michal20

[T 25] Wady i zalety

Polecane posty

rafal07    0

@Witek2010 ta w zimę go ciągam około 0.5km żeby odpalił z rozrusznika nie ma mowy w w 3p ciepła woda i odrazu odpala a z wodą taki problem odkręcić kraniki jak się wychodzi z ciągnika?

@marian2011 Ciekawy jestem w czym ci spalił 3p 5l? może na 2godziny? Mi pali około 3-3.5l na godzinę

Może bak masz dziurawy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

No jeśli silnik ma już dość to faktycznie w zimie nie może zaskoczyć. (miałem tak w jednym do niedawna ale już jest ok ) Dobra bateria i rozrusznik nawet nie musi być z przekładnią i musi zaskoczyć. Nie mówię już o używaniu świecy żarowej która też pewnie coś pomaga.Np. gdy jest w zimie -15 w dzień jedziesz gdzieś potem go zostawiasz na 7-8 godz na postoju a potem dalej chcesz jechać to tutaj plusem jest że nie trzeba lać wody :)

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentos223    209

Kurde ja odśnieżam w zimie Władimirecm to zawszę go palę bez podgrzewania świec tyle że mam rozrusznik szybkoobrotowy jak bym przed pracą o 5 rano miał wodę grzać to bym osiwiał :huh:


Naprawa ciągników i maszyn rolniczych , przeróbki, malowanie, tulejowanie przednich osi, klejenie rozmrożonych bloków itp. PODKARPACIE tel. 721141104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15354

Utrzymywć żeberka cylindrów i głowicy w czystości to nie przekroczy 80 nawet w największe upały. A jak zaolejone i kurz naklejony że skrobac można to i na pusto się zagrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Żeberka jak coś, ale masz rację. Mam praktycznie nowe cylindry i nie mam problemów z chłodzeniem.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Rafa jak 3p w orce 3 skibowym spali tobie 3 litra z groszami na godz to postawie tobie 3 litra gorzałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal07    0

Jak nie będziesz gazował to nie spali więcej jak 3,5l. masz 3p? sprawdzałeś jego spalanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Chyba nie lałeś dzisiaj. :lol: :lol: :lol: :lol:

3p spala 3l w orce z pługiem 3 skibowym chyba sobie żartujesz to z bronami spala chyba 1l na 1 mtg. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik55   
Gość dominik55

Sąsiad Ma Ruskiego, Jeździłem nim i powiem ze jest dobrze

Silnik ładnie Pracuje

Ale biegi to Już Minus (nie lubię biegów W T25)

Zegary I Kierownica Jak w Zetorze 25

Ciągnik nie jest taki zły jeszcze :)

Pozdrawia,Dominik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

rafa tylko jak sobie wyobrażasz orkę bez gazu miałem 3p 25 lat w zeszłym roku sprzedałem i wiem co pali nie da się ukryć ponad 5 l na godz w orce ,że 3,5 litra ale jak piszesz na małym gazie w zgrabiarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal07    0

@Piotruniu a masz 3p? sprawzdzałeś spalanie bo podejrzewam że nie i mtg w 3p lecą szybciej niż w c360.

Nie na małym tylko 1500-2000 może miałeś bak dziurawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skamp    0

w zimę dużo jeżdżę po drzewo (robię na przyszły rok) i powiem szczerze, że upierdliwe jest pamiętanie aby co chwila biegać i przepalać 60'kę żeby nie zamarzła. a dwa lata temu to mi w czasie jazdy przyłapało na tym dolnym gumowym kolanku. a rusłan? nie przejmujesz się tylko wchodzisz i ogień na tłoki. po za tym kabinka na zimę też szczelniejsza. i i nie musiał bym się martwić o sforznie, łańcuchy, linki pilnik od piły itp. bo podłoga płaska. wrzucam i dalej.


Myślenie Nie Boli!!!
Najpierw pomyśl... Potem dopiero pisz posta lub zakładaj nowy temat.

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Slyszales moze o czyms takim jak plyn chlodniczy ? :blink:

 

Co do komfortu to rusin bije na leb na szyje c 330 jak i c 360 <_<


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

@Piotruniu a masz 3p? sprawzdzałeś spalanie bo podejrzewam że nie i mtg w 3p lecą szybciej niż w c360.

Nie na małym tylko 1500-2000 może miałeś bak dziurawy.

 

Nie mam i nie będę miał ale nie uwiężę że spala tylko 3l przy obrotach 1500-2000. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C330MM    0

Nie mam i nie będę miał ale nie uwiężę że spala tylko 3l przy obrotach 1500-2000. B)

Dobrze mówi.Przy obrotach 1600 spala mi 3,2-3,5 l. w orce pługiem 2 skibowym.Fakt,że mth lecą jak szalone.

Edytowano przez C330MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15354

U 3512 orka 1H 1700 obr, pług 3x30 spala 3.65 litra na mtg, co i tak przełoży się na godz zegarową, bo na zawrotach, zmianach biegów obroty niższe, a godzina leci równo. Wiem bo mam, a 5 litry to bujda, chyba że silnik szajs, lub operator nerwowy i daje buta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C330MM    0

Piotruniu chyba powinien się Tobą zająć yacenty, bo gadasz bez sensu.

,,Nie mam i nie będę miał ale nie uwiężę że spala tylko 3l przy obrotach 1500-2000'',

,,U mnie taki 3P to nawet z 6-7l by spalił''.

Jak nie wiesz to mógłbyś posłuchać tego co mają do powiedzenia użytkownicy tego ciągnika.

3P jest bardzo oszczędnym silnikiem i te wartości są jak najbardziej realne do osiągnięcia na 1 mth.

Ruski też pali ok. 3,5 mth w orce jednak tu mth trwa znacznie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Chodziło mi oto że zawsze jeżdżę z pedałem w podłodze. :D A do do silników 3p może są oszczędne ale nie do takiego stopnia żeby paliły 3 czy tam 3,5l.Sąsiad w prasie ciąga 3p to wiem ile mu spali. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C330MM    0

To długiej i bezawaryjnej pracy życzę w takim razie. Ja swojego 3P oszczędzam i jakos mi chodzi bezawaryjnie a wszyscy na wsi narzekają jakie to ch.we egzemplarze im się trafiły. No ale jak się jeździ ile fabryka dała i każdy ze wsi sobie pożycza to takie są efekty,że się co sezon silnik robi.Jakiego masz belarusa? Ja kupiłem pronara 1025a i też słyszę że każdy na niego wrzuca strasznie a mi się spisuje świetnie.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Jak jeździsz 3p na oborach 1500 to ci spala 3l/3,5l pociśnij do końca i wtedy zmierz spalanie i nie będziesz pisał bzdur że ci spala 3l.

 

A co do ciągników mam tylko T25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C330MM    0

Tylko po co?to jest bez sensu.Ten silnik maxymalny moment obrotowy ma w przedziale 1300-1500obr/min. po co mam cisnąć mu 2200- ile na tym pośpieszę 5...10 min a paliwa stropie więcej na ha(o zużyciu ciągnika nie wspomnę).Chociaż przy wspomnianych 2200obr/min myślę,że wyszło by 4-4,2l/mth.

A co do ruskiego to co ile Ci wskakuje mth bo u mnie to w orce wychodzi 1,5h-2h zegarowych.

 

Co to jest!!! Jakie ostrzeżenie. Dlaczego inni piszą tu same bzdury a jak ja chce coś z sensem to dostaje po d... Panie moderator może trochę wyrozumiałości a nie tak jak gestapo.Zasady tego forum są słabe, dlatego że umożliwiają nabijanie postów, np. ,,Nie mam i nie będę miał ale nie uwiężę że spala tylko 3l przy obrotach 1500-2000. B)'' - za takie coś nie należy się ostrzeżenie?

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Po co cisnąć? to banalnie proste, ciągnik to nie zabawka, chodzić musi niekiedy w ciężkich warunkach, i co nadal go meczysz i katujesz małymi obrotami? W ciężkich warunkach na małych obrotach szybciej zajeździsz silnik niż w ciężkich warunkach z dużymi obrotami. 3p ma max moc na 2250obr/min. Zresztą nie wiem o jakiej tu orce mówicie. Podajcie rodzaj gleby, wilgotność, prędkość roboczą, czas zaorania 1ha, głębokość orki, szerokość odkładnic itd.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Eliasz
      Witam
      Ostatnio jadąc sobie drogą zauważyłem że na kopalni w dzrzewkach robi t-25 tylko z przednim napędem gdy zajechałem do domu sprawdziłem w swoim Władku czy posiada jakieś wyjście jest tam coś takiego chyba to czyli taka pokrywka z boku skrzyni tylko nie wiem co jest pod nią bo nie miałem czasu rozbierać
      i moje pytanie brzmi następująco ile może kosztować napęd i gdzie mógłbym go dostać oraz najważniejsze czy będzie on pasował
      Z góry wielkie dzięki
    • Przez pawel807
      Siema !
       
      Postanowiłem otworzyć temat poświęcony filmikom o Władimircu. Niech każdy jak ma jakiś fajny filmik, po prostu wklei tu linka
       
      Ja zaczynam :
       
      1)
      http://www.youtube.com/watch?v=Bc6nnenCOjw
       
      2)
       
      http://www.youtube.com/watch?v=fbmSrEqlvco
       
       
      Mam więcej, ale nie podam wszystkich od razu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj