Skocz do zawartości
yacenty

AgroFoto.pl zaprasza na Agro Show 2010

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Show
yacenty    557

Miło mi poinformować, że AgroFoto.pl zostało patronem internetowym Same Deutz-Fahr Polska podczas targów AgroShow 2010, odbywających się w terminie od 24 do 27 września w Bednarach.

Zapraszam Was na spotkanie każdego dnia targów, o dowolnej porze, do namiotu AgroFoto.pl, który usytuowany będzie na stoisku Same Deutz-Fahr - nr 109, na wprost głównego wejścia na targi. Codziennie około godziny 13 robimy spotkanie forumowiczów i znajomych z AgroFoto.pl. Będzie poczęstunek, będzie miło.

Na stoisku Same Deutz-Fahr będzie sporo atrakcji, m.in. wyścigi miniaturowymi, zdalnie sterowanymi modelami na niesamowitej makiecie.

W Galerii Same Deutz-Fahr będzie również profesjonalny fotograf, który zrobi Wam super fotki na tle specjalnej inscenizacji. Następnie fotki będą drukowane, tak więc będziecie mogli sobie je zabrać jako pamiątkę z targów. Wszystkie zdjęcia z tych codziennych sesji znajdziecie również na AgroFoto.pl tak więc szukajcie swoich znajomych :-)

I uwaga będzie niespodzianka!!!! Więcej o niej nie mogę napisać bo ma to być niespodzianka.

Do zobaczenia na targach.

YacentY

dawidg2    30

Chętnie bym odwiedził, ale niestety w tym roku mi nie pasuje nawał pracy i wesele siostry :D .

kielus    0

Będzie mi bardzo miło odwiedzić ten namiot i poznać znajomych ze szkiełka :D

pzdr. do zobaczenia...

Ps. Będę w Piątek

Wiadomość z agroFakt.pl

Petekw    3

Nam cukrownia zorganizowała wyjazd za darmo. Super. Wiec też namiot odwiedze, ale w niedziele. Pozdro.

Katarina    0

Skoro bedzie poczęstunek to grzechem byłoby nie przyjść ;-)

Przyjadę jutro z siostrą. Dojazd sponsoruje nam ODR :D

ragavan    0

No ja jade jutro(piątek) i tez chciał bym wpaść tylko takie pytanko mam:) Jak wogule co podejść i cześć jestem użytkownikiem AF :D? I będziecie to jakoś sprawdzać bo przeciesz każdy moze tak sobie wejsć i powiedziec jestem z AF:)Jeśli mozecie to prosze o odpowiedz:)Bo wiecie mam tylko 17 lat i zebym nie wyskoczył tam a tu sami 20 i w góre:)

gregorius    123

no to muszę wpaść do namiotu AF wybieram się jutro i na pewno ok 13 będę na stoisku nr 109 o ile zdrowie pozwoli :) aha jak wyglądam to możecie zobaczyć w profilu tam jest moja facjata :D

Pozdrowienia dla pracujących w pocie czoła i wielkim natłoku oraz zmagających się z trudnościami sprzętowymi kolegów adminów i moderatorów? (poznałem tylko yacentego :D ) od P94 :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się