rzeczywistości jest? 100 tego płynu kosztuje prawie 30 zł.


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja swoje pulsator robiłem w zeszłym roku pierwszy raz od nowości czyli 1987roku. Gdy je rozebrałem to w komorach był płyn chłodniczy(glikol). Żadnego oleju tam nie było więc nie było potrzeby kupować, więc może i u ciebie też tak jest. Model pulsatora to HP100. Nie wiem jak reaguje taki olej na zmiany temperatury(niskie temp.), bo na płynie różnica jest niewidoczna i czy to ciepło czy zimno to pulsują z tą prędkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szables
      Jakiej firmy polecacie mieszacz powietrza do obory i w jakich cenach się kształtują w zależności od firmy?
    • Przez mariox
      Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.
      Pozdrawiam.
    • Przez krystek44
      cześć, planuje przebudowę obory 8x26 na krowy mleczne jakie rozwiązanie by było najlepsze. Myślałem nad obora uwięziową. Ruszta czy ściółka ? Jakie rozmieszczenie stołu paszowego, stanowisk i ewentualnego kanału gnojowej.
       
    • Przez panmino
      Czołem, 
      podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9.  Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
    • Przez koks
      Czy ma ktoś na oborze eurofale? Czy skrapla się pod nią para wodna?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj