Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotrass    14

Na agro show bednary 2010 pokazano prase warfama z 594 chciałbym się dowiedzieć co o niej wiadomo? czy ma komputer i ile będzie kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

foto jest w galerii bednary agro show 2010. Fajna nawet tylko zeby kosztowała rozsądnie. Jak ktoś będzie coś o niej wiedzial to niech tu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

Chcialbym dowiedziec sie wszystko o warfamie z 594 z rotorem i nozami bo zanosi sie ze ja kupie i jakie sa zalety i wady tej prasy ??????


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

Macie lin tam jest dużo informacji o niej.http://www.wrp.pl/Indhold/sider/show_article-7/default.aspx?id=9225 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pankracy    9

Z tego, co się orientuję, to prasy Warfamy były pokazywane w trakcie imprez z cyklu DemoTour - jeśli ktoś jest ciekaw, jak ten sprzęt sprawdza się w akcji, to trzeba poczekać na komentarze kogoś, kto ma to urządzenie albo przynajmniej widział je na jakimś pokazie (np. wspomnianym DemoTour). Ja czekam z niecierpliwością na komentarze, dotyczące tej imprezy, bo bardzo mnie zaciekawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qunie    7

odświeżam temat jest ktoś na forum kto posiada tą prasę i może się wypowiedzieć jak się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pantera    198

mam tom prase od tego roku zrobila dopiero około400 bali , sprawuje się nawet niemam porównania do innych bo inną nie prasowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek80    0

hej pytacie się jak sprawoje się prasa warfama  z 594 mam taka jedna wielka pomylka nie polecil by nawet swojemu wrogowi stal w niej jak papier,.jak cos to piszcie ja odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez masteks
      Witam nabyłem prasę warfama z 543. Mam problem ze prasa cały czas owija siatką bele. Wogóle jej nie ucina. Może ktoś podpowie co może być nie tak?
    • Przez Benzynek
      Witam. Zastanawiam się nad zakupem prasy Warfama Z-543 są tu może użytkownicy tych pras bo potrzebuje szczerych opinii na jej temat. U mnie będzie robiła max 200 balotów rocznie.
    • Przez darkoe
      Witam
      Mam pytanie do osób posiadające centralne smarowanie w swoich prasach.
      Na zdjęciu pokazuje swój problem

      Chodzi o to że po zalaniu układu olejem silnikowym (SUPEROL CC30) zaznaczone na zdjęciach łączniki (filterki) zapychają się czarnym syfem i nie ma smarowania.
      wcześniej był nalany olej przez serwis i było wszystko ok. Serwisant oraz instrukcja obsługi mówią że powinien to być olej silnikowy.
      Może ten superol się nie nadaje?
    • Przez xzibit0000
      Witajcie, wywaliło mi przekładnie katowa w warfamir z543. Szukam części a dokładniej kompletu trybów lub ewentualnie całej przekładni.
      Macie może na sprzedaż albo wiecie kto ma?
      Zniwa wielkimi krokami a nie ma czym robić.
    • Przez mlodykom1
      Witam. Mam problem z prasą ursus 597 a mianowicie nie chce mi odciąć całej siatki. Ktoś wie jak usunąć ten problem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj