przemo161

Opinie Agro Show Bednary

Polecane posty

przemo161    0

Tak jak w temacie. Ogólnie to sama wystawa bardzo fajna jestem tam co rok od ponad 8 lat. Co do stoiska SDF bardzo ładne, miłe panie konkursy itd. Ale Stoisko AF to już tragedia mało że na uboczu i go nie było widac to jeszcze te psujące się drukarki zawieszający się komputer. W piątek siedziałem tam 2 godziny czekając za zdjęciem, którego tak nie dostałem. :) Mało tego nie ma go nawet W kategorii 2D. Dodam że było na nim 4 użytkowników AF miedzy innym ja. Tragedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rendas    11

Miałem numer 109 , jak byliśmy już na miejscu siedziby naszych zdjęć nie było (niby że coś nie tak było z systemem ) gdy czekaliśmy dostawaliśmy tylko wiadomość że jeszcze tylko 30 minut (w sumie uzbierało się 2,5 godziny ) w tym czasie zdjęcia dostawały numer od 118 wzwyż. Powinni coś z tym zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

Tak jak w temacie. Ogólnie to sama wystawa bardzo fajna jestem tam co rok od ponad 8 lat. Co do stoiska SDF bardzo ładne, miłe panie konkursy itd. Ale Stoisko AF to już tragedia mało że na uboczu i go nie było widac to jeszcze te psujące się drukarki zawieszający się komputer. W piątek siedziałem tam 2 godziny czekając za zdjęciem, którego tak nie dostałem. :) Mało tego nie ma go nawet W kategorii 2D. Dodam że było na nim 4 użytkowników AF miedzy innym ja. Tragedia :)

twoje zdjęcie musi być - jaki miałeś numerek?

będzie umieszczone tutaj a jak chcesz to możemy ci wysłać pocztą wydrukowane.

po prostu nasze możliwości przerosła ilość osób. byliśmy przygotowani na wydruk 400 zdjęć dziennie, a i tak wydrukowaliśmy przez całe targi około 1800 zdjęć czyli średnio 600 na dzień.

Przepraszam ze musieliście czekać az tyle - w sobotę i w niedziele szło nam już o niebo lepiej


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo161    0

Ok spokojnie nie musisz wysyłac nr 109 jak @rendas wrzuc na stronę to sam sobie wydrukuje. Wiem bo w niedziele też byłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

najpierw strasznie narzekasz a później spokojnie, no własnie spokojnie :-)

wszystko się znajdzie - a problemów drobnych nie ma ten co nic nie robi, my robiliśmy dużo więc i jakieś opóźnienia były, ale sam przyznasz ze skoro byłeś w niedziele to widziałeś ze szło dużo lepiej i każdy z nas robił co tylko mógł aby było jak najlepiej


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo161    0

A Ty jak byś się wystraszył, że do sadu ci podam o to (żart) no szło lepiej bo w namiocie prawie pusto. A nażekam bo przez te 2 godziny tam spędzone mógł bym jeszcze dużo zobaczyc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

ale przeciez mówiliśmy każdemu ze można przyjsc pod koniec imprezy i odebrac albo czekać na miejscu


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Dokładnie, nie psujcie atmosfery bo można tak było zrobić, ja tam kolegom starałem się nie utrudniać pracy :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

bo się najnormalniej w swiecie zawieruszyło - z targów przywieźliśmy około 50 czy nawet 70 nie odebranych zdjęć, a tylko kilka osób prosiło o wysyłkę na adres domowy

za chwile będzie to zdjęcie w galerii

 

zdjęcie z piątku 109 dodane


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamj24    8

Byłem w sobotę, pogoda wyśmienita, wystawcy także dopisali, co do stoiska SDF to trochę mało przyciągające, namiot z makietą pusty nic tam się nie działo podobnie w nomiocie AF- było pusto. Tylko kilku gapiów obserwowało zmagania osiłków w dźwiganiu koła na belce. Brak jakichkolwiek gadżetów nawet nie znalazłem żadnych modeli do kupienia. Jak na 3 marki ciągników w jednym miejscu to skromniutko w porównaniu do konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

o której godzinie byłes? o 9? czy o 16.45?

Wydaje mi się ze byliśmy na zupełnie innych targach.

Na stoisku działo się dużo cały czas - zmagania zręcznościowe były prowadzone albo na torze przeszkód albo na zewnątrz. u nas zdjęcia były drukowane cały czas i cały czas mieliśmy dużo ludzi w namiocie, w wielu momentach musiałem az prosić ludzi aby wyszli z namiotu bo nie było czym oddychac.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Haha przemek twoje pytanie powaliło mnie przed kompem ci sie tu kłucą o zdjęcia a ty z panienką wyjeżdzasz tak trzymać ;) <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rendas    11

yacenty dzięki za zdjęcie . :) A co do tej pani z Lemkena , hmmmmmm ze ja jej nie widziałem . <_< ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1074

Nie rozumiem o co tyle szumu. Pierwszy raz ktoś robi pamiątkowe zdjęcia z wystawy i to za darmo, a ludzie i tak narzekają. Normalną rzeczą jest że początki są ciężkie, AF robi zdjęcia dopiero 2 rok a jak to się mówi "nie od razu Rzym zbudowano". Byłem na stoisku w niedziele i patrząc na to jaki był ruch i ile rzeczy trzeba było ogarnąć to i tak uważam że wszystko szło bardzo sprawnie.

Kwestia tego że powinno mieć swoje stoisko, to pokażcie Mi portal który takie stoisko posiada?? A tak łącznie z SDF każdy który odwiedzał stoisko główne widział i nasze więc nie rozumiem o co wam chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Ja wrócee do atmosfery na Bednarach. Stoiska AF nie mogłem znalesc w piatek ale moze to przez %%% <_< i dobra zabawe na targach. Pokazy maszyn na tych piachach i kamieniach to mnie bardziej rozbawialy niz interesowały ale sprzet bardzo fajny. Jedzenie strasznie drogie , piwo nie bardzo swierze było, ale bylo zimne wiec jakos wchodziło. Chciałbym ze by AF mialo swoje wlasne stoisku, moze byc nawet na uboczu za tymi wszystkimi silosami i suszarniami, przynajmniej było by wiecej miejsca. Pozdrawiam i mam nadzieje ze zobaczymy sie za rok na naszym stoisku AF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Dobrze gadasz:) Powinno być osobne stoisko z AF i już ewentualnie namiot 3 razy większy i z możliwością kupna kalendarzy koszulek czapek jakiś plakatów np z galerii jakieś smycze kubki itd. Koszt na start bardzo wysoki ale myślę ze by sie zwróciło:) Pozdrawiam Aaaa i mgła być informacja że zdjęcia za free:P


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

przecież i dziewczyny i fotograf mówili ze fotki za free, moderatorzy tez o tym gadali


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Tak to jest jak się jednym uchem słucha a drugim wypuszcza to co się do niego mówi :mellow:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Nie wiem czy mówili bo wszystcy byli oblegani:P A głowy nie chciałem zawracać dodatkowo. Wiem jak to jest jak sie coś robi a 200 osób pyta o cos.


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Przyznam, że nie czytałem poprzednich postów. Moja opinia na temat Agro Show jest taka, że jak się jedzie tam coś kupić to warto, naprawdę. Głupi wałek do rozrzutnika u mnie w Rypinie kosztuje 230 zł a tam 130 zł. Jeśli chodzi o same zwiedzanie to też można. Jak jeżdżę ze szkoły to mamy 4-5h na zwiedzanie i nigdy nie zdążę obejść wszystkiego...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj