Polecane posty

KWACOR    0

Witam

Potrzebuje pompe hydrauliczną do MF699 rok produkcji 1990 , sprawdzałem w katalogu czesci zamiennych ale są dwa numery

1676387M92 i 1680061M91 nie wiem który jest wlasciwy, prosze o pomoc.Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

Witam

O którą pompę chodzi tłoczkową,czy zębatą,nr.1676387M92 jest to cylinderek hamulcowy,a 1680061M91 jest to zawór ciśnieniowy pompy tłoczkowej,nie są to numery pompy

Pozdrawiam


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWACOR    0

Witam

O którą pompę chodzi tłoczkową,czy zębatą,nr.1676387M92 jest to cylinderek hamulcowy,a 1680061M91 jest to zawór ciśnieniowy pompy tłoczkowej,nie są to numery pompy

Pozdrawiam

 

WITAM.

 

Jestem kompletnie zaskoczony Pana informacją,ponieważ na allegro jest jedna pompa hydrauliczna do mf 699 z numerem katalogowym

1680061M91 do sprzedania,ten sam numer figuruje w katalogu.Jeżeli posiada Pan numery pomp hydraulicznych pasujących do tego modelu prosze podac.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

w ciągniku MF699 są dwie pompy hydrauliczne zębata o nr.1686765M91 odpowiedzialna za WOM,przedni napęd,i tłoczkowa odpowiedzialna za podnośnik nr.kat 3614362M1,nie czyta pan ze zrozumieniem,wystarczyło dokładniej się przyjrzeć aby dostrzec że jest to zawór ciśnieniowy

który występuje w pompie tłoczkowej za 615zł nie kupisz pan pompy do MF,druga sprawa to nie odpisał pan o jaką pompę chodzi,jak się nie wie o co chodzi to lepiej zlecić fachowcom

Pozdrawiam


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursaj1    0

witam mam problem z MF 698 . Podczas pracy z rolką przestał mi chodzić wom . przedni napęd też mi przestał działać . Po wdrążeniu w temat doszedłem do wniosku że padła mi pompa zębata . Czy jest ktoś może na forum kto wymieniał taką pompe ??. Żeby ją wyjąć trzeba odjeżdzać przodem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0079    1

ja wymieniałem w massey fergusonie 595 i trzeba rozpoławiać za skrzynią to jest pompa na bank jak rozpołowisz to zobacz na chamulec womu bo lubią sie ścierać chyba że tarczki od przodu ci się złużyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursaj1    0

zgadza się kolego rafal0079 już problem został zażegnany faktycznie to była pompa zębata i trzeba było odjechać tylnym mostem . A tarczek nie ruszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankes84    0

Nie chcę się wymądrzać, ale ja jak miałem odjechany tylny most, bo tez wymieniałem pompę to wolałem zajrzeć do womu i okazało się ,że na 7 tarczek 3 się rozsypały. Po prostu wolałem to zrobić wtedy kiedy jest rozjechany, a nie znowu jeszcze raz rozjeżdżać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursaj1    0

wiem ale o tych tarczkach dowiedziałem się dopiero po tym jak już go złożyłem więc na razie musi tak być jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWACOR    0

w ciągniku MF699 są dwie pompy hydrauliczne zębata o nr.1686765M91 odpowiedzialna za WOM,przedni napęd,i tłoczkowa odpowiedzialna za podnośnik nr.kat 3614362M1,nie czyta pan ze zrozumieniem,wystarczyło dokładniej się przyjrzeć aby dostrzec że jest to zawór ciśnieniowy

który występuje w pompie tłoczkowej za 615zł nie kupisz pan pompy do MF,druga sprawa to nie odpisał pan o jaką pompę chodzi,jak się nie wie o co chodzi to lepiej zlecić fachowcom

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

Kolego kwacor jestem na bieżąco z tym problemem ,trudno określić jaka jest w twoim traktorze.Dopiero po zdjęciu plecaka zobaczysz jaką masz one różnią się tym że jedna ma dwa wyjścia na górze a druga jedno wyjście,jak zobaczysz to wtedy szukaj pompy.Oryginał kosztuje około 4 tys zł zamiennik z firmy BEPCO kupisz za ok 3 tys a zamiennik z granitu niemiecki za 1500 zł,widziałem na internecie za 1300 zł ale nie znam producenta.Ja kupiłem z agromy sokółka tą z granitu za 1500 zl plus 30 zł wysyłka.Traktor jeszcze nie uruchomiony tak że nie wiem jak będzie działać,po wymianie pompy lepiej wymienić olej na właściwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWACOR    0

Kolego kwacor jestem na bieżąco z tym problemem ,trudno określić jaka jest w twoim traktorze.Dopiero po zdjęciu plecaka zobaczysz jaką masz one różnią się tym że jedna ma dwa wyjścia na górze a druga jedno wyjście,jak zobaczysz to wtedy szukaj pompy.Oryginał kosztuje około 4 tys zł zamiennik z firmy BEPCO kupisz za ok 3 tys a zamiennik z granitu niemiecki za 1500 zł,widziałem na internecie za 1300 zł ale nie znam producenta.Ja kupiłem z agromy sokółka tą z granitu za 1500 zl plus 30 zł wysyłka.Traktor jeszcze nie uruchomiony tak że nie wiem jak będzie działać,po wymianie pompy lepiej wymienić olej na właściwy.

 

WITAM.

 

Dziękuję za odpowiedż,proszę mi powiedzieć trzy do wymiany pompy rozpaławiał Pan ciągnik ,czy wystarczy sciągnać pokrywe podnośnika[plecak].Jak Pan odpali ciągnik i sprawdzi działanie podnośnika na tej pompie ,proszę odpisać.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

Ja robiłem w MF 595 ale pompy są takie same i musiałem rozpołowić bo inaczej nie wyjdzie.Teraz jestem trochę chory ale jak skończę remont to napiszę.Rozpołowić za skrzynią tak jak pisze wyżej kol @rafal0079.

Edytowano przez marian7k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez slavo666
      Witam
      Od jakiś dwóch lat sporadycznie pojawiają się głuche stuki z okolic silnika przy pracy pod duzym obciazeniem  ponad 2000 obr.  Czasami ustaną same po chwili jak zmniejszę obroty a czasami muszę zagasić silnik. Obstawiałem na początku panewke ale po takim czasie to już by waliło cały czas poza tym nie widzę spadku cianienia oleju. A poza stukami nie ma żadnych innych objawów. Jakieś propozycje?
      Uprzedzam stuki zależne są od obrotow a nie od predkosci jazdy. Zawsze swój początek mają od przeciążenia ( np podjazd pod górkę z ładunkiem) 
    • Przez luki08
      Witam zastanawiam się nad zakupem agregatu do mojego ferdka i tu pytanie czy użytkuje ktoś podobny agregat i mógłby się podzielić opinią.  Pole i tak uprawiałbym wstępnie  agregatem na wąskim zębie z podwojnym wałkiem strunowym a ten byłby do ostatniego przejazdu z siewnikiem 

       Ten agregat nie ma hydropaka ale jest lekki około 250 kg i "krótki " myślę że jak z przodu dorzuce 100kg powinno się dać tym pracować.  
      Będę wdzięczny za każdą poradę.
    • Przez Dabek321
      Witam ostatnio często Massey nie chcę wogule ruszyć ni nic wchodzą dwa biegi, 1 i 3 wtedy rewers ani nic nie reaguje massey nie chce ruszyć trzeba odczekać jakiś czas żeby to minęło dość długo. Czy ktoś miał podobny problem?
    • Przez Piotrpiotrek89
      Cześć,
      Gdzie znajdę dane dot. Dmc przyczepy z hamulcem? Niestety wymagają tego przy rejestracji, a nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji. Z góry dziękuję.
    • Przez 35bogus
      Witam, 
      Potrzebuje ustawić pompę wtryskową w MF690 1983r. Odebrałem pompę i wtryski od fachowca. Chcę ustawić prawidłowo pompę wtryskową ale nie mam pewności czy dobrze się do tego zabieram. Zaraz po świętach chce to zrobić. 
      Od początku. Kręcę kołem zamachowym, pojawiają mi się dwa znaki jeden po drugim, wnioskuję że to moment wtrysku, dalej kręcę mam jedną kreskę podejrzewam GMP 1 tłoka. Cofam do tych pierwszych dwóch znaków ale nie wiem na który ustawić. Bo jak ustawiam na drugim to w pompie nie mogę ustawić znaku C na koniec segera. Pompa była u dobrego fachowca. Może ja na zły znak ustawiam. Proszę o poradę czy ustawiać na tym pierwszym z tych dwóch czy na dym drugim z tych dwóch. Będę wdzięczny za podpowiedź jak ustawić koło zamachowe żeby potem ustawić pompę.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj