Skocz do zawartości
pronar8999

Ciągniki POL-MOT WARFARMA co o nich sądzicie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pronar8999    0

witam chciałbym zasięgnąc informacji o pol_mot seria H dokładniej model POL-MOT 9014 H. co o nich sadzicie? a może ktoś ma takiego? prosze o szczgółowe informacje na temat silnika i innnych podzespołów? Porszę o pomoc

Marcin2601    2

No ja woże sie ciagnikiem z tej samej produkcji : FOTON, z tego co mi sie wydaje to to samoo tylko inny wyglad, silnik PERKIns wiec czesci dostaniesz, ja na swojego nie narzekam

arko2255    8

Pol-mot seri H to najlepszy ciagnik za te pieniadze na rynku. Oryginalny silnik perkinsa plus valtra serii A. Ciagnik bardzo ladnie sie prezentuje ma komfortowa kabinke podobna do valtry w srodku. Nie jest to Foton, nizsze serie pol-mota C i F to fotony ale H nie ma nic z nim wspolnego, silnik perkinsa jest wiekszy niz w fotonie bo 4.4 litry i produkowany jak jest na tabliczce napisane w Angli.

Wiadomość z agroFakt.pl

Nikita_Bennet    100

było pisane w dziale "Inne ciągniki" co to jest oraz że nie ma nic wspólnego z tym co warfama sciągała z chin i sprzedawała jako fotona.

habra    0

te ciagniki to sa chinskie a ceny to od 60 do 90 tysiecy ale nie radze to sa złomy chinskie które sie szybko zepsują,

wulgaryzm, orty, bajki(foton jest chiński, pol-mot nie) i urlop na 7 dni

Edytowano przez milanreal1

PL01    0

habra, poczytaj troszke o tej serii oraz komentarze a potem wypowiadaj sie

piotr78j    8

Pol-Mot H to dobry ciągnik,sam takiego posiadam i nic złego nie mogę powiedziec.

zachęcam do kupna ciagnika bardzo dobrego, za bardzo dobre pieniadze.

Pozdrawiam !!!

Nikita_Bennet    100

poprosimy o napisanie z czym współpracuje u Ciebie, dużo fotek - szczególnie przedni napęd silnik - jak jest umocowana sprężarka, plecak czyli podnośnik jak są umieszczone gniazda hydrauliczne jak rozmieszczone jest wszystko w kabinie.

rami    6

witam tak kontrukcja warfamy przy wspolpracy z chinskim potentatem ,ale tez mozna u nich kupic fotona jest jedna wadaza ze klime trzeba do placic

ElvisPL    0

siema

Mam prośbę do posiadaczy polmota H - możecie wstawić skan prędkości poszczególnych biegów, bo w każdym w którym siedziałem nie było takiej naklejki na szybach, a jestem bardzo ciekawy ze stopniowania przekładni.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piasek186
      Witam ! dałem do regeneracji pompę wtryskową perkinsa 4cyl , kiedy ją przywiozłem i podłączyłem ciągnik nie chciał odpalić tak jakby nie dostawał paliwa ale czasami ruszy tzn nie odpali ale słychać jakby dostał paliwo. Wszystko odpowietrzone i przedtem była podłączona w ten sposób że 4 i 3 przewód był zamieniony ale chodził normalnie od początku ... zadzwoniłem więc do takiego majstra i powiedział żeby założyć je normalnie . Ale cały czas jest to samo nie chce odpalić . proszę o pomoc
    • Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
    • Przez Dori
      Hej, 
      Może wy się orientujecie, czym można pociągnąć przyczepę ważącą koło 8 ton? Czy to musi być ciągnik rolniczy? 
      Wiecie jakie przepisy to regulują?
      Być może to banalne pytanie, ale nie mam na ten temat pojęcia, przyda się każda wskazówka gdzie szukać informacji.
    • Przez tomaszek_135
      Co myślicie na temat ciągników international. Zamierzam kupic jakiś ciągnik w przedziale od 70 do 90KM a ostanio wpadło mi takie ogłoszenie :http://otomoto.pl/international-886-A260838.html . Co myslicie na ich temat? Jak z awaryjnością, spalaniem i dostępem do części?
    • Przez benio1967
      Witam,kupiłem taki ciągnik 1694 i potrzebuję informacji o tych ciągnikach