Skocz do zawartości
zetorki

Czy się opłaca napęd w 5320?

Polecane posty

zetorki    26

Witam mam pytanie czy opłaca się załorzyć przedni napęd do mojego 5320? Czy lepiej sprzedać go dołożyć trochę kasy i kupić innego. I ile to może kosztować?

Pozdrawiam :D

rumin    0

ja się taty zapytałem kiedyś czy opłaca się kupić ciągnik i założyć przedni nie?

1)Za przedni most chcą po 10 tyś na allegro sam zobacz! :D

2)Sam most nie wystarczy są jeszcze jakieś inne pierdoły! :D

agro973    40

Sam kiedyś z tatą mieliśmy założyć przedni napęd w ursusie 4512 i jak obliczyliśmy to taka przeróbka może kosztować 15 tysięcy, więc się nie opłaca lepiej sprzedać i kupić z napędem

Wiadomość z agroFakt.pl

look19    29

Najlepiej to kupić z napędem, napęd przełożyć do swojego, a tamtego sprzedać bez (jeśli jest w gorszym stanie, jeśli nie, to zostawić i swojego sprzedać). Tak się składa, że kupiliśmy do naszego 7211 napęd za 8tys i jeszcze ze 2 trzeba było włożyć. Ogólnie przeróbka nie jest tego warta. Ojciec mówił, że nigdy więcej by tego nie robił gdyby wiedział ile to zachodu.

rudinho11    23

Lepiej kupić innego no chyba że masz już fabrycznie wyprowadzenia pod napęd i trzeba oś tylko zmienić ;)

armi95    0

Taka przeróbka nigdy nie będzie się opłacać. Najlepiej kupić z przednim od razu.

prometeusz    2

jak chcesz mieć ciągnik z przednim napędem a swój masz od nowego i jest w dobrym stanie technicznym to zakładaj, przynajmniej wiesz co masz, a jak kupisz drugiego to mogą być niespodzianki,

a za swojego to możesz dużo nie dostać, teraz wszyscy wolą z przednim napędem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się