Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Kiszonka z kukurydzy i trawy w jednej pryżmie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam co myślicie o składaniu kukurydzy i powiędniętej trawy z koniczyną na kiszonkę w jedną pryzmę? Czy dobrze się zakisi i nie będzie się psuć i czy potem zwierzęta chętnie to będą jeść i czy składać trawę na dnie pryzmy czy może pośrodku albo na wierzchu. Czekam na wasze zdanie i opinię

tomacha001    4

Ja miałem tak zrobione ze trwa na dole była u kukurydza na górze i nie widzi mi się takie coś bo trzeba kawałkami odkrywać kiszonkę lepiej robić osobno

Simental    0

Jak robiłem kiszonke u wójka to zrobił tak że kukurydza na dole a potem liście buraczane na góże i wcale nie przykrywaliśmy tego:)a też jest fajna kiszonka ż trawy np:trawa na dole a na góże wysłodki mokre:)ale tak jak ty to napisałes to by się też dobrze ukisiło pod warunkiem że bys dobrze ubił i zabezpieczył żeby żadnego powietrza nie dostało:)

Wiadomość z agroFakt.pl

milanreal1    290

Rok temu wujek zrobił w 1 pryzmie kiszonkę z QQ i lucerny. Kiszonka wyszła super, ale krowy widziały to inaczej :D Zjadały tylko lucernę w QQ zostawiały, wiec wujek musiał oddzielnie wybierać z pryzmy.

Pawel20    49

A wujo nadal forszajem tnie kukurydzę? Jeśli tak to nie dziwne, że krowy to średnio widziały.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No i złożyłem kukurydzę na spodzie a trawę na wierzchu i zobaczymy co z tego wyniknie. Dzięki wszystkim za odpowiedzi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować