Skocz do zawartości
Gość Profil usunięty

Nowy LTZ

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam, czy może wie ktoś gdzie w Polsce można kupić nowego LTZ-a, jeśli tak to proszę o jakieś namiary.

Wiadomość z agroFakt.pl

MiRol    18

W Polsce one raczej nie sa dostepne. mi sie ten Tornado podoba, silnik chlodzony cieczą, 60 km wygląd też spoko :D

MgrLukash    114

Tornado 60AB był kiedyś na Allegro z ponad 2000r za niecałe 30 000zł

One chyba maja białoruski motor (MMZ)

MgrLukash    114

Wg producenta ma równo 60KM posiada skrzynie 8/8 waży 3380 a podnosi 1,5T

Gdyby ktoś się podiął ściągania do Polski tych sprzętów napewno byłaby to

dobra konkucja dla tych składanych pałeczkami do ryżu :D

w takich barwach fajnie wygląda :)

http://www.rosagroleasing.ru/upload/iblock/586/LTZ60-AB10.jpg

A tu jest str. o nich :o

http://www.oao-ltz.ru/

marekjsp    6

fajne sa te ltz gdyby ściągali je do polski to napewno bym się na takiego pokusił :P ale niestety z tego co mi wiadomo to w polsce nikt tego nie sprowadza jedyne wyjście jechać i samemu sprowadzić :]

ole    0

jak by były dostępne w polsce napewno były by dobrą konkurencją dla zachodni a napewno o połowe tańsze

Dendi    0

produkują je do tej pory, z innym silnikiem( chłodzonym wodą), cena 445 000 rubli lub 17000 dolarów co w przeliczeniu na nasze daje ok. 57 tys. zł :)

Ferdek07    62

jak by były dostępne w polsce napewno były by dobrą konkurencją dla zachodni a napewno o połowe tańsze

żadna konkurencja i nikt by tego nie kupował i pewnie żaden dieler się nie zdecyduje, jak są chętni na radziecką technologię to nie tylko ciągniki ale i rosyjskie auta są dostępne np Lada 7mka za niecałe 1200 dolarów i inne modele są chętni na nową ładę 7mkę lub nową samarę?

ole    0

To dlaczego tak dużą popularność mają Bielarusy (były ZSRR), które w popsce sprzedawane są n tysiącach sztuk rocznie pomimo że nie można ich kupować za pieniądze unijne - bo są dobre, sprawdzone, nie skomplikowane i co najważniejsze tanie w eksploatacji, i można je kupić już za 65-70 tyś. Wiadomo że jak miałbym nieograniczoną kasę na zakup i późniejszą eksploatację to wybierając LTZ-a lub Bielarusa a np. John Deere lub Classa wybrał bym te zachodnie, bo wygodniejsze, wiecej bajerów, może nawet i mniej palą. Ale jak zawsze chodzi o kasę ja nie mam 150 - 200 tyś zł na nowy ciągnik wiec jeżdze 15 letnim LTZ-em, gdyż Bielarus na chwilę obecną jest dla mnie za duży, może za kilka lat kupie nowego. Bardzo bym chciał by mnie było stać na zachodną nową maszynę :(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piasek186
      Witam ! dałem do regeneracji pompę wtryskową perkinsa 4cyl , kiedy ją przywiozłem i podłączyłem ciągnik nie chciał odpalić tak jakby nie dostawał paliwa ale czasami ruszy tzn nie odpali ale słychać jakby dostał paliwo. Wszystko odpowietrzone i przedtem była podłączona w ten sposób że 4 i 3 przewód był zamieniony ale chodził normalnie od początku ... zadzwoniłem więc do takiego majstra i powiedział żeby założyć je normalnie . Ale cały czas jest to samo nie chce odpalić . proszę o pomoc
    • Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
    • Przez Dori
      Hej, 
      Może wy się orientujecie, czym można pociągnąć przyczepę ważącą koło 8 ton? Czy to musi być ciągnik rolniczy? 
      Wiecie jakie przepisy to regulują?
      Być może to banalne pytanie, ale nie mam na ten temat pojęcia, przyda się każda wskazówka gdzie szukać informacji.
    • Przez tomaszek_135
      Co myślicie na temat ciągników international. Zamierzam kupic jakiś ciągnik w przedziale od 70 do 90KM a ostanio wpadło mi takie ogłoszenie :http://otomoto.pl/international-886-A260838.html . Co myslicie na ich temat? Jak z awaryjnością, spalaniem i dostępem do części?
    • Przez benio1967
      Witam,kupiłem taki ciągnik 1694 i potrzebuję informacji o tych ciągnikach