Skocz do zawartości
MichalP

siłowniki troll

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MichalP    13

witam.

może mi ktoś pomóc jak rozebrać siłowniki z trolla. Zaczęły mi po 14 latach przecieka i chciałbym je naprawić. Mam tylko problem z tym drutem jak się go wyjmuje.

Komuś udało się je samemu zregenerować??

ps. gdzie można kupić obudowę pompy? bo szukałem i ciężko jest z dostępnością.

michal1993    360

Mi jak mechanik rozbierał siłownik od zamykania łyżki to zalał go na noc Coca-Colą, no i później go wyjął. Ogólnie to jak wyjmiesz drut to już z górki, a może wiesz czemu troll nie domyka wideł od obornika http://www.agrofoto.pl/forum/topic/30382-troll/ ?

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

MichalP    13

ale jak ten drut wyjąć, da się go wybić? a co do łyżek przez tyle lat co mam trolla nie spotkałem się z czymś takim. u mnie troll współpracuje z t-25 :-)

ps. jak ty chcesz żeby się domykały ? ja odkąd pamiętam miedzy widłami jest 5 - 10 cm odległości, oglądałem kiedyś nowego i też nie było domknięcia.

Wiadomość z agroFakt.pl

michal1993    360

u mnie też z T 25, a co do nie zamykania wideł to założyłem szypy i problem znikł. A co do tego druta to tata mówił, że ten mechanik do rozruszał najpierw czyli wbijał i wybijał ,żeby zaczął luźno chodzić i wtedy go wyjął.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82

MichalP    13

dzięki za pomoc :P

a jeszcze jedno, ten drut później jeszcze nadaj się do włożenia czy juz trzeba szukać nowego ?

michal1993    360

Ten drut trzeba włożyć spowrotem, bo nowego nie dostaniesz. A co do tych wideł to 5-10 cm to tak, a nie jak u mnie 20 cm jak ma ścisnąć trzy widełki gnoju.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82

Romaszko60    0

Witam, 

Interesuje mnie temat rozbierania siłownika do troll, a nie udało mi się na forum znaleźć rozwiązania mojego problemu. Zdemontowałem siłownik bez większych problemów jak również udało mi się usunąć zabezpieczenie w postaci drutu okalającego tłoczysko ale nawet ciągnąć dużym pasem transportowym z całej siły nie udało mi się rozłożyć siłownika, jak jeszcze jest on zabezpieczony?

Poniżej zdjęcie post-218000-0-22150500-1501187869_thumb.jpg na zdjęciu jeszcze z drutem (oznaczony czerwonym kółkiem) który udało mi się wymontować. 

Ładowaczka to Trol 350 T274. 

Lukasz3991    2

Odgrzeję kotleta, ale w jaki sposób wyciągaliście drut? Łapaliście jakimiś szczypcami i wyciągaliście go z tej dziury czy jak? Włożyć da się go z powrotem? Pytam bo mam taki do rozebrania, ale za cholerę nie ogarniam tego zabezpieczenia.

Każdy robi jak uważa, ale nie każdy uważa jak robi.

Czasy się zmieniły, teraz stać na konia, ale nie zawsze stać na utrzymanie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Damianosek
      Witam.Mam problem z moim cyklopem od samego początku gdy go kupiłem słabo podnosił.Kupiłem nową pompe nowy rozdzielacz siłowniki są po regenereacji olej jest dobry a on dalej słabo podnosi jedynie na boki szybko sie obraca i łapy sie szybko opszczają.Koledzy pomuszcie mi bo już nie wiem co mam robic tyle obornika do wywiezienia a ja z miesiąc mecze sie z tym złomem.Dodam ze ostatnio sprawdzalem ciśnienie na zegarach i było było dobre więc czego to wina żetak słabo podnosi ??? pozdro
    • Przez 6340zetor7441
      Witam ktoś tu z obecnych ma na sprzedanie w rozsądnych pieniążkach chwytak do bel na tylny podnośnik - Sipma Rozmaryn, Metal fach lub pochodne? Mile widziane Mazowsze, północne Mazowsze.
      Pozdrawiam. 
    • Przez Obikey
      Zastanawiam się nad zakupem takiego "cuda", ale obawiam się otrwałość tej konstrukcji. Poza tym, czy taka koparka sprawdzi się w realiach gospodarstwa rolnego? Proszę o opinie użytkowników podobnych urządzeń. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Mikrus 12 T
    • Przez Gorbaczow
      w związku z tym ze nasz cyklop ma już 30 lat musimy go wymienić na cos nowszego - ale nie nowego bo za drogo - myślałem o ładowaczu produkcji czeskiej UNHZ-750 (ND-4) co o nim wiecie - czy warto się pąkować w ten sprzęt

Powód Edycji: ortografia, edytowane przezNikita_Bennet
    • Przez audi80b4
      do tej pory mój cyklop działał jak nalezy a nagle przestał działać obrót działa poprawnie podpory boczne też ale podnoszenie łyżki wydłużanie i chwytak co nabiera i wysypuje nie działają wcale jak naciskam na wajche to nic się nie dzieje co to może być?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.