Pawex9

912 do dwurzędówki?

Polecane posty

Pawex9    0

Witam

 

Mam takie pytanie czy 912 (84km) poradziłaby sobie z dwurzędówką?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam napewno sobie poradzi tylko może trochę wolniej na Yutube jest taki filmik że massey 120 KM na przednim tuzie ma 4 rzędy i daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adas323    2

Raczej na bank nie da rady, sąsiad teraz zakupił dwurzędówke pottingera i 1224 nie poradził dopiero 1614 z turbinka niby daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Raczej napewno nie da rady !!!!

tzn pociągnie ale silnik do remontu od razu. 2 rzedówka przewidziana jest min chyba do 120 KM, ale tez nie polecam, "mordęga" dla traktora i wir w baku bo cały czas na obrotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55

Ja mam jednorzedówke i kosze ciągnikiem 100 km i ma co robic, ale ogólnie jest w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermes    1

Ostatnio kosiłem jednorzędówką ciągnik 100km , półtora hektara 4,5godz. 50L paliwa wom na 1000 ale maszyna była na 540, szło aż gwizdało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

912 da sobie radę w dwurzędówce tylko będzie miał ciężko no i spalanie bo cały czas na pełnych obrotach i wolna jazda moge ci podesłać filmik nawet jak będziesz chciał :D


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

2 rzędy do 912 ?? :huh: Jak chcesz zajeździć ciągnik to możesz próbować :lol: Raczej nie da rady :wacko: Wujek Silverem 130 ciąga 2 rzędówkę i też ciągnik lekko nie ma więc wątpię żeby 912 dała radę :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

Ja nikomu nie bronię, ani nikomu nie nakazuję :P Ale poprostu tak uważam że dla 912 2 rzędy to trochę za dużo :) We wszystkich sieczkarniach 2 rzędowych które widziałem to zapotrzebowanie mocy jest powyżej 100 KM. Ale autor tematu przecież zrobi to co będzie uważał za stosowne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik256    22

tylko w takiej kukurydzy jak na filmie ta sieczkarnia powinna się poruszać co najmniej dwukrotnie szybciej. Tak żeby kukurydza wylatywała z rury ciągłym strumieniem. Wtedy dopiero można mówić o jakiejś wydajności. Tutaj to jest zabawa a nie koszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

U mnie 902 z jednorzędówką chodzi i ma cieżko ale ma bardzo słaby silnik. Może jak by był tip top to i z 2 by sobie poradził

Edytowano przez Ursus11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

100 KM to minimum do 2 dwurzędówki lepiej żeby było 6 garów np 1224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj