sprite

dymienie z tylu ciagnika MF 6180

Polecane posty

PrzemoO    29

Próbował ktoś z was połączyć odmę z kolektorem ssącym. W osobówkach tak nie raz jest i działa. Problem dymienia by się rozwiązał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

możesz śmiało to zrobić tyklo są dwie zasady i jedna wada rozwiązania. adą jest to,że zasyfia się kolektor i dolot , w wolno ssącym podłaczasz się na końcu kolktora na ostatnim cylindrze, zeby wszystkie tego oleju nie ciągneły , a w silniku turbo musisz się wpiąć przed turbiną, żeby wysysała a nie pchała powietrze do odmy bo nie nadążysz kupować bagnetów i korków :D


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

ja chyba wiem czemu ci dymi jak ci sie rozgrzeje to zajzyj do skrzyni (wlewem oleju) i zobacz czy sie niezagotowal ja mialem olej slabej jakosci i sie zagotowal bo tam jest duze cisnienie i slabe oleje niewytrzymuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
Napisano (edytowany)

Kolego sprite ta kontrolka świeci się właśnie dlatego, że nie wymieniłeś tego filtra po prawej stronie. Nie jest to filtr od wspomagania, to jest dokładniejszy filtr od hydrauliki. jest zamontowany na układzie wysokiego ciśnienia, czyli podnośnik i wyjścia. Należy go wymieniać kilka razy częściej niż ten puszkowy. Ja robię tak, że wymieniam go ja mi się kontrolka zaświeci, a powinno się go wymieniać co 400 mth.

Edytowano przez MichalR

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mnie  3125  przy zapalaniu kopci na niebiesko , przy odkręconym kolektorze widać jakby z dwóch cylindrów tylko kopcił. Co może być przyczyną ?  bo sami wiecie mechanicy to od razu cały silnik do remontu a zimny pali nawet bez podgrzania przy ok.minus 10 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Temat nie tyczy się tego typu ciągnika, a nawet nie silnika.

Poszukaj innego odpowiedniego tematu.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj