Eliasz

t-25 przedni napęd

Polecane posty

pronarek82    1

Z tego co piszecie to rusek za trzynaście tysięcy to okazja , chyba se go kupię.

Edytowano przez pronarek82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladimir    21

Ten Władimirec T30A80, który jest na allegro to niby jest okazją, ale patrzcie na jego stan :blink: Przecież nie wiadomo co tam do skrzyni nasypane, a i sam środek i wygląd zewnętrzny świadczy doskonale o tym, że szanowany to on nie był <_< Chyba, że odremontujesz- to wtedy szał nim będziesz robił :lol: :D


Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164

@Vladimir po wyglądzie oceniasz stan techniczny,wygląd nic nie znaczy może byś w środku ideał a wyglądu tzw "trup".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentos223    209

Z wyglądu może być trup a w środku rakieta :D:D Poświęcić mu trochę czasu i gitara :)


Naprawa ciągników i maszyn rolniczych , przeróbki, malowanie, tulejowanie przednich osi, klejenie rozmrożonych bloków itp. PODKARPACIE tel. 721141104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

remont ruska to są tanie sprawy tylko napęd jeżeli cos nie tak. Jest most taki jak w LTZ tylko jak z częsciami do LTZ?


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladimir    21

Nie oceniam po wyglądzie, lecz kojarzę fakty :D Kto nie dba o zewnątrz, to za bardzo o wewnątrz też nie :rolleyes: O gospodarzu świadczy :rolleyes:

Gdy ja byłem w stanie kupna to rozglądałem się za jakimś okazyjnym T30A80, ale nic nie było- powiem, że naprawdę kusił :lol: Miałem nawet w planach nówkę ściągać, ale stwierdziłem, że dużo załatwiania <_< bo musieliby importować <_< a mało która firma chce ;[

 

Wiem, że w tych wersja często napęd przedni siada :unsure: jest tam jakieś sprzęgło (specyficzna nazwa), które w momencie poślizgu tylnych kół załącza przód (automat) :rolleyes: i ono siada


Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Nic gorszego jak ten automatyczny napęd to nie mogli wymyśleć :blink: W czasie jazdy się sam załącza na ulicy i opony drze :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

na ulicy się nie załączy raczej sam bo tam poślizg nie jest możliwy. Ale w T-30 chyba nie było tak czegoś mimo tego że most był taki jak w LTZ to w nich był automat i tutaj to nawet działa aloe najgorzej to wypadało w żubroniach. Powinni zrobić tak jak w MTZ blokady. Automatyczna wyłączy się po skręceniu kołami i włączy z powrotem jak będą prosto, na stałe i wyłączona całkiem. To tak powinni zrobić napęd w ltz


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A Ty widziałeś cos dobrego z pronara? Bo ja oprócz przyczep nie B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmija2a    1

I w końcu ktoś coś znalazł, żeby zamontować ten przedni napęd do Ruska?

Bo jak będzie miał ten przodek i orbitrol, to ciągnik jak talala. Orbitrol to wiem, że już można pokombinować i dorobić. A może wkońcu ktoś by się za to wzioł i zaczął produkować B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toma    21

No chyba że masz kasę to w takim razie skrzynia i przedni napęd od T30-A80, do tego jeszcze kilka drobiazgów. Jasne będziesz miał dwustopniowe sprzęgło ale to tylko marzenia.

Ja to kiedyś myślałem aby kupić skrzynie, przedni napęd i połączyć to z silnikiem vw np 1,9TD, a swego władka sprzedać. Do takiego władka normalne ogrzewanie, klima, wspomaganie prawie gotowe bo skrzynia jest do tego przystosowana. To dopiero władek mocy miałby :lol: Bo teraźniejsze T30 dobre są tylko na wystawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

z tego co mi wiadomo to juz nie ma T-30 ani T25 chyba że ktoś składa tak jak pronar MTZ


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164

Wuj wozi lawetą maszyny rolnicze za granicę to mówi że czasami trafi się nówka t25 ale już na zamówienie można dostać. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

O proszą. Przywieść nowego to nie było by żadne ryzyko w razie awari części są. a takiego większego busa by wrzucił


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Ile kosztuje taki przedni napęd?

 

Od czego one są??

 

Czy może oryginalne? Ale wątpię

 

 

czym różnią się te nowe egzemplarze od tych sprzed 20 lat ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toma    21

UrsusCzesio jeśli na serio, to mógłbym w tym pomóc.

kedziorek z ceną napędu jak i skrzyni będzie ponad 10tys jasne chodzi o nowe.

Są to oryginał od T30-A80

Ze strony technicznej są prawie identyczne, głownie to został zmieniony przednim napęd i wspomaganie kierownicy.

Edytowano przez Toma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

żeby ktoś tutaj do polski takie sprowadzxał głownie już mi chodzi o te nowocześniejsze całkiem nowe kabiny maski. Chociaż takim T-30 bym nie pogardził na PROW bym dostał mojego sprzedał i miał pomocnika troche mocniejszego.

Ale jak by nie patrzeć T-30 prawie wszystko ma inne niż t25. chyba tylko most został taki sam. Podnośnik mocniejszy, sprzeglo inne, skrzynia, silnik


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akadaka    0

Oo jest i szajba :). Pożyczałem kiedyś książke i katalog do starszych modeli był tam rysunek tego ale nie pamietam na którym wałku musze znajomego odwiedzic bo on ma ten plastikowy czop, trzeba to zlustrować dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalipso156    2

a jak myślicie da się podłączyć zamiast tej szajby dodatkosą pompę hydrauliczną??? zrobić tylko drugi zbiornik i możemy wysypywać przyczepy bo bez przeróbek to się racze nie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maniek24240
      Witam, mam problem z nowym nabytkiem Deutz-Fahr Agrotron 200, 1998 rok, dziś podczas prac polowych zaczął się zakopywać i odziwo wszystkie koła kręciły a napęd nie był załączony , nie można wcale rozłączyć napędu i ciągnik przy wyższych biegach szarpie obstawiam że wina tkwi w elektrozaworze tylko nie wiem który to. Mam nadzieję że coś mi doradzicie jak można naprawić te usterkę aby ten napęd się rozłączał , dodam że dioda na pulpicie od przedniego napędu reaguje na przycisk ale poza tym nic się nie dzieje
    • Przez Ogrodowa
      Witam mam pytanie odnośnie przedniego napedu do zetora 7211, czy moge zalozyc naped od 7245 na oponach 9,5/9-24 bo tyle sa 16,9-28 i moje pytanie czy to zgerywalo by sie  razem ze sobą??
    • Przez harny666
      Witam,
      Mam ciągnik Massey Ferguson 699 i wystąpił mi w nim problem, podczas ruszania do przodu bez włączonego przedniego napędu po przejechaniu ok 0,5 m, blokują mi się przednie koła i nie da rady jechać, po włączeniu przedniego napędu koła się nie blokują ale strasznie charczy przedni napęd
       
    • Przez Ferdihubi
      Witam, jestem świeżakiem na af.pl szukałem i znalazłem odnośnie napędu ze nie można wyłączyć a mój problem z fergusonem 3060 autotronic 1987r mam taki ze podczas włączania przedniego napędu nie włącza się kontrolka na desce( bywało czasem tak ze podczas jazdy włączała się)  , elektrozawor sprawny(załącza napęd), zarowka w kontrolce tez sprawna , brakuje mi pomysłów gdzie szukać , poratuje ktoś pomysłem ? 
    • Przez AdamKryski
      Witam. W przeciągu 6lat w przednim napędzie  wymieliło mi  3 razy łożyska igielkowe, uszczelniacze obudowę tryb zebaty atakujący, wałek i wszystkie inne.... 3ci raz i tylko prawa strona!!!! Ręce mi już opadają.... 
      Opony przód  9,5-24 diagonalne
                     Tyl 14,9-28 radialne.
      Czy nie powinne  być z tylu 16,9-28 ??? Różnie piszą raz że 14.9 A raz że  16stki....
      Pomocy!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj