adikpl1

Pronar szykuje się do ofensywy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamilon1234    0

Xemit widze ma pronara albo cosik bo wie o rzeczy. Ja mam pronara 5135 i mtz82. Jak kiedzs napisalem na forum ze mtz82 wezme plug 5 skibowy to sie zaczeli smiec bo mowia ze 100 km zetorem nie wezma a co dopiero mtz82. Ci co nie wierza kupta sie pronara i zobaczta jak to chodzi to zmienisz zdanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98

Teraaz jest wzmianka w Top-agrze o 2 modelach Pronara 180 km i 265 km . Silniki Deutz :) i przekladnia ZF.... Troche mi to wyglada jak te kombinacje w ciagnikach Crystal.

Nowe modele mają podobno wejsc w przyszlym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DjKrak    0
Teraaz jest wzmianka w Top-agrze o 2 modelach Pronara 180 km i 265 km . Silniki Deutz :) i przekladnia ZF.... Troche mi to wyglada jak te kombinacje w ciagnikach Crystal.

Nowe modele mają podobno wejsc w przyszlym roku

 

Też je widziałem

180KM seria P6

265KM seria P9

Mi akurat już nie przypadły do gustu, ze wzgledu na stylistyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Nie wiem jak traktory ale przyczepy szczególnie tandemy z nadstawkami mają bomba:)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj dodatkowo, podają dane techniczne ciągników PRONAR P6 PRONAR P9

 

 

O kurcze ale te ciagniki wygladaja. Zapowiadaja sie conajmniej niezle.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t-tas    0

jeśli jakość pójdzie z na światowym poziomie mamy szanse na klasowe ciągniki "made in poland", niestety nasuwa się pytanie-jak ma się zapowiedź URSUSa-do niedawna molocha, firmy najstarszej w kraju która od kilku lat zapowiada budowę nowej rodziny ciężkich ciągników, a pozostającej jak na razie na wprowadzaniu ciągników ciężkich z końcówką 54 których rodowód sięga lat 70'tych do firmy która powstała kilkanaście lat temu, która zaczynała od handlu płodami rolnymi i kiblami na wschód, podjęła się montażu ciągników rolniczych, zaczęła swoją produkcję(nie tylko ciągników MTZ), a przedstawiającej prototyp nowej rodziny w kilka miesięcy po ogłoszeniu, że taka rodzina ma powstać-po prostu jak ktoś wie jak robić kasę i jak zarządzać swoim majątkiem to potrafi to robić rozwijając swoją ofertę budując maszyny spełniające jakieś standardy, odpowiadając na zapotrzebowanie i idąc w stronę światowych trendów, a nie zarządza się dobrem stworzonym kupę lat temu przez cały kraj (wszyscy obywatele pracowali na FSO, FSM, Jelczańskie Zakłady Samochodowe, URSUSa itp) ciągnąc kasę i ociągając się z modernizacją i odbudową poszczególnych rodzin-a jak widać dla chcącego nic trudnego-podzespoły światowych producentów już są, złożyć tylko to do kupy, pomalować i nakleić naklejki(tak najprościej wytłumaczone) i ciągnik gotowy-ale trzeba chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

a widział ktoś reklame pronara p7 i p9 w top agraze


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67
Wiec wole starego zetora niz Pronara

 

 

tylko twoje zetory sie sypną a ten pronar dalej pójdzie :):D


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDEK    0
tylko twoje zetory sie sypną a ten pronar dalej pójdzie :):D

Prponowałbym starego 82 niż nowego, naprawiam te maszyn od 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markmajster    0

Moim zdaniem lepiej kupić Belarusa niż pronara bo i tak silniki te same a belarus tańszy a w niektórych belarusach montowana jest hydraulika bosha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

No masz na myśli te małe pronary i to dotego starej generacji...

A temat jest o tych najnowszych [P5, P7, P8, P9]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

Ja mam Pronara 1523A już od 3 lat i jestem z niego zadowolony. Największą awarią przy nim w ciągu 3 lat było przetarcie się przewodów od hamulców. Teraz Pronar jest robiony na podzespołach Deutz-Fahr i myślę że będzie mniej awaryjny od swoich poprzedników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    50

tylko ze on ciągle sie ulepsza a ludzi do roboty niema nobo kto by chciał byc spawaczem za 1200zł??


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrok18    1

pronar sie rozwija w bardzo szybkim tępie ale 260km duzo jestem ciekaw ilosci spalania takiego ciągnika na mth?? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

a ja jestem ciekawy jaka jest cena takiego ciagnika 260KM bo pewnie nie wiele odbiega od zagranicznych marek skoro silnik ma z Deutza i inne pozdtespoły tez zachodnie tylko koła maska i kabina jest z pronaru, no moze jeszcze zbiornik na paliwo.


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

tyle podawali we wrzesniu, mysle ze cena podskoczy do gory, chociaz juz nie jest mocno atrakcyjna, ale niestety takie sa koszty produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wituś    1

400 tys zł ale brutto kosztuje pronar 260km a ten mniejszy 180 km około 280tys brutto takie ceny były podane w gazecie i jak dzwonilem do pronaru to też takie podali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj