yacenty

AgroFoto.pl zaprasza na Agro Show 2010

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gazela77    10

Byłem dzisiaj na Agro-show. masa tego była do oglądania. oczywiście nie zapomniałem zajrzeć na stoisko deutz-fahra i do namiotu AGROFOTO. no i nawet zdjęcie sobie zrobiłem. Wielki szacun dla chłopaków z agrofoto którzy drukowali zdjęcia dla wszystkich chętnych. lekko nie mieli. niestety nie udało mi się spotkać z Yacentym . może za rok się uda <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

no przepraszam ja dziś musiałem wyjsc z AS ponieważ mieliśmy jakiś problem techniczny i rozwiązywałem go w poznaniu <_<


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Byłem wczoraj, także zrobiłem sobie zdjecie :D A Yacent-ego widziałem, no chłopaki mieli juz wczoraj mały zapi**dziel. <_<


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Ja niedługo wyjeżdżam więc do zobaczenia wszystkim których dziś spotkam <_< Będę z kolegą @Jakubem16 więc będzie nas więcej z af :D


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja całą sobotę spędziłem w Bednarach, zdjęcia nie zrobiłem bo spore kolejki były, ogólnie wrażenia pozytywne ładnie dziewczyny z Johnn Deere tańczyły, widzieliście wpadkę z Kubota ?.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Byłem wczoraj, fotkę zrobiłem i porozmawiałem chwilę z Yacentym. Wystawa robi ogromne wrażenie ale niestety przegapiłem pokazy maszyn zabawiając na dwóch stoiskach <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2

Ja byłem wczoraj :) niestety w tym roku nie mogłem zostać na spotkanie :D A Yacenty ciebie widziałem jak wyjeżdżałeś z parkingu chyba Laguną srebną,ogólnie to chyba z roku na rok AS są coraz lepsze :)

@masseyferguson6140 no dziewczyny z JD nieźle wywijały na pamiątke nagrałem sobie filmik jak tańczyły <_<


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ragavan    0

No ja byłem w piątek byłem na stanowisku ale nawet jak pytalem o spotkanie to nikt mi nie odpowiedział<_< a chcialem sie spoktac z kims z AF którzy podzielają moje zainteresowanie rolnictwem,fotki nie zrobiłem bo kolejki duze a chciałem...no szkoda,a co to byla za niespodzianka co w 1 poście jest?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Mam pytanko, kiedy pojawią się w galerii zdjęcia robione w namiocie SDF i wysyłane będą na emaila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Wiajcie. również byłem na targach dzisiaj. Na spotkanie nie wpadłem bo sie zasiedziałem na innych stanowiskach. Bylem pierwszy raz na targach gospodarstwa nie mam wiec rozumiecie:) Ale zawiodłem sie na tym namiocie. Myślałem ze wejdę na stoisko a tam wielki namiot agrofoto.pl A tam w kacie mały namiocik :D Byłem w środku ale obsługa była oblegana przez mase ludzi wiec nie przeszkadzałem. Ale mam pytanie te zdjęcia z tym dfem były płatne jak sie je drukowało??<_<


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

klejnus nie foto bylo za fri :) ja sobie zrobilem przy df wystawa fajna tylko nogi bola od chodzenia <_< bylem na spodkaniu af na pamiatkowym foto bylo nas sporo pozdro dla wszyskich ktorych poznalem mam nadzieje ze foto niedlugo ukarze sie. i wielki podziw dla krolikaNH i jego ekipy przejeba... mieli dzisiaj nie zazdrosze roboty z tym drukowaniem :D


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Zielone Agro Show po raz XIX. Jakie maszyny zaprezentowali wystawcy?
      Za nami 19, już odsłona Zielonego Agro Show, które odbyło się w dniach 20 i 21 maja na lotnisku w Ułężu powiat Ryki,vwojewództwo lubelskie. Plenerowa impreza została zorganizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
      W tej edycji brało w nich ok. 50 zestawów maszyn. Warto dodać, że są to największe tego typu pokazy w Polsce. 
    • Przez rolnik6920
      Witam.Odrazu piszę że jak czytałem 2 strony to nigdzie nie było tego tematu.Jak jest to soorka.Więc tak kto tam się wybiera.Słyszałem że AF mile widziane jest na stoisku John Deere Polska ;p
    • Przez Ajwory
      Mam pytanie czy w Bednarach wystawia się firma Agro-Efekt Syców ? Za bardzo nie wiedziałem gdzie umieścić temat więc sorki jak coś źle.
    • Przez minor15
      czy gdzieś w okolicy Świdnicy (Dolnośląskie) organizuje się wyjzad na Agro Show i czy kazdy może pojechać ??
    • Przez Aldi
      25 - 28 września 2009 r. Bednary, k/Poznania, gmina Pobiedziska


      Organizowana od 1999 roku jest największa międzynarodową imprezą rolniczą w Polsce i jedną z największych w Europie. O jej wysokiej randze świadczą odbywające się tu premiery nowych maszyn i urządzeń.
      AGRO SHOW ma charakter kompleksowy - można tu prezentować i podziwiać nie tylko maszyny i urządzenia, ale również nawozy, nasiona, elementy wyposażenia budynków inwentarskich oraz wiele innych środków produkcji rolniczej. Wystawa odbywa się na terenie otwartym, co nie ogranicza wystawcom miejsca do prezentacji szerokiej oferty sprzętu rolniczego. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział 610 wystawców, w tym 80 z zagranicy. Powierzchnia ekspozycyjna wyniosła ponad 110 000 m2.
      http://www.pigmiur.pl/aktualizacja/data/galerie/223_big.jpg
      http://www.pigmiur.pl/aktualizacja/data/galerie/221_big.jpg
      Tradycyjnie wstęp na Wystawę oraz parkingi są bezpłatne. Zwiedzający przy wejściu otrzymają Katalog Wystawy zawierający bardzo przydatne informacje w każdym gospodarstwie.
      XI Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2009 to wielka parada najnowocześniejszych rozwiązań dla rolnictwa na której nie może Państwa zabraknąć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj