Eliasz

t-25 przedni napęd

Polecane posty

Eliasz    0

Witam

Ostatnio jadąc sobie drogą zauważyłem :D że na kopalni w dzrzewkach robi t-25 tylko z przednim napędem gdy zajechałem do domu sprawdziłem w swoim Władku czy posiada jakieś wyjście jest tam coś takiego chyba to czyli taka pokrywka z boku skrzyni tylko nie wiem co jest pod nią bo nie miałem czasu rozbierać

i moje pytanie brzmi następująco ile może kosztować napęd i gdzie mógłbym go dostać oraz najważniejsze czy będzie on pasował :D

Z góry wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    460

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

T-30-80A Silnik D120 36Km dwustopniowe sprzęgło, przedni napęd, wspomaganie kierownicy, wzmocniony podnośnik. Ciagnik produkowany w tkaich samych ilosciach jak T25, T45 i T85. Z niewiadomych przyczyn nie importowane. T25A posiada takowe wyjscie ale dopiero od roku bodajrze 1991/95(nie pamiętam od kiedy wstawiali silniki D120 a wtedy i wyjścia pod przedni napęd) wiec jeżeli macie starsze to nie suzkajcie nawet. Wyjście jest na dole w moście z tego co dobrze się orientuje


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dare0x    1

czy da sie dokupić oryginalny przód z napędem do t25 ??


---->> Władymirec, nie ma to jak mieć wschód pod domem <<----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Napewno ale wp olsce jedynie jeżeli gdzieś z niemiec takowy ktos przyprowadzi na części tylko nie wiem po co Tobie i tak masz stary typ :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zulowiec    0

Na zdjęciu VTZ 2032 z silnikiem D120. większość części pasuje od T-25

(mała wywrotka w lesie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TBhog    14

może troszkę nie w temacie ale ciekawi mnie czy te traktory w ogóle istnieją :) T 50, T 85, VTZ 20XX.. ? Nikt takiego tutaj nie posiada, nigdy się na takiego nie natknąłem na tej i innych stornach (poza stronami producenta i stronami podanymi wyżej), na allegro, nigdzie. Nikt tego nie chce kupować czy po prostu się nie da tego w Polsce kupić ? Ot takie przemyślenia :)


Traktor :), Bóg, Honor, Ojczyzna, Górale, Linux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Mój sąsiad ma Zubronia 2048a to jest to samo co władek tylko większy silnik i ma napęd, skrzynia taka sama, ogólnie to przód rozkraczył mu się ostatnio w ciągu 2 tygodni 2 razy, i co najgorsze części nie może dostać, trzeba sciągać od ruskich, hmm nie pamiętam dokładnie miejscowości ale 2000km od granicy, tak wiec zastanówcie się czy naprawdę chcecie taki napęd... :mellow:

Dodam że 2 razy pękł mu w ogóle ten przód...

 

I to że niby ma większy uciąg od c-360 to bym sie ostro sprzeczał, bo większego uciągu od c-360 na pewno nie będzie miał... On ma tura i jak napęd nie chodzi to w ogóle nie ma jazdy, z obornikiem nie może z obory wyjechać, ostatnio u niego wywalałem obornik c-360 bo właśnie tamten sie rozkraczył, to dziwił się że c-360 tak ładnie sobie radzi bez napędu 0 problemów z wyjechaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Żubroń to imitacja ciagnika nic wiecej. Nasi jak zwykle się przyłożyli a na widok tej kabiny rzygam z kilometra ;[

 

Istnieją. Ale u nas hmm nie map o prostu bo są to ciagniki rosyjskie i byc moze przez nasze super stosunki z tamtym krajem nie ma ciagników?


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TBhog    14

no tak, kiedyś były lepsze stosunki z Ruskimi stąd tyle T25 na naszych polach. Z tego co wiem to mój tata nie miał wielkiego wyboru w tamtych czasach. Albo przydział na T25 albo kuniem robić ... :)


Traktor :), Bóg, Honor, Ojczyzna, Górale, Linux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

au nas c-330 lub t25 ale na cipka trzeba było czekać 4 lata... a ciągnik był potrzebny bo 325 już się rozsypała na amen. Dobrze że ruska wziął :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladimir    21

Władimirec T30A80 posiadał mocniejszy silnik- jak pisze UrsusCzesio :P

Były jeszcze Władki T40- może 3 egzemplarze są w Polsce :rolleyes:

Ja mam Władka z 1995 roku i w nim jest to wyjście; w dodatku posiada także ten nowszy silnik- znacznie odbiega on budową od budowy silnika w Rusku wujka z rocznika 1982.

Były także Władki T30-69, które nie miały przedniego napędu, ale posiadały mocniejszy silnik oraz dwustopniowe sprzęgło- oto filmik z takim właśnie Władkiem :rolleyes:

 


Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164

Jakiś dziwną ma tą skrzynie.czyżby on nie miał biegów redukcyjnych. :blink:

Edytowano przez Piotruniu25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Ale chyba ten Piotrku ma zająca i żółwia z tego co zauważyłem ;) to mi się pomyliło to jest gaz ale zaznaczony szybkością ze czym do zająca szybciej czym do żółwia wolniej B)

Edytowano przez KarolT25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Pardą :D Mój bład :D Ciapka

Edytowano przez UrsusCzesio

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akadaka    0

Ursus Czesio mój Władek jest z 96 i nie ma żadnego wyjścia w skrzyni ale to Leda moze tylko te składane w Rosji to miały? Dołaczam się z prośbą o zdjecia tego wynalazku.

Edytowano przez akadaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam takie pytanie czy mozna by było z tego wyjscia przerobić w t-25 naped na przodek jesli tak to co trzeba by było kupic ???

 

na gg jestem cały dzień jak cos to mozecie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maniek24240
      Witam, mam problem z nowym nabytkiem Deutz-Fahr Agrotron 200, 1998 rok, dziś podczas prac polowych zaczął się zakopywać i odziwo wszystkie koła kręciły a napęd nie był załączony , nie można wcale rozłączyć napędu i ciągnik przy wyższych biegach szarpie obstawiam że wina tkwi w elektrozaworze tylko nie wiem który to. Mam nadzieję że coś mi doradzicie jak można naprawić te usterkę aby ten napęd się rozłączał , dodam że dioda na pulpicie od przedniego napędu reaguje na przycisk ale poza tym nic się nie dzieje
    • Przez Ogrodowa
      Witam mam pytanie odnośnie przedniego napedu do zetora 7211, czy moge zalozyc naped od 7245 na oponach 9,5/9-24 bo tyle sa 16,9-28 i moje pytanie czy to zgerywalo by sie  razem ze sobą??
    • Przez harny666
      Witam,
      Mam ciągnik Massey Ferguson 699 i wystąpił mi w nim problem, podczas ruszania do przodu bez włączonego przedniego napędu po przejechaniu ok 0,5 m, blokują mi się przednie koła i nie da rady jechać, po włączeniu przedniego napędu koła się nie blokują ale strasznie charczy przedni napęd
       
    • Przez Ferdihubi
      Witam, jestem świeżakiem na af.pl szukałem i znalazłem odnośnie napędu ze nie można wyłączyć a mój problem z fergusonem 3060 autotronic 1987r mam taki ze podczas włączania przedniego napędu nie włącza się kontrolka na desce( bywało czasem tak ze podczas jazdy włączała się)  , elektrozawor sprawny(załącza napęd), zarowka w kontrolce tez sprawna , brakuje mi pomysłów gdzie szukać , poratuje ktoś pomysłem ? 
    • Przez AdamKryski
      Witam. W przeciągu 6lat w przednim napędzie  wymieliło mi  3 razy łożyska igielkowe, uszczelniacze obudowę tryb zebaty atakujący, wałek i wszystkie inne.... 3ci raz i tylko prawa strona!!!! Ręce mi już opadają.... 
      Opony przód  9,5-24 diagonalne
                     Tyl 14,9-28 radialne.
      Czy nie powinne  być z tylu 16,9-28 ??? Różnie piszą raz że 14.9 A raz że  16stki....
      Pomocy!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj