News
Zaloguj się, aby obserwować  
rado2140

OSTRZAŁKA POTTINGER MEX II R

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pottinger
rado2140    0

Mam pytanie, czy i gdzie można by nalać kamień na talerz ostrzałki do sieczkarni jak wiecie to proszę o jakiś kontakt :D z góry dziękuje RADO 2140

SZYMANOX    440

a nie lepiej kupić ?mam namiar na faceta co handluje częściami :D

Księga życzeń i zażaleń na PW.

Wiadomość z agroFakt.pl

wpisz na allegro ostrzalka lub kamien tam sobie wybierzesz firme ktora jest w kluczewie i zadzwonnisz i powiesz ze chcesz sam kamien bez talerza tylko ciekawo czy beda mieli takiej srednicy nie radze brac wiekszego oni mowia ze to na tokarce zrobic nawet tempym nozem ale nie radze mialem raz kamien za duzy to ile czasu z nim sie bawil to ludzkie poijecie przechodzi ciezko jest go ustawic zeby obracal sie wokol wlasnej osi bo inaczej nie bedzie rowny a po drugie to strach bo ze 150 zl poidzie psu pod ogon i strach bo moze sie rozerwac i bida na poczekaniu. jaka ma byc srednica?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Baumax
      Witam kupiłem sieczkarnie pottinger mex 2s, niestety nie mam u siebie walka wiem taki który by pasował, wszystkie za długie.
      Nie mogę w żadnym sklepie zanleźć takiego wałka bo z tego co wymierzyłem to musi on mnieć 50cm, macie jakieś pomysły ?
    • Przez mateusz0045
      Czy ktoś posiada taki sprzęt , jesli tak to prosiłbym o podpowiedzenie mi wszystkich informacji które mogły by mi pomóc w użytkowaniu takiej maszyny . Jak z dostępnością części ? Czy mogę kupić gdzieś katalog do sieczkarni SF 6000 . Ewentualnie co się najczęściej psuje .
      Wady zalety itp...
    • Przez Kamil0012
      Witam. Jest trochę czasu do zimy więc postanowiłem spróbować rozwiązać problem z sieczkarnia. Wiosną nie znajdę na to czasu, a irytuje mnie ten dym. Sieczkarnia Mengele Mammut 7800. Na wysokich obrotach tj. 2300 obr/min z komina idzie lekki czarny dym. Moc jest. Oleju nie bierze (10w40 fusch). Filtr powietrza nowy, paliwowe nowe.  Na wolnych obrotach nie ma dymu, jest czysto. Pokazuje się tak od ok 1800 obr/min. W czym szukać przyczyny? Podejrzewam pompę paliwa że gdzieś na któryś cylinder daje za duże ciśnienie paliwa.  Jakiś dobry pompiarz od tych silników? raczej nie wtryski bo by na wolnych obrotach też jakiś dym szedł. Może ktoś miał podobny problem?
    • Przez adamek1942
      Witam mam pytanie czy macie te sieczkarnie i czy ma ona tarkę u was?? bo u mnie jest taka blaszka przykręcana na 4 śruby na dole koło kołka podpierającego ale niema śladu nic na niej żeby coś było, po prosu przykręcona pusta blaszka czy w jej miejsce przykręca się tarkę??? to po co ta blaszka tam w ogóle jest??
      Wiem ze modele s mają tarkę.
    • Przez bulwa
      witam. panowie mam pytanie jak zdemontować Gniotowniki w mamucie? już po sezonie i chciałbym je zregenerować tylko nie za bardzo mam pojecie z której strony mam sie do nich dobrać najprościej. i jeszcze jedno pytanie jak mam mała kukurydzę to układa mi sie na kemperze i nie wciagnie jej w sieczkarnie. co mogę zrobić żeby znikna ten problem? pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.