jankowski17

zetor 7245 a 7745 różnice

Polecane posty

adrian2    17

Jesli jest inny skok tloka, to oprocz innego walu korbowego jest inny blok. I albo mogliby zmienic punkt polozenia walu w bloku, lecz prosciej bylo zrobic wyzszy blok. Wiec w zwiazku z tym jest roznica w rozrzadzie prawdopodobnie sa dluzsze drazki popychaczy.
Jeszcze roznily sie sprzeglem, w 77 byla fabrycznie montowana tarcza sprzegla jezdnego z amortyzacja poosiowa.

-U-R-S-U-S- i wszystko jasne.

David-Zetor    0

Witam wszystkich jestem to nowym użytkownikiem.

Mam w zamiar kupić zetor 7245/7745.

Potrzebuje z waszych doświadczeń dowiedzieć się:

-Który ciągnik lepszy do prac ciężkich 

-Ile pali jeden i drugi model w ciężkiej pracy i w lekkiej

-Który lepszy do transportu

Na forum jest coś napisane ale dla mnie to za mało rzeczy.Bardzo was proszę o udzielenie informacji.Będę wdzięczny. :)

Moorgi    321

Zależy co chcesz ciągać.. Ja kupilem Zetora 6245, ale załuje do dzisiaj ze nie wzialem od razu 7245/7745.

7245:

Średnica cylindra / skok tłoka (mm) 102x110

Pojemność 3595(cm³)

Max. moment obrotowy 223,8 Nm (1500 obr/min)

Moc znamionowa [kW] / [KM] 46/62,5

7745:

Średnica cylindra / skok tłoka (mm) 102x120

Pojemność 3922 (cm³)

Max. moment obrotowy 243 Nm (1500 obr/min)

Moc maksymalna [kW] / [KM] 55/75

Wiadomość z agroFakt.pl

David-Zetor    0

Agregat bierny 3m taki z Dziekana.

Pług 3 skibowy obrotowy.

Siewnik 3m

I przyczepę pronar 8t.

Myślę nad 7745 tylko nie wiem jakie będzie miał

w przybliżeniu spalanie a jakie 7245.

David-Zetor    0

Mogli byście napisać jaką ma dokładną szerokość. Mam plany przerobić bronę aktywną

na 2m tylko nie wiem czy ciągnik nie będzie wystawał.

jacus    360

mozna roznie zlozyc felgi- jak swojego mierzylem to mial 2,02 m, przy maksymalnym zwezeniu zaczal scierac opony ziemia wiec szybko przelozylem.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Davidastra    0

Tak jak piszą koledzy wykorbienie większe o 5 milimetrów , blok wyższy o 10 milimetrów  ,inne sekcje na pompie ,korby i  tłoki takie same , przy czym zetor 77 pali więcej , w takich maszynach jak Ty piszesz 72 wystarczy spokojnie poza tym 77 napewno droższy będzie

Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Newbee    0

A gdzie można zajrzeć, żeby na szybko odróżnić 77 od innych? Tak żeby nie wierzyć na słowo napisom.

adrian2    17

Jesli bd porownywal z innymi z tej serii czyli np z 7211 to 77 ma hamulce tarczowe i cylinderki hamulcowe z tylu tylnego mostu na zewnatrz to jest jedna z takich widocznych roznic:10_wink:

-U-R-S-U-S- i wszystko jasne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karol210589
      Potrzebowalbym instrukcje napraw do Zatora 5211 A dokładniej część odnośnie przedniego układu kierowniczego 
      Wymieniam przeguby wszystkie w tym ustrojstwie i chce zobaczyć jak to wszystko powinno być poustawiane 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez rabit500
      Witam
      Czy ktoś z forumowiczów mógłby wrzucić schemat instalacji elektrycznej do zetora 5211. Bo większość które tu znalazłem jest albo w takiej jakości że niewiele widać albo serwery na które były wrzucane poprostu wygasły.
      Pozdrawiam

• Przez cris10
      Witam , zabrałem sie za remont Zetorka 7011 , będę brał sie od nowa za wyciesznie kabiny , bo stara pianka jak zwał tak zwał juz w kiepskim stanie, czym najlepiej wyciszyc ? widziałem na Internecie maty bitumiczne samoprzylepne , czy to wystarczy? Czy taka mata nie wyciszy tak jak bylo do tej pory ? Mógłby ktoś coś poradzic ? Mile widziane są fotki jak to u was wygląda.
    • Przez patryk1213
      Zetor 7211 czy wymieniał ktoś siłowniki gazowe w szyberdachu, jak to zrobić trzeba zdjąć tapicerkę? I wymienić tapicerkę w dachu, na jaki klej czy też kołki?
    • Przez gamer998
      Witam wszystkich , mam problem A w zasadzie pytanie jaki prędkości mają wasze zetorki na poszczególnych biegach... Moj stoi na kołach 12.4/24 i 13.6 36  Pożczylem od wujka plugi 4x35 no i orka wychodzi mi na biegu 1 i predkosc na tym biegu to 7.5 km/h , co najgorsze ma bardzo szybki wsteczny na praktycznie Max obrotach ma 12 km/h ,bardzo ciężko jest wpychać przyczepy tylem . Czy u was też to tak wygląda czy poprostu mój jest szybki.(pochodzi z Niemiec)
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj